Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siev zeķubikses Pc floreal visone 4 20d
    -40%
    3
    11 €
    3,11 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc floreal visone 4 20d

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • S zeķubikses Pc belfort 40 visone 2 40d
    -40%
    3
    17 €
    3,17 €/gab.

    S zeķubikses Pc belfort 40 visone 2 40d

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Baklažānu ikri Janarat 470g
    3
    99 €
    8,49 €/kg

    Baklažānu ikri Janarat 470g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,04 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Matu Krāsa Syoss Oleo Intense 4-86
    6
    95 €
    6,95 €/gab.

    Matu Krāsa Syoss Oleo Intense 4-86

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,59 €

  • Kartupeļu biezp. Maggi ar bekonu, grauzd. 53g
    1
    39 €
    26,23 €/kg

    Kartupeļu biezp. Maggi ar bekonu, grauzd. 53g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,55 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,69 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • R. piena prod. Lakto Graudi aveņu -gran. 270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    R. piena prod. Lakto Graudi aveņu -gran. 270g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Kaķu konservu 4-paka Sheba jauktā 4x85g

    Kaķu konservu 4-paka Sheba jauktā 4x85g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,65 €

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Vītināta cūkgaļas fileja Serrano šķēlēs 80g

    Vītināta cūkgaļas fileja Serrano šķēlēs 80g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 33,63 €/kg

  • Garšviela cūkgaļai Spilva 28g
    0
    81 €
    28,93 €/kg

    Garšviela cūkgaļai Spilva 28g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 41,07 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Polārmaize Fazer Street Food 140g

    Polārmaize Fazer Street Food 140g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 10,64 €/kg

  • Biezp.krēms Baltais protein bez piedevām 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezp.krēms Baltais protein bez piedevām 300g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Sidrs Somersby bumbiera bezalkoholisks 0,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    2,78 €/l

    Sidrs Somersby bumbiera bezalkoholisks 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tiramisu rulete Fazer 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tiramisu rulete Fazer 450g

    4.69 € par gab.
    Regulārā cena: 6,59 €

    Cena par vienību: 10,42 €/kg

  • Autiņbiks.Salling Fri Junior izmērs 5, 20gab.

    Autiņbiks.Salling Fri Junior izmērs 5, 20gab.

    4.79 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 0,24 €/gab.

  • Pica Rīgas Miesnieks Hot Dog salami 551g
    4
    49 €
    8,15 €/kg

    Pica Rīgas Miesnieks Hot Dog salami 551g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Čipsi Estrella ar gurķu, sk.krēj. garšu 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Čipsi Estrella ar gurķu, sk.krēj. garšu 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Mednieku desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks 420g

    2.15 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 5,12 €/kg

  • Vafeļu torte Laima Lācītis Ķepainītis 350g
    6
    39 €
    18,26 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Laima Lācītis Ķepainītis 350g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Brokastu pārslas Lion 600g
    4
    39 €
    7,32 €/kg

    Brokastu pārslas Lion 600g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Dienas krēms Loreal Paris Hyal. Spec. 50ml
    7
    79 €
    155,80 €/l

    Dienas krēms Loreal Paris Hyal. Spec. 50ml

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 259,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Zobu pasta Parodontax Fluoride 75ml
    6
    29 €
    83,87 €/l

    Zobu pasta Parodontax Fluoride 75ml

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 113,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,49 €

  • Biezsula Semper ābolu, mango 6m. 90g

    Biezsula Semper ābolu, mango 6m. 90g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 1,79 €

  • Marināde Santa Maria ar ķiploku garšu 75g
    0
    76 €
    10,13 €/kg

    Marināde Santa Maria ar ķiploku garšu 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,76 €

  • Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g
    3
    36 €
    7,00 €/kg

    Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Vistas rulete kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas rulete kg

    9.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,89 €

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Alus Tērvete bezalkoholiskais 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Tērvete bezalkoholiskais 0,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

    Regulārā cena: 1,39 €

  • Kotletes ar burkāniem vegāniem 200g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Kotletes ar burkāniem vegāniem 200g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Sidrs Somersby Strawberry&Lime bezalk. 0,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    2,78 €/l

    Sidrs Somersby Strawberry&Lime bezalk. 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Olīveļļa Gustolu Extra Virgin Grecale 750ml
    8
    99 €
    11,99 €/l

    Olīveļļa Gustolu Extra Virgin Grecale 750ml

    16.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,39 €/l

    30 dienu zemākā cena: 16,79 €

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi krējuma garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi krējuma garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Papildbar. kaķ. Brit Care Soup ar lasi 75g

    Papildbar. kaķ. Brit Care Soup ar lasi 75g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Kombučas dzīvības dzēr. Moona BIO 333ml
    1
    94 €
    5,83 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombučas dzīvības dzēr. Moona BIO 333ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kaķu barība Purina One pieaug. ar vistu 750g

    Kaķu barība Purina One pieaug. ar vistu 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Čipsi Pringles ar siera un sīpolu garšu 125g
    1
    99 €
    15,92 €/kg

    Čipsi Pringles ar siera un sīpolu garšu 125g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Uzkoda kaķiem Salling ar vistu un sieru 60g
    0
    66 €
    11,00 €/kg

    Uzkoda kaķiem Salling ar vistu un sieru 60g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 14,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Vienr. skuvekļi Gillette Venus Simply 3, 3gb.
    6
    79 €
    2,26 €/gab.

    Vienr. skuvekļi Gillette Venus Simply 3, 3gb.

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,66 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Siev zeķubikses Pc floreal nero 4 20d
    -40%
    3
    11 €
    3,11 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc floreal nero 4 20d

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Siev zeķubikses Pc floreal visone 2 20d
    -40%
    3
    11 €
    3,11 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc floreal visone 2 20d

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

Filtrs

Filtrs