Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pārtikas soda Valdo 500g
    0
    76 €
    1,52 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pārtikas soda Valdo 500g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Kokosriekstu dzēriens Alpro Barista 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Kokosriekstu dzēriens Alpro Barista 1l

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Salmiņi Draugu saldie 150g
    3 un vairāk
    -23%
    0
    99 €
    1,29 €
    6,60 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salmiņi Draugu saldie 150g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,60 €/kg

  • Kaķu smiltis Pet Perfect cemen. 5l

    Kaķu smiltis Pet Perfect cemen. 5l

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,60 €

    Regulārā cena: 4,49 €

  • Doktordesa augstākā labuma kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa augstākā labuma kg

    4.59 € par kg
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 4,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Piens Limbažu 2,5% 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Limbažu 2,5% 1,5l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Cūkas šķiņķis Melnais Barons kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis Melnais Barons kūpināts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,39 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Siers Maasdam 45% kg

    Siers Maasdam 45% kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 13,79 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.31 kg 0.31kg

  • Krējums kafijai Ciba 200g

    Krējums kafijai Ciba 200g

    0.85 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 4,25 €/kg

  • Garneles Rimi 31/40 att. sald. kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg

    Garneles Rimi 31/40 att. sald. kg

    25.99 € par kg

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 25,99 €

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    0.68 € par gab.
    Regulārā cena: 1,05 €

    Cena par vienību: 5,76 €/kg

  • Rudzu rikas ar diedzētiem graudiem 240g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Labākai dzīvei Piemērots veģetāriešiem

    Rudzu rikas ar diedzētiem graudiem 240g

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 6,04 €/kg

  • Saldais krējums 35% Rasa 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldais krējums 35% Rasa 500g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,85 €

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Laims 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Pepsi Laims 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Makaroni Rimi Vermicelli 500g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Rimi Vermicelli 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Malta kafija Lofbergs medium roast 500g
    7
    89 €
    15,78 €/kg

    Malta kafija Lofbergs medium roast 500g

    15.29 € par gab.

    Cena par vienību: 30,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 15,29 €

  • Baltmaize Lāči īstā sagriezta 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Lāči īstā sagriezta 400g

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 3,62 €/kg

  • Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Miltu mais. Dobele iecienītās pankūkas 400g
    0
    84 €
    2,10 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu mais. Dobele iecienītās pankūkas 400g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Kons. Gourmet gold liellopu,pastēte,85g

    Kons. Gourmet gold liellopu,pastēte,85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Rudzu maize Zeltene 1/2 sagriezta 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Zeltene 1/2 sagriezta 390g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,10 €

    Cena par vienību: 2,28 €/kg

  • Saldējums Karlsons aveņu 100ml/75g
    0
    69 €
    9,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Karlsons aveņu 100ml/75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    9,55 €/kg

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,55 €/kg

  • Tomāti gabaliņos Rimi ar baziliku 400g
    0
    89 €
    2,22 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti gabaliņos Rimi ar baziliku 400g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 3,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Kons. Gourmet duo liell.vist,gabaliņ,85g

    Kons. Gourmet duo liell.vist,gabaliņ,85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Riekstu batoniņš Rimi ar mandelēm 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg
    Nesatur pienu

    Riekstu batoniņš Rimi ar mandelēm 35g

    0.68 € par gab.

    Cena par vienību: 19,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,68 €

  • R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Tostermaize Druvas sagriezta 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Druvas sagriezta 500g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,35 €

    Cena par vienību: 2,30 €/kg

  • Salami Rēzeknes pusžāvēta, šķēlēs 190g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Rēzeknes pusžāvēta, šķēlēs 190g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 7,84 €/kg

  • Rupjā maluma Lielmaize 600g
    1
    19 €
    1,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjā maluma Lielmaize 600g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/kg

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža gāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Jogurts Emma zemeņu 110g
    2 un vairāk
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/kg
    Nesatur laktozi

    Jogurts Emma zemeņu 110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,09 €/kg

  • Karbonāde jubilāra kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde jubilāra kg

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Biezpiena deserts Magija ar želejas gabal. kg
    Nesatur lipekli

    Biezpiena deserts Magija ar želejas gabal. kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,49 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Kefīrs Baltais BIO 2% 330g
    0
    85 €
    2,58 €/kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Baltais BIO 2% 330g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Ādažu Kraukšķi Siera bumbas 165g
    1
    49 €
    9,03 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ādažu Kraukšķi Siera bumbas 165g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Sīpoli Rimi saldie 300g
    Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi saldie 300g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    4
    59 €
    9,18 €
    5,75 €/kg

    Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,47 €/kg

  • Pārslas Herkuless 5 graudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless 5 graudu 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Kon. Gourmet duo akn.truša,gab.mērcē,85g

    Kon. Gourmet duo akn.truša,gab.mērcē,85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

Filtrs

Filtrs