Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kaķu barība Josicat tasty beef 1,9kg

    Kaķu barība Josicat tasty beef 1,9kg

    6.54 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

    Regulārā cena: 9,39 €

  • Zobu birste Colgate Ultra soft 2 gab.
    5
    79 €
    2,90 €/gab.

    Zobu birste Colgate Ultra soft 2 gab.

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,65 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Dušas želeja Nivea Creme Soft 750ml
    5
    39 €
    7,19 €/l

    Dušas želeja Nivea Creme Soft 750ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Bļodu komp. Good Cook 2 gab. 1,5/ 2,75L
    -30%
    2
    86 €
    1,43 €/gab.

    Bļodu komp. Good Cook 2 gab. 1,5/ 2,75L

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,05 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Gaisa atsvaidzinātājs Aroma Pepsi Can Ma
    -40%
    1
    19 €
    1,19 €/gab.

    Gaisa atsvaidzinātājs Aroma Pepsi Can Ma

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Dušas želeja Old Spice Captain 1000ml
    7
    29 €
    7,29 €/l

    Dušas želeja Old Spice Captain 1000ml

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,29 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,29 €

  • Z.pasta Sensodyne Pr. Jun. Mild Mint 6g+ 50ml
    4
    49 €
    89,80 €/l

    Z.pasta Sensodyne Pr. Jun. Mild Mint 6g+ 50ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 119,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Higiēnas paketes Always Ultra Super S2 48gab.
    6
    59 €
    0,14 €/gab.

    Higiēnas paketes Always Ultra Super S2 48gab.

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,23 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Balzams Elseve Dream Length 200ml
    3
    99 €
    19,95 €/l

    Balzams Elseve Dream Length 200ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Šampūns Elseve Dream Length 250ml
    3
    99 €
    15,96 €/l

    Šampūns Elseve Dream Length 250ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Zobu pasta Colgate Max White, Wh. Cryst.125ml
    2
    39 €
    19,12 €/l

    Zobu pasta Colgate Max White, Wh. Cryst.125ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,92 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Dušas želeja Dove Nurishing care 400ml
    5
    19 €
    12,97 €/l

    Dušas želeja Dove Nurishing care 400ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g
    2 un vairāk
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    28,43 €/kg

    Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,71 €/kg

  • Veļas mīkstin. Lenor Pink Blossom 50MR 700ml
    6
    29 €
    8,99 €/l

    Veļas mīkstin. Lenor Pink Blossom 50MR 700ml

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,13 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,49 €

  • Veļ.tr.tīr. pulv. Vanish Oxi Action Pink 970g
    10
    99 €
    11,33 €/kg

    Veļ.tr.tīr. pulv. Vanish Oxi Action Pink 970g

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,29 €

  • Svece Bolsius cilindr. balta 200/68mm
    -30%
    3
    91 €
    3,91 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. balta 200/68mm

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

  • Dez. izsmidz. Dove Pear Aloe Vera 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/l

    Dez. izsmidz. Dove Pear Aloe Vera 150ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 38,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Mērkrūze Keeeper 0,25 l AW26
    0
    99 €
    0,99 €/gab.

    Mērkrūze Keeeper 0,25 l AW26

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,65 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Zaļās olīvas El Faro ar tunci 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar tunci 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Piena šokol. Pergale laims, Himalaju sāls 85g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    17,53 €/kg

    Piena šokol. Pergale laims, Himalaju sāls 85g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,76 €/kg

  • Dušas želeja Nivea Restore 500ml
    4
    89 €
    9,78 €/l

    Dušas želeja Nivea Restore 500ml

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Šampūns Fructis Aloe Hydra Bomb 400ml
    4
    99 €
    12,47 €/l

    Šampūns Fructis Aloe Hydra Bomb 400ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Želejkonfekt.Zozole Strawberry strip sour 75g
    0
    89 €
    11,87 €/kg

    Želejkonfekt.Zozole Strawberry strip sour 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Sausā barība suņ. Nutribalance ar jēra g. 1kg

    Sausā barība suņ. Nutribalance ar jēra g. 1kg

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 3,19 €/kg

  • Dezodorants Dove Powder Soft Spray 200ml
    3
    59 €
    17,95 €/l

    Dezodorants Dove Powder Soft Spray 200ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Duš.žel.Palmolive For Men Intense Spice 750ml
    5
    19 €
    6,92 €/l

    Duš.žel.Palmolive For Men Intense Spice 750ml

    10.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,29 €

  • Konstr. Lego Cietumnieku Furgons 60479
    13
    99 €
    13,99 €/gab.

    Konstr. Lego Cietumnieku Furgons 60479

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 19,99 €

  • Mērce Barilla Arrabbiata 400g
    3
    35 €
    8,37 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Mērce Barilla Arrabbiata 400g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi pasifloras,citronz.gar.0,568l
    2 un vairāk
    -29%
    0
    89 €
    1,25 €
    1,57 €/l

    Vie.gāz.dz.Rimi pasifloras,citronz.gar.0,568l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,20 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g
    3
    19 €
    6,38 €/kg

    Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Škidrais veļas mazg.līdz.Perwoll Wool 20MR 1l
    5
    59 €
    5,59 €/l

    Škidrais veļas mazg.līdz.Perwoll Wool 20MR 1l

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Tr.mazg.maš.kaps. Somat Excellence 4in1 50gab
    16
    49 €
    0,33 €/gab.

    Tr.mazg.maš.kaps. Somat Excellence 4in1 50gab

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Medus lokšņu maska Missha Airy Fit 19g
    1
    59 €
    83,68 €/l

    Medus lokšņu maska Missha Airy Fit 19g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 104,74 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Mērce Santa Maria BBQ ar burbonu 350g
    3
    69 €
    10,54 €/kg

    Mērce Santa Maria BBQ ar burbonu 350g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,26 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Doktora desa GNA Ekstra 650g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktora desa GNA Ekstra 650g

    2.95 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 500g

    Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 500g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Panna Tefal Expertise 28 cm G3210602
    35
    39 €
    35,39 €/gab.

    Panna Tefal Expertise 28 cm G3210602

    58.99 € par gab.

    Cena par vienību: 58,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 58,99 €

  • Stikla niedru difuzors Cozy Home AW26
    -30%
    4
    89 €
    4,89 €/gab.

    Stikla niedru difuzors Cozy Home AW26

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Sejas maska Garnier Hyal. Gl. Skin žel. 27g
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Sejas maska Garnier Hyal. Gl. Skin žel. 27g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Kons. kaķ. Animonda Carny liellops,fazāns 85g

    Kons. kaķ. Animonda Carny liellops,fazāns 85g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 14,00 €/kg

Filtrs

Filtrs