Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šampūns Schauma Men Sport 400ml
    3
    89 €
    9,72 €/l

    Šampūns Schauma Men Sport 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Bļoda Vetro Plus metāla 20cm
    -30%
    2
    65 €
    2,65 €/gab.

    Bļoda Vetro Plus metāla 20cm

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Matu kondicionieris Argan Divin 200ml
    2
    35 €
    11,75 €/l

    Matu kondicionieris Argan Divin 200ml

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 14,75 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,95 €

  • Kafijas dzēr. Lofbergs Latte Macchiato 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/l
    Ekoloģisks

    Kafijas dzēr. Lofbergs Latte Macchiato 230ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,65 €/l

  • Sejas mazg. želeja Nivea kombin. ādai 150ml
    5
    09 €
    33,93 €/l

    Sejas mazg. želeja Nivea kombin. ādai 150ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 47,93 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Gāzētais dzēriens Limonāde Zvaniņš 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzētais dzēriens Limonāde Zvaniņš 1,5l

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 0,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Putojošās ziepes Sensitive 300ml
    2
    55 €
    8,50 €/l

    Putojošās ziepes Sensitive 300ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,63 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Hig. paketes Libresse Normal 38 gab.
    5
    74 €
    0,15 €/gab.

    Hig. paketes Libresse Normal 38 gab.

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Vafeļu konfektes ar zaļu, skābu krēmu kg

    Vafeļu konfektes ar zaļu, skābu krēmu kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Veļ.M. Magic Magnolia Silan770ml (35MR)
    3
    39 €
    4,40 €/l

    Veļ.M. Magic Magnolia Silan770ml (35MR)

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Dušas želeja Dove vīriešiem Comf. 400ml
    3
    59 €
    8,97 €/l

    Dušas želeja Dove vīriešiem Comf. 400ml

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • S zeķub.Immagine only 20d nature 4
    -40%
    1
    77 €
    1,77 €/gab.

    S zeķub.Immagine only 20d nature 4

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 2,95 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,95 €

  • Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Color 20MR 1l
    5
    59 €
    5,59 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Color 20MR 1l

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Matu krāsa Syoss Color 3-89 Bronzas kafija
    7
    09 €
    7,09 €/gab.

    Matu krāsa Syoss Color 3-89 Bronzas kafija

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Zobu pasta Colgate Advanced White 75ml
    2
    45 €
    32,67 €/l

    Zobu pasta Colgate Advanced White 75ml

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 43,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Gēls pēc kukaiņu kodumiem Bros 50ml

    Gēls pēc kukaiņu kodumiem Bros 50ml

    3.10 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 3,10 €/gab.

  • Kafijas kaps. Aroma Gold Tiramisu 256g
    2 un vairāk
    -15%
    4
    69 €
    5,49 €
    0,29 €/gab.
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kaps. Aroma Gold Tiramisu 256g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Trauku mazg.kap.Fairy Platinum Plus Lem.40gab
    16
    99 €
    0,42 €/gab.

    Trauku mazg.kap.Fairy Platinum Plus Lem.40gab

    28.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,72 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 28,99 €

  • Gaisa atsv. Ambi Pur Spring Awakening 185ml
    5
    19 €
    28,05 €/l

    Gaisa atsv. Ambi Pur Spring Awakening 185ml

    6.55 € par gab.

    Cena par vienību: 35,41 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,55 €

  • Veid. želeja matiem Taft Power Activity 150ml
    4
    99 €
    33,27 €/l

    Veid. želeja matiem Taft Power Activity 150ml

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 41,93 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Šamp. lok. matiem Garnier Fructis Curls 200ml
    6
    29 €
    31,45 €/l

    Šamp. lok. matiem Garnier Fructis Curls 200ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 44,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Grauzdiņi Mario ar šašlika garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grauzdiņi Mario ar šašlika garšu 180g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 11,61 €/kg

  • Melnie pipari Santa Maria malti 217g
    8
    29 €
    38,20 €/kg

    Melnie pipari Santa Maria malti 217g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 50,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Svece Cozy Home D5xH5 cm HW26
    2
    79 €
    2,79 €/gab.

    Svece Cozy Home D5xH5 cm HW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Svece Cozy Home kaķis 15.5 cm HW26
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Svece Cozy Home kaķis 15.5 cm HW26

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Matu laka Taft x Gliss HoldMeStrong 250ml
    5
    29 €
    21,16 €/l

    Matu laka Taft x Gliss HoldMeStrong 250ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Suņu barība JosiDog Regular 2,7kg

    Suņu barība JosiDog Regular 2,7kg

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Sparģeļi baltie 250g

    Sparģeļi baltie 250g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Vīriešu apakšveļa Mywear XXL 2 gab
    -30%
    9
    09 €
    9,09 €/gab.

    Vīriešu apakšveļa Mywear XXL 2 gab

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Lečo Nizhyn ar pupiņām 460g
    2
    89 €
    6,28 €/kg

    Lečo Nizhyn ar pupiņām 460g

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Hig. paketes Always Ultra Day&Night S3 40gab.
    6
    59 €
    0,16 €/gab.

    Hig. paketes Always Ultra Day&Night S3 40gab.

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,27 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Dušas želeja Dove Antistress 400ml
    5
    19 €
    12,97 €/l

    Dušas želeja Dove Antistress 400ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Zobu bir.Oral B Pro-3DWhite Wh. Cl.Med. 2gab.
    3
    89 €
    1,95 €/gab.

    Zobu bir.Oral B Pro-3DWhite Wh. Cl.Med. 2gab.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 200/68mm
    -30%
    3
    91 €
    3,91 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 200/68mm

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

  • G. atsv. Air Wick Act. Fr. sandalk.arom.228ml
    6
    79 €
    29,78 €/l

    G. atsv. Air Wick Act. Fr. sandalk.arom.228ml

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 46,45 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,59 €

  • Serums Fructis Keratin Sleek 50ml
    6
    17 €
    123,40 €/l

    Serums Fructis Keratin Sleek 50ml

    10.29 € par gab.

    Cena par vienību: 205,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,29 €

  • Dezodorants Nivea Men Defend 50ml
    4
    09 €
    81,80 €/l

    Dezodorants Nivea Men Defend 50ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Enerģijas dzēriens Battery Original 0,4l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    99 €
    1,49 €
    2,47 €/l

    Enerģijas dzēriens Battery Original 0,4l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Matu laka Taft Aloe Boost 250ml
    5
    29 €
    21,16 €/l

    Matu laka Taft Aloe Boost 250ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Sarkanvīna mērce Ķekava 230ml
    3
    89 €
    16,91 €/l

    Sarkanvīna mērce Ķekava 230ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 21,26 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

Filtrs

Filtrs