Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siļķu fil.gab.Zigmas marinādē ar sīpol. 370g
    2
    99 €
    8,08 €/kg

    Siļķu fil.gab.Zigmas marinādē ar sīpol. 370g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

  • Kaķu barība Josicat sterilised classic 1,9kg

    Kaķu barība Josicat sterilised classic 1,9kg

    6.54 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

    Regulārā cena: 9,39 €

  • Autiņbiksītes Pampers Premium Care S1 26gb

    Autiņbiksītes Pampers Premium Care S1 26gb

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 8,29 €

    Cena par vienību: 0,23 €/gab.

  • Matu krāsa Syoss vēsi platīnblonds 12-59
    6
    79 €
    6,79 €/gab.

    Matu krāsa Syoss vēsi platīnblonds 12-59

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,59 €

  • Matu kr.Syoss color 4-2 sarkankoka br.
    7
    19 €
    7,19 €/gab.

    Matu kr.Syoss color 4-2 sarkankoka br.

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,59 €

  • Šķidrās ziepes Palmolive Anti Odor 500ml
    3
    49 €
    6,98 €/l

    Šķidrās ziepes Palmolive Anti Odor 500ml

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 9,18 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Āboli ar banāniem tūbiņā Hipp BIO 100g
    Ekoloģisks

    Āboli ar banāniem tūbiņā Hipp BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Trauku mazgāšanas balzāms Tri-bio 420ml
    1
    95 €
    4,64 €/l

    Trauku mazgāšanas balzāms Tri-bio 420ml

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,64 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Ikdienas ieliktnīši Libresse Normal 58 gab.
    2
    99 €
    0,05 €/gab.

    Ikdienas ieliktnīši Libresse Normal 58 gab.

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,06 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g
    Ekoloģisks

    Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Biezsula Semper ābolu, zemeņu 6m. 90g

    Biezsula Semper ābolu, zemeņu 6m. 90g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 1,79 €

  • Marināde Santa Maria saldā čili 75g
    0
    89 €
    11,87 €/kg

    Marināde Santa Maria saldā čili 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Košļājamās konfektes Mamba 106g
    2 un vairāk
    -16%
    1
    39 €
    1,65 €
    13,11 €/kg

    Košļājamās konfektes Mamba 106g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 15,57 €/kg

  • Maize Zeltene sēklu 390g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Zeltene sēklu 390g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 2,54 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli persiku gredz.200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli persiku gredz.200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Zefīrs Skrīveru ar zemeņu garšu 170g
    1
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Skrīveru ar zemeņu garšu 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Karijs Santa Maria 34g
    1
    01 €
    29,71 €/kg

    Karijs Santa Maria 34g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 48,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Rīsi Garde Manger Frutti Di Mare 400g
    3
    39 €
    8,47 €/kg

    Rīsi Garde Manger Frutti Di Mare 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g
    Ekoloģisks

    Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 77,22 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli skābie tārpi 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli skābie tārpi 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Mandeles Rimi 700g
    8
    45 €
    12,07 €/kg

    Mandeles Rimi 700g

    14.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,13 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 14,09 €

  • Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Saldējums Oga melleņu, jogurta glaz. 80ml/54g
    0
    69 €
    12,78 €/kg

    Saldējums Oga melleņu, jogurta glaz. 80ml/54g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Frī kartupeļi Aviko Garlic&Herbs 600g
    2
    59 €
    4,32 €/kg

    Frī kartupeļi Aviko Garlic&Herbs 600g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,82 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Tomāti, smalki sagriezti MUTTI, 400g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti, smalki sagriezti MUTTI, 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 800g

    Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Pudiņš Muller šokolādes vaniļas 2,4% 450g
    1
    79 €
    3,98 €/kg

    Pudiņš Muller šokolādes vaniļas 2,4% 450g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Nakts krēms Nivea Cellular Anti-Age 50ml
    14
    79 €
    295,80 €/l

    Nakts krēms Nivea Cellular Anti-Age 50ml

    20.79 € par gab.

    Cena par vienību: 415,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 20,79 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull komplekts 4x0,25l
    4
    99 €
    4,99 €/l

    Enerģijas dzēriens Red Bull komplekts 4x0,25l

    6.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/l

    + depozīts 0,40 €

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Kazas piena maisijums Kabrita3,12m, 800g

    Kazas piena maisijums Kabrita3,12m, 800g

    33.49 € par gab.
    Regulārā cena: 41,99 €

    Cena par vienību: 41,86 €/kg

  • Plūmju biezenis Hipp BIO 125g
    Ekoloģisks

    Plūmju biezenis Hipp BIO 125g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Dušas želeja Palmolive extreme wave 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/l

    Dušas želeja Palmolive extreme wave 250ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,56 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Šokolādes batoniņš Laima Serenāde XL 75g
    1
    39 €
    18,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šokolādes batoniņš Laima Serenāde XL 75g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 25,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Zilā pelējuma siers Fourme D'ambert 50%

    Zilā pelējuma siers Fourme D'ambert 50%

    17.49 € par kg
    Regulārā cena: 18,19 €

    Cena par vienību: 17,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Skābas želejkonfektes Kola Rimi 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Skābas želejkonfektes Kola Rimi 100g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Zefīrs Skrīveru ar vaniļas garšu 170g
    1
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Skrīveru ar vaniļas garšu 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Melnā tēja Ahmad Tea persiku/marakujas 20x2g
    2 un vairāk
    -26%
    3
    19 €
    4,29 €
    79,75 €/kg

    Melnā tēja Ahmad Tea persiku/marakujas 20x2g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 107,25 €/kg

  • Cāļa gaļas Ādaži nageti Zero Oil 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas Ādaži nageti Zero Oil 300g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 1l
    4
    99 €
    4,99 €/l

    Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 1l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Nektārs Don Simon Marakuja 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Nektārs Don Simon Marakuja 1,5l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,66 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

Filtrs

Filtrs