Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Rīsi Valdo 4x125g
    1
    45 €
    2,90 €/kg

    Rīsi Valdo 4x125g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Maize Grieķu jogurta 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Grieķu jogurta 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,34 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais ķiršu 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais ķiršu 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,49 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg
    Jaunums

    Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    49 €
    0,64 €
    0,33 €/l

    Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 1,5l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 0,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 3,21 €/kg

  • Vīnogas mix b/k 1.šķ. 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas mix b/k 1.šķ. 500g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,18 €/kg

  • Turku zirnīši Cidacos 570g/400g
    2
    29 €
    5,72 €/kg

    Turku zirnīši Cidacos 570g/400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,78 €/kg

  • Baltmaize Zeltene saldā sagriezta 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Zeltene saldā sagriezta 350g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,34 €

    Cena par vienību: 3,11 €/kg

  • Makaroni Dobele Nr.20 Linguine 500g
    0
    69 €
    1,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Dobele Nr.20 Linguine 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Rīvēta siera mais. Džiugas makaroniem 200g
    Nesatur laktozi

    Rīvēta siera mais. Džiugas makaroniem 200g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 12,45 €/kg

  • Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg

    3.49 € par kg
    Regulārā cena: 4,16 €

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Āboli Granny Smith 80-90 mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Granny Smith 80-90 mm 1. šķira kg

    1.59 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Musli batoniņš Herkuless šok. riekstu 25g
    0
    39 €
    15,60 €/kg

    Musli batoniņš Herkuless šok. riekstu 25g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,49 €

  • Āboli Royal Gala 75-80 mm, 1.šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Royal Gala 75-80 mm, 1.šķira, kg

    1.49 € par kg
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.08 kg 1.08kg

  • Virt.dvieļi Rimi  2 slāņi 600 sl.
    2
    49 €
    2,49 €/gab.

    Virt.dvieļi Rimi 2 slāņi 600 sl.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Konfektes Jelly marmelādes kg
    3
    89 €
    3,89 €/kg

    Konfektes Jelly marmelādes kg

    5.80 € par kg

    Cena par vienību: 5,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,80 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Zāļu tēja Možums kumelīšu 20x1g
    0
    69 €
    34,50 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zāļu tēja Možums kumelīšu 20x1g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 44,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Zefīrs Laima Maigums ar vaniļas garšu 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums ar vaniļas garšu 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Biezpiena sieriņš Alma ar aveņu pildījumu 40g
    0
    27 €
    6,75 €/kg

    Biezpiena sieriņš Alma ar aveņu pildījumu 40g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Doktordesa augstākā labuma, šķēlēs 190g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa augstākā labuma, šķēlēs 190g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,95 €

    Cena par vienību: 7,84 €/kg

  • Krēmsiers Rasa ar zaļumiem 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krēmsiers Rasa ar zaļumiem 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Tomāti mini plūmju Rimi 500 g

    Tomāti mini plūmju Rimi 500 g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,18 €/kg

  • Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g
    1
    79 €
    5,11 €/kg

    Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Krēmsiers Rasa klasiskais 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krēmsiers Rasa klasiskais 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Sardeles Bērnu bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Bērnu bez apvalka 450g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,76 €/kg

  • Kons. Gourmet laš.vist.gab.mērcē,85g

    Kons. Gourmet laš.vist.gab.mērcē,85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Kaus. siers Dzintars klasiskais šķ. 130g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kaus. siers Dzintars klasiskais šķ. 130g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 9,15 €/kg

  • Siers Smiltene Holandes 45% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Holandes 45% kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,49 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Tostermaize Toste sendviču sēklu 470g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Toste sendviču sēklu 470g

    1.55 € par gab.
    Regulārā cena: 1,85 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Cepamdesas kupāti 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepamdesas kupāti 500g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Siera nūjiņas Pik-Nik kids 140g
    2 un vairāk
    -17%
    2
    49 €
    2,99 €
    17,79 €/kg

    Siera nūjiņas Pik-Nik kids 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg
    1
    29 €
    0,51 €/kg

    Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,75 €/kg

  • Saldējums Rimi šokolādes 200ml/110g
    0
    69 €
    5,31 €/kg

    Saldējums Rimi šokolādes 200ml/110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,49 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Riekstu batoniņš Rimi ar Braz. riekstiem 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg
    Nesatur pienu

    Riekstu batoniņš Rimi ar Braz. riekstiem 35g

    0.68 € par gab.

    Cena par vienību: 19,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,68 €

  • Aknu pastēte Delikatese 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aknu pastēte Delikatese 180g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 6,61 €/kg

  • Saldējums Rimi ar meža ogu pildīj. 200ml/120g
    0
    69 €
    5,35 €/kg

    Saldējums Rimi ar meža ogu pildīj. 200ml/120g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

Filtrs

Filtrs