Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pārtikas trauki Keeeper 0,75l 4gab. AW26
    2
    39 €
    0,60 €/gab.

    Pārtikas trauki Keeeper 0,75l 4gab. AW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Bezal.dz.Venden Re Fresh zemeņu ga.0,57l
    1
    39 €
    2,44 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezal.dz.Venden Re Fresh zemeņu ga.0,57l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,14 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Rudens vainags 31 cm HW26
    7
    19 €
    7,19 €/gab.

    Rudens vainags 31 cm HW26

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Rudens ziedu pušķis 40 cm HW26
    3
    59 €
    3,59 €/gab.

    Rudens ziedu pušķis 40 cm HW26

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Bezē kūciņas Lāči ūdensroze 2x50g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezē kūciņas Lāči ūdensroze 2x50g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Pipari čili Habanero 1.šķira 50g
    Labākai dzīvei

    Pipari čili Habanero 1.šķira 50g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,45 €

    Cena par vienību: 23,80 €/kg

  • Zobu pasta Colgate Max White Charcoal 75ml
    4
    99 €
    66,53 €/l

    Zobu pasta Colgate Max White Charcoal 75ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 95,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Biks. HuggiesPants MP6 15-25kg Girl,44gb
    12
    99 €
    0,30 €/gab.

    Biks. HuggiesPants MP6 15-25kg Girl,44gb

    18.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,42 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 18,69 €

  • Garšvielu maisījums Kotanyi kartupeļiem 30g
    1
    09 €
    36,33 €/kg

    Garšvielu maisījums Kotanyi kartupeļiem 30g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 46,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Kanēļkoka miza Santa Maria 22g
    1
    76 €
    80,00 €/kg

    Kanēļkoka miza Santa Maria 22g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 113,18 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Mērce Rimi Thai karija 480g
    3
    36 €
    7,00 €/kg

    Mērce Rimi Thai karija 480g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Nūdeles Yakisoba ar vistas garšu 93g
    2
    19 €
    23,55 €/kg

    Nūdeles Yakisoba ar vistas garšu 93g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 27,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Tual.bl.Bref Brill Arctic Ocean 2x42g
    3
    59 €
    42,74 €/kg

    Tual.bl.Bref Brill Arctic Ocean 2x42g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 71,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Siev zeķubikses Pc marseille nero 4 50d
    -40%
    3
    89 €
    3,89 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc marseille nero 4 50d

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Deserta šķīvis Windmill blue 20.7 cm
    -30%
    2
    93 €
    2,93 €/gab.

    Deserta šķīvis Windmill blue 20.7 cm

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Bļoda Luminarc Zelie 16cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/gab.

    Bļoda Luminarc Zelie 16cm

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Salv. ādas virsmām ArmorAll 20gab.
    -40%
    2
    99 €
    0,15 €/gab.

    Salv. ādas virsmām ArmorAll 20gab.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Bezalk. dzēriens Fever Tree Tonic Water 0,5l

    Bezalk. dzēriens Fever Tree Tonic Water 0,5l

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 5,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Servēšanas grozs Nordiska Plast 236x150x43mm
    -30%
    0
    76 €
    0,76 €/gab.

    Servēšanas grozs Nordiska Plast 236x150x43mm

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 1,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Acu maska Garnier 6g
    1
    73 €
    1,73 €/gab.

    Acu maska Garnier 6g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,89 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Dezod. Nivea Men Fresh Sensation izsm. 150ml
    4
    09 €
    27,27 €/l

    Dezod. Nivea Men Fresh Sensation izsm. 150ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 38,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Dezodorants Rexona Aloe Vera rullītis 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dezodorants Rexona Aloe Vera rullītis 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Dezodorants Dove Pomeg. & Lemon Verbena 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/l

    Dezodorants Dove Pomeg. & Lemon Verbena 150ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 38,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Trifeles Pure Chocolate mell.jog.kr.pild.148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles Pure Chocolate mell.jog.kr.pild.148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • WC bloks Spa Moments Vitality Bref 2x50g
    3
    69 €
    36,90 €/kg

    WC bloks Spa Moments Vitality Bref 2x50g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 57,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Šok. konfektes ar Balzamu un rudzu rīvm. 160g
    7
    69 €
    48,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šok. konfektes ar Balzamu un rudzu rīvm. 160g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 62,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Mazgāšanas līdzeklis Woolite fruity 1,8L
    6
    99 €
    3,88 €/l

    Mazgāšanas līdzeklis Woolite fruity 1,8L

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Pīlāra svece Bolsius 13x7cm rozā
    -30%
    3
    07 €
    3,07 €/gab.

    Pīlāra svece Bolsius 13x7cm rozā

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Pīlāra svece Bolsius 8x7cm rozā
    -30%
    2
    23 €
    2,23 €/gab.

    Pīlāra svece Bolsius 8x7cm rozā

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • S zeķubikses Pc marseille caffe 4 50d
    -40%
    3
    89 €
    3,89 €/gab.

    S zeķubikses Pc marseille caffe 4 50d

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Zobu pasta Colgate Max White Sparkle D. 75ml
    2
    39 €
    31,87 €/l

    Zobu pasta Colgate Max White Sparkle D. 75ml

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 43,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Želeja veļas mazg. Persil Color 22MR 990ml
    8
    69 €
    8,78 €/l

    Želeja veļas mazg. Persil Color 22MR 990ml

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,61 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Ķerm. losjons Nivea Rich Nourishing bar.400ml
    7
    19 €
    17,97 €/l

    Ķerm. losjons Nivea Rich Nourishing bar.400ml

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 26,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,79 €

  • Ķermeņa losjons Nivea Q10 nostiprinošs 400ml
    7
    69 €
    19,22 €/l

    Ķermeņa losjons Nivea Q10 nostiprinošs 400ml

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 26,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,79 €

  • Kapu svece Bolsius 36h sarkana
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/gab.

    Kapu svece Bolsius 36h sarkana

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Kvinojas milti Rimi Free From 300g
    2 un vairāk
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    6,63 €/kg
    Nesatur lipekli Labākai dzīvei

    Kvinojas milti Rimi Free From 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Autiņb. Pampers Premium Care Small30gab.

    Autiņb. Pampers Premium Care Small30gab.

    5.59 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 0,19 €/gab.

  • Acu kosmētikas noņemšanas līdz. Almeda 125ml
    1
    60 €
    12,80 €/l

    Acu kosmētikas noņemšanas līdz. Almeda 125ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,92 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Svece Cozy Home ķirbis D10xh6.5cm HW26
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Svece Cozy Home ķirbis D10xh6.5cm HW26

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Kaķu barība Josicat tasty beef 1,9kg

    Kaķu barība Josicat tasty beef 1,9kg

    6.54 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

    Regulārā cena: 9,39 €

Filtrs

Filtrs