Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar rozmarīnu 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar rozmarīnu 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

  • Veļas salvetes Vanish 60MR 30gab.
    8
    49 €
    0,28 €/gab.

    Veļas salvetes Vanish 60MR 30gab.

    11.45 € par gab.

    Cena par vienību: 0,38 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,45 €

  • Zefīrs šokol. sirdsformas Laima Maigums 135g
    2
    84 €
    21,04 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs šokol. sirdsformas Laima Maigums 135g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Zefīrs Laima Maigums aveņu 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums aveņu 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Kons.kaķ. Purrrfect ar zivi, mājp.gaļu 4x100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kons.kaķ. Purrrfect ar zivi, mājp.gaļu 4x100g

    1.05 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 2,62 €/kg

  • Siers Brie French Deli Q 150g

    Siers Brie French Deli Q 150g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 17,27 €/kg

  • Siers Maasdam Deli Q 250g

    Siers Maasdam Deli Q 250g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 13,96 €/kg

  • Sula Cido Kids Paw Patrol ogu ar sald. 0,2l
    0
    45 €
    2,25 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido Kids Paw Patrol ogu ar sald. 0,2l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 3,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 0,39 €

  • Kanēlis Spilva malts 23g
    0
    95 €
    41,30 €/kg

    Kanēlis Spilva malts 23g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 51,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Absorb. pal. PetPerfect mājdz. 60x60cm 10gab.

    Absorb. pal. PetPerfect mājdz. 60x60cm 10gab.

    2.24 € par gab.

    Cena par vienību: 0,22 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,45 €

    Regulārā cena: 3,49 €

  • Kaķu gardumi Dreamies Meaty ar vistu 6x5g

    Kaķu gardumi Dreamies Meaty ar vistu 6x5g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 46,33 €/kg

  • Kons. steril. kaķ. Brit Premium vistas 100g
    0
    63 €
    6,30 €/kg

    Kons. steril. kaķ. Brit Premium vistas 100g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 8,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Vistas fileja De Lukss Cēzara salātiem 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas fileja De Lukss Cēzara salātiem 250g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Siļķes fileja Zigmas mazsālīta,eļļā 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg

    Siļķes fileja Zigmas mazsālīta,eļļā 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

  •  Colgate Zobu Suka 360 Black Mīksta
    3
    69 €
    3,69 €/gab.

    Colgate Zobu Suka 360 Black Mīksta

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Zobu birste Sensodyne Multi Care Soft
    3
    99 €
    3,99 €/gab.

    Zobu birste Sensodyne Multi Care Soft

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

  • Konstr. Klucīšu kārba 10913
    25
    49 €
    25,49 €/gab.

    Konstr. Klucīšu kārba 10913

    36.49 € par gab.

    Cena par vienību: 36,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 36,49 €

  • Gaļas kopējā garšviela Santa Maria 290g
    4
    39 €
    15,14 €/kg

    Gaļas kopējā garšviela Santa Maria 290g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,62 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Kartup. biezputra Maggi ar krējumu ā. p. 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg

    Kartup. biezputra Maggi ar krējumu ā. p. 35g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,55 €

  • Graudu sausmaizītes Finn Crisp 175g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Graudu sausmaizītes Finn Crisp 175g

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 10,57 €/kg

  • Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Konfektes Laima Rīts kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Rīts kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Karameles Bārbele 1kg
    5
    99 €
    5,99 €/kg

    Karameles Bārbele 1kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Kokosr. eļļa The Beginnings BIO rafin. 400ml
    4
    99 €
    12,47 €/l
    Ekoloģisks

    Kokosr. eļļa The Beginnings BIO rafin. 400ml

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Marcipāna batoniņš Skrīveru tumšajā šok. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāna batoniņš Skrīveru tumšajā šok. 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Saulespuķu sēklas Rimi melnās,grauzdētas 300g
    1
    99 €
    6,63 €/kg

    Saulespuķu sēklas Rimi melnās,grauzdētas 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Granola The Beginnings mango 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Nesatur lipekli Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Granola The Beginnings mango 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Tumšā šokolāde Pergale 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale 85g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Ābolu un ķiršu nektārs Rimi 50% 1l
    1
    39 €
    1,39 €/l

    Ābolu un ķiršu nektārs Rimi 50% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Kaķu barība Josicat sterilised classic 1,9kg

    Kaķu barība Josicat sterilised classic 1,9kg

    6.54 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

    Regulārā cena: 9,39 €

  • Batoniņš The Begginings Flapjack ananāsu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Begginings Flapjack ananāsu 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Sidrs Somersby Mandarin bezalkoholiskais 0,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    2,78 €/l

    Sidrs Somersby Mandarin bezalkoholiskais 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Konfektes Rimi ar augļu garšu 16g
    3 un vairāk
    -18%
    0
    45 €
    0,55 €
    28,12 €/kg

    Konfektes Rimi ar augļu garšu 16g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

  • Saldēj. Pols auzu cep., aveņu mērce 140ml/75g
    1
    19 €
    15,87 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj. Pols auzu cep., aveņu mērce 140ml/75g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,87 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Dzēr. Tērvete ar ananāsu-koksriekstu g. 1,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    0,70 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Tērvete ar ananāsu-koksriekstu g. 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Saldējums B&J Bohemian Raspberry 465ml/403g

    Saldējums B&J Bohemian Raspberry 465ml/403g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Zobu pasta Colgate Advance White Purple 75ml
    2
    45 €
    32,67 €/l

    Zobu pasta Colgate Advance White Purple 75ml

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 43,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Autiņbiks. Salling Fri Midi izmērs 3, 56gab.

    Autiņbiks. Salling Fri Midi izmērs 3, 56gab.

    7.59 € par gab.
    Regulārā cena: 9,49 €

    Cena par vienību: 0,14 €/gab.

  • Cepumi Selga šok. braunija un lazdu r. 180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga šok. braunija un lazdu r. 180g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Želejkonf. Rowntrees Pastilles augļu g. 143g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    10,42 €/kg

    Želejkonf. Rowntrees Pastilles augļu g. 143g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,92 €/kg

Filtrs

Filtrs