Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Jogurta kokteilis Shake plombīrs 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokteilis Shake plombīrs 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g
    1
    67 €
    9,03 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,43 €

  • Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi Dārza zaļumu 15g
    0
    87 €
    58,00 €/kg

    Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi Dārza zaļumu 15g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 96,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Biezp.krēms Straupe saldais ar marmelādi 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezp.krēms Straupe saldais ar marmelādi 200g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 8,95 €/kg

  • Konf. Werthers Original krējuma karamele 135g
    2 un vairāk
    -31%
    1
    99 €
    2,89 €
    14,74 €/kg

    Konf. Werthers Original krējuma karamele 135g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 21,41 €/kg

  • Groziņi ar vārīto krēmu un persikiem 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Groziņi ar vārīto krēmu un persikiem 200g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 16,45 €/kg

  • Vārīta desa Piena dabīgā apvalkā 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vārīta desa Piena dabīgā apvalkā 400g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Fishka grauzd. ar sāli 100g
    0
    89 €
    8,90 €/kg

    Saulespuķu sēklas Fishka grauzd. ar sāli 100g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Kons.kaķiem Gourmet Gold Succulent 4x85g

    Kons.kaķiem Gourmet Gold Succulent 4x85g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

    Regulārā cena: 3,19 €

  • Kaķu barība Purina One Dif. Appet. 4x85g

    Kaķu barība Purina One Dif. Appet. 4x85g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lukss Roze 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šokolāde Lukss Roze 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Mērce Santa Maria Butter chicken 360g
    3
    29 €
    9,14 €/kg

    Mērce Santa Maria Butter chicken 360g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Dušas želeja Palmolive Energising 500ml
    4
    49 €
    8,98 €/l

    Dušas želeja Palmolive Energising 500ml

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,18 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml
    -30%
    6
    29 €
    74,00 €/l

    Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 105,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Māj.atsv. AREON BLACK-Gold Amber,85 ml
    -30%
    6
    29 €
    74,00 €/l

    Māj.atsv. AREON BLACK-Gold Amber,85 ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 105,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • S zeķubikses Pc belfort 40 nero 4 40d
    -40%
    3
    17 €
    3,17 €/gab.

    S zeķubikses Pc belfort 40 nero 4 40d

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Zaļā tēja Loyd ar citronu un laima g. 20x1,7g
    1
    99 €
    58,53 €/kg

    Zaļā tēja Loyd ar citronu un laima g. 20x1,7g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 85,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Nakts krēms Nivea VSG Q10 30+ nakts 50ml
    11
    75 €
    235,00 €/l

    Nakts krēms Nivea VSG Q10 30+ nakts 50ml

    19.59 € par gab.

    Cena par vienību: 391,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 19,59 €

  • S zeķub.Immagine body plus 40d nero xl
    -40%
    4
    01 €
    4,01 €/gab.

    S zeķub.Immagine body plus 40d nero xl

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Veļas mazg. līdzeklis Woolite Color 15MR 0,9l
    3
    79 €
    4,21 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Woolite Color 15MR 0,9l

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,10 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,39 €

  • Piena putr.banān.sausiņ. Hipp BIO 250g
    Ekoloģisks

    Piena putr.banān.sausiņ. Hipp BIO 250g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 13,96 €/kg

  • Dušas želeja Fa men extreme cool 250ml
    2
    69 €
    10,76 €/l

    Dušas želeja Fa men extreme cool 250ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Šampūns Syoss Blonde & Silver 440ml
    5
    29 €
    12,02 €/l

    Šampūns Syoss Blonde & Silver 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Dienas krēms Nivea Anti-Winkle 65+ 50ml
    8
    99 €
    179,80 €/l

    Dienas krēms Nivea Anti-Winkle 65+ 50ml

    12.69 € par gab.

    Cena par vienību: 253,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,69 €

  • Zob.pasta ECODENTA ORGANIC WHITEN., 75ML
    5
    59 €
    74,53 €/l

    Zob.pasta ECODENTA ORGANIC WHITEN., 75ML

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 93,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Zob.pasta ECODENTA CERTIF.ORGANIC,75ml
    5
    59 €
    74,53 €/l

    Zob.pasta ECODENTA CERTIF.ORGANIC,75ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 93,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • S zeķub.Immagine forming 40d nero 4
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/gab.

    S zeķub.Immagine forming 40d nero 4

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Miežu pārslas Herkuless 500g
    1
    19 €
    2,38 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Miežu pārslas Herkuless 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Lāpstiņa cūkgaļas vārīta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lāpstiņa cūkgaļas vārīta kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 11,59 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Kafijas pupiņas Lavazza Barista Crema 1kg
    22
    99 €
    22,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Lavazza Barista Crema 1kg

    35.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 35,99 €

  • Universāls tīr. līdz. Tri-bio 3in1 420ml
    3
    09 €
    7,36 €/l

    Universāls tīr. līdz. Tri-bio 3in1 420ml

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,69 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Ūdens Mangaļi VitaFruit Mango 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Mangaļi VitaFruit Mango 1,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

    Regulārā cena: 1,69 €

  • Tumšā šokolāde Laima Serenāde ar apr.90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šokolāde Laima Serenāde ar apr.90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g
    1
    89 €
    15,00 €/kg

    Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 22,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g
    2
    19 €
    21,90 €/kg

    Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Cepumi Salling ar tumšo šokolādi 250g
    2 un vairāk
    -14%
    3
    25 €
    3,79 €
    13,00 €/kg

    Cepumi Salling ar tumšo šokolādi 250g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/kg

  • Lauru lapas Spilva 3g
    0
    62 €
    206,67 €/kg

    Lauru lapas Spilva 3g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 296,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Sausā uzkoda kaķiem Salling ar liellopu 60g
    0
    66 €
    11,00 €/kg

    Sausā uzkoda kaķiem Salling ar liellopu 60g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 14,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Kaķu barība Friskies liell.,vistas,dārz. 800g

    Kaķu barība Friskies liell.,vistas,dārz. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

Filtrs

Filtrs