Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Enerģijas dzēriens Red Bull Sugar Free 355ml

    Enerģijas dzēriens Red Bull Sugar Free 355ml

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 2,19 €

  • Tumšā šok.Laima Lukss ķirš., mand. 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šok.Laima Lukss ķirš., mand. 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Ūdens filtrs Brita MXpro pure perf.
    7
    69 €
    7,69 €/gab.

    Ūdens filtrs Brita MXpro pure perf.

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Majonēze Dimdiņi klasiskā 250g
    1
    19 €
    4,76 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Dimdiņi klasiskā 250g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,16 €/kg

  • Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.2 130g
    1
    49 €
    11,46 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.2 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Sardeles Kurzemes Gaļsaimnieks alus 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Kurzemes Gaļsaimnieks alus 420g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 4,74 €/kg

  • Cāļa filejas kraukšķu bumbiņas Ķekava 280g

    Cāļa filejas kraukšķu bumbiņas Ķekava 280g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 8,54 €/kg

  • Izsm. dezodorants Rexona invisible B&W 150ml
    2
    99 €
    19,93 €/l

    Izsm. dezodorants Rexona invisible B&W 150ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 32,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Protēžu fik. kr. Corega smaganu aizsardz. 40g
    5
    69 €
    142,25 €/kg

    Protēžu fik. kr. Corega smaganu aizsardz. 40g

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 189,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Skuvekļi Bic Miss Soleil Colour 4gab.
    4
    79 €
    1,20 €/gab.

    Skuvekļi Bic Miss Soleil Colour 4gab.

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,62 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Matu laka Nivea Volume Sensation
    3
    99 €
    15,96 €/l

    Matu laka Nivea Volume Sensation

    7.79 € par gab.

    Cena par vienību: 31,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,79 €

  • S zeķubikses Pc belfort 40 visone xl 40d
    -40%
    3
    17 €
    3,17 €/gab.

    S zeķubikses Pc belfort 40 visone xl 40d

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • S zeķub.Immagine marlen 40d neutro 2
    -40%
    2
    45 €
    2,45 €/gab.

    S zeķub.Immagine marlen 40d neutro 2

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • S zeķub.Immagine marlen 40d nero 2
    -40%
    2
    45 €
    2,45 €/gab.

    S zeķub.Immagine marlen 40d nero 2

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Matu krāsa Syoss intense 6-80 lazdu riekstu
    6
    95 €
    6,95 €/gab.

    Matu krāsa Syoss intense 6-80 lazdu riekstu

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,59 €

  • Matu krāsa Syoss color 4-8 šokolādes brūns
    6
    79 €
    6,79 €/gab.

    Matu krāsa Syoss color 4-8 šokolādes brūns

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,59 €

  • Skuvekļi Wilkinson xtreme3 4gab
    3
    39 €
    0,85 €/gab.

    Skuvekļi Wilkinson xtreme3 4gab

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,22 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Nūd.zivis,krēm.brok. Hipp,no8mēn. 220g

    Nūd.zivis,krēm.brok. Hipp,no8mēn. 220g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

  • Cukura aizvietotājs Diamant 38g
    1
    19 €
    31,32 €/kg

    Cukura aizvietotājs Diamant 38g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 39,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Kart. čipsi Lay's ,ar krēj., garšaugu g. 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Kart. čipsi Lay's ,ar krēj., garšaugu g. 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Siers Sniega bumbas  ar ķipl. 240/150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Sniega bumbas ar ķipl. 240/150g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Sāls Finish trauku mazgājamām mašīnām 4 kg
    6
    49 €
    1,62 €/kg

    Sāls Finish trauku mazgājamām mašīnām 4 kg

    9.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,39 €

  • Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.
    3
    89 €
    0,39 €/gab.

    Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Color 60MR 3l
    11
    99 €
    4,00 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Color 60MR 3l

    20.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 20,39 €

  • Dzēriens Rimi Pink Tonic gāzēts 1,5l

    Dzēriens Rimi Pink Tonic gāzēts 1,5l

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 0,86 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g
    1
    59 €
    5,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,05 €

  • Pica Suprema Salame Romano 487g
    5
    59 €
    11,48 €/kg

    Pica Suprema Salame Romano 487g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Dez.tual.tīr.līdz.Harpic Pow.Pl. Cl.&Pr.750ml
    3
    69 €
    4,92 €/l

    Dez.tual.tīr.līdz.Harpic Pow.Pl. Cl.&Pr.750ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Kaķu bar. Purina One Senior 7+ ar vistu 750g

    Kaķu bar. Purina One Senior 7+ ar vistu 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Sinepju sēklas Spilva 28g
    0
    46 €
    16,43 €/kg

    Sinepju sēklas Spilva 28g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,65 €

  • Rīsi Dobele gargraudu 8x125g
    2
    39 €
    2,39 €/kg

    Rīsi Dobele gargraudu 8x125g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Trifeles Pergale Original 200g
    2
    69 €
    13,45 €/kg

    Trifeles Pergale Original 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g
    4
    33 €
    22,79 €/kg

    Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Nakts krēms Nivea pretgrumbu vsg 55+ 50ml
    8
    99 €
    179,80 €/l

    Nakts krēms Nivea pretgrumbu vsg 55+ 50ml

    12.69 € par gab.

    Cena par vienību: 253,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,69 €

  • Siev zeķubikses Pc nice visone 2 20d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc nice visone 2 20d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Siev zeķubikses Pc nice nero xl 20d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc nice nero xl 20d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Dušas žel. Palmolive For Men Refreshing 500ml
    4
    49 €
    8,98 €/l

    Dušas žel. Palmolive For Men Refreshing 500ml

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,18 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Dezod. siev. izsmidz. Fa pink paradise 150ml
    3
    09 €
    20,60 €/l

    Dezod. siev. izsmidz. Fa pink paradise 150ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 31,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Siev zeķubikses Pc floreal nero 2 20d
    -40%
    3
    11 €
    3,11 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc floreal nero 2 20d

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Siev zeķubikses Pc floreal nero 3 20d
    -40%
    3
    11 €
    3,11 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc floreal nero 3 20d

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

Filtrs

Filtrs