Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Salātu mērce Kuhne sinepju-medus 250ml
    2
    99 €
    11,96 €/l

    Salātu mērce Kuhne sinepju-medus 250ml

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 13,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,45 €

  • Matu kondicionieris Salling Fri 375ml
    1
    79 €
    4,77 €/l

    Matu kondicionieris Salling Fri 375ml

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,11 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Autiņbik. Salling Fri Mini izmērs 2, 38gab.

    Autiņbik. Salling Fri Mini izmērs 2, 38gab.

    4.39 € par gab.
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 0,12 €/gab.

  • Košļājamās nūjiņas Salling no liel.ādas 2gab

    Košļājamās nūjiņas Salling no liel.ādas 2gab

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 22,38 €/kg

  • Mutes skal. līdzeklis Listerine Total Care 1l
    8
    79 €
    8,79 €/l

    Mutes skal. līdzeklis Listerine Total Care 1l

    12.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,29 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,29 €

  • Kaf.kapsulas Aroma Gold Espresso Intenso 128g
    2 un vairāk
    -15%
    4
    69 €
    5,49 €
    0,29 €/gab.

    Kaf.kapsulas Aroma Gold Espresso Intenso 128g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Bezalk.dz. Sun365 citronu,ingvera garša 0,75l
    5
    59 €
    7,45 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk.dz. Sun365 citronu,ingvera garša 0,75l

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

  • Gāz.bezal.dzēriens Pepsi Cola lemon 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.bezal.dzēriens Pepsi Cola lemon 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tējas svece Bolsius 50gab. 4h
    -30%
    3
    77 €
    3,77 €/gab.

    Tējas svece Bolsius 50gab. 4h

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

  • Kukurūzas čipsi Doritos aso piparu garša 90g
    1
    49 €
    16,56 €/kg

    Kukurūzas čipsi Doritos aso piparu garša 90g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 23,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Neredzamā apakšveļa Mywear 2gab. S rozā
    -30%
    6
    29 €
    3,15 €/gab.

    Neredzamā apakšveļa Mywear 2gab. S rozā

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Saldējums Magnum Le Pistache 440ml/311g
    4
    99 €
    16,05 €/kg

    Saldējums Magnum Le Pistache 440ml/311g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Sej. maska Garnier Cryo Jelly atvēsinoša 27g
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Sej. maska Garnier Cryo Jelly atvēsinoša 27g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Tonējošais lūpu balzams Vaseline Rosy 10
    5
    59 €
    559,00 €/kg

    Tonējošais lūpu balzams Vaseline Rosy 10

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 799,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • S.kaķ.b.Purina One Hydralife ar vistas g. 50g

    S.kaķ.b.Purina One Hydralife ar vistas g. 50g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

    Regulārā cena: 0,99 €

  • Vienreizl.skuvek.Bic Pure3 Lady sieviet.4gab
    2
    99 €
    0,75 €/gab.

    Vienreizl.skuvek.Bic Pure3 Lady sieviet.4gab

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Skuvekļi Bic Pure3 Lady Pink sievietēm 4gab
    2
    79 €
    0,70 €/gab.

    Skuvekļi Bic Pure3 Lady Pink sievietēm 4gab

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Konfektes Candy Collection Clown 150g

    Konfektes Candy Collection Clown 150g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Šampūns Oshy ar argānu 1l
    5
    49 €
    5,49 €/l

    Šampūns Oshy ar argānu 1l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Piena šokolādes konfektes Only uz kociņa 78g

    Piena šokolādes konfektes Only uz kociņa 78g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 17,82 €/kg

  • Konfektes TicTac apels.,piparmētru miks 255g

    Konfektes TicTac apels.,piparmētru miks 255g

    11.40 € par gab.
    Regulārā cena: 16,29 €

    Cena par vienību: 44,71 €/kg

  • Siļķ.fil.Zigmas mazs.,eļļā ar dārz.garn. 200g
    1
    89 €
    9,45 €/kg

    Siļķ.fil.Zigmas mazs.,eļļā ar dārz.garn. 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Rudens lapu zars 70 cm HW26
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Rudens lapu zars 70 cm HW26

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Panna Newill 24cm, ar stikla vāku AW26
    17
    99 €
    17,99 €/gab.

    Panna Newill 24cm, ar stikla vāku AW26

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Ķermeņa skrubis Sence Monoi 400ml
    2
    99 €
    7,47 €/l

    Ķermeņa skrubis Sence Monoi 400ml

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Mitrinošs krēms Nivea soft tūbiņa 75ml
    3
    09 €
    41,20 €/l

    Mitrinošs krēms Nivea soft tūbiņa 75ml

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 63,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Matu vasks Taft creative look 75ml
    5
    99 €
    79,87 €/l

    Matu vasks Taft creative look 75ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 99,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Garšviela Santa Maria gaļai 51g
    1
    35 €
    26,47 €/kg

    Garšviela Santa Maria gaļai 51g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 34,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Melnie pipari Santa Maria drupināti 36g
    2
    59 €
    71,94 €/kg

    Melnie pipari Santa Maria drupināti 36g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 94,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Garšvielas Kotanyi Rustikana dzirnaviņās 48g
    2
    99 €
    62,29 €/kg

    Garšvielas Kotanyi Rustikana dzirnaviņās 48g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 74,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Dzērveņu šķēlītes Laima glazūrā 190g
    4
    79 €
    25,21 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzērveņu šķēlītes Laima glazūrā 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Melnais sāls Selection by Rimi 100g
    2
    40 €
    24,00 €/kg

    Melnais sāls Selection by Rimi 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Torte Pellia a Gusto Sarkanais velvets 950g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Torte Pellia a Gusto Sarkanais velvets 950g

    10.19 € par gab.
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 10,73 €/kg

  • Barojošs krēms Nivea Care 100ml
    4
    29 €
    42,90 €/l

    Barojošs krēms Nivea Care 100ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 59,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Dez. tīr. līdz. Cillit Bang Bl.Mold Rem.750ml
    4
    99 €
    6,65 €/l

    Dez. tīr. līdz. Cillit Bang Bl.Mold Rem.750ml

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,59 €

  • Bros elektr.ierice+šķidr.pret odiem 40ml

    Bros elektr.ierice+šķidr.pret odiem 40ml

    7.58 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 189,50 €/l

  • Gēls Go Energy ābolu 60ml
    1
    89 €
    31,50 €/l

    Gēls Go Energy ābolu 60ml

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 39,17 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Bļoda Windmill blue 15.7 cm
    -30%
    2
    65 €
    2,65 €/gab.

    Bļoda Windmill blue 15.7 cm

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Salātu trauks Bormioli Prometeo 25x24cm
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Salātu trauks Bormioli Prometeo 25x24cm

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Matu kr. Palette ICC 12-21 Sudraba blonds
    3
    13 €
    3,13 €/gab.

    Matu kr. Palette ICC 12-21 Sudraba blonds

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

Filtrs

Filtrs