Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zobu pasta Colgate Harry Potter 6+ 50ml
    2
    09 €
    41,80 €/l

    Zobu pasta Colgate Harry Potter 6+ 50ml

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 69,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Suņu barība JosiDog Mini 2,7kg

    Suņu barība JosiDog Mini 2,7kg

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,49 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • Amaranta milti Rimi Free From 300g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    89 €
    2,69 €
    6,30 €/kg
    Nesatur lipekli Labākai dzīvei

    Amaranta milti Rimi Free From 300g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Trauku mazg.kap. Fairy Plat. Plus Lemon 71gab
    27
    99 €
    0,39 €/gab.

    Trauku mazg.kap. Fairy Plat. Plus Lemon 71gab

    41.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 41,99 €

  • Matu maska Garnier Fructis Curls Method 370ml
    6
    99 €
    18,89 €/l

    Matu maska Garnier Fructis Curls Method 370ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Grauzdiņi Mario ar šašlika garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grauzdiņi Mario ar šašlika garšu 180g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 11,61 €/kg

  • Dušas želeja Fa Cream & Oil Cacao 400ml
    3
    29 €
    8,22 €/l

    Dušas želeja Fa Cream & Oil Cacao 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Sporta dzēr. 4 Move multiaugļu ar sald. 0,75l
    2 un vairāk
    -31%
    1
    10 €
    1,59 €
    1,47 €/l

    Sporta dzēr. 4 Move multiaugļu ar sald. 0,75l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Svece Cozy Home ķirbis D8x5 cm HW26
    2
    79 €
    2,79 €/gab.

    Svece Cozy Home ķirbis D8x5 cm HW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Šampūns Crazy Hair ar aveņu, melleņu ar.300ml
    5
    59 €
    18,63 €/l

    Šampūns Crazy Hair ar aveņu, melleņu ar.300ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Matu maska Crazy Hair ar melleņu arom. 300ml
    6
    39 €
    21,30 €/l

    Matu maska Crazy Hair ar melleņu arom. 300ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,63 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Gaisa atsv. Bolsius Mango 60ml
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Gaisa atsv. Bolsius Mango 60ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Līdzeklis Taft x Gliss LovelyLong izsm. 150ml
    6
    39 €
    42,60 €/l

    Līdzeklis Taft x Gliss LovelyLong izsm. 150ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Zobu p. Sensodyne Clinical Repair Act.Cl.75ml
    8
    19 €
    109,20 €/l

    Zobu p. Sensodyne Clinical Repair Act.Cl.75ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 146,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Kapu svece Bolsius Sirds 19cm, 80h ST26
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Kapu svece Bolsius Sirds 19cm, 80h ST26

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Kapu svece Bolsius 23cm, 110h ST26
    -30%
    2
    44 €
    2,44 €/gab.

    Kapu svece Bolsius 23cm, 110h ST26

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Vīriešu apakšveļa Mywear L 2 gab
    -30%
    9
    09 €
    9,09 €/gab.

    Vīriešu apakšveļa Mywear L 2 gab

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Gaisa atsv. Aroma GEO DOG PolymerMystery
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/gab.

    Gaisa atsv. Aroma GEO DOG PolymerMystery

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Gaisa atsvaidzinātājs Aroma Pepsi Can Ma
    -40%
    1
    19 €
    1,19 €/gab.

    Gaisa atsvaidzinātājs Aroma Pepsi Can Ma

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Gaisa atsvaidzināt. Aroma Pepsi Can Lime
    -40%
    1
    19 €
    1,19 €/gab.

    Gaisa atsvaidzināt. Aroma Pepsi Can Lime

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Veļas salvetes Vanish Colour Protect 16gab.
    5
    79 €
    0,36 €/gab.

    Veļas salvetes Vanish Colour Protect 16gab.

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,44 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Košļ. konfektes Mentos Discovery 37,5g
    3 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    21,35 €/kg

    Košļ. konfektes Mentos Discovery 37,5g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,76 €/kg

  • Hig.pak.Always Ul. Sec. Night Extra S5 32gab.
    6
    59 €
    0,21 €/gab.

    Hig.pak.Always Ul. Sec. Night Extra S5 32gab.

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Šampūns Elseve Full Resist Reinforcing 250ml
    3
    99 €
    15,96 €/l

    Šampūns Elseve Full Resist Reinforcing 250ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Balzams Elseve Color-Vive UV-filtru 200ml
    3
    99 €
    19,95 €/l

    Balzams Elseve Color-Vive UV-filtru 200ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Balzams Elseve Extraordinary Oil 200ml
    3
    99 €
    19,95 €/l

    Balzams Elseve Extraordinary Oil 200ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Dušas želeja Dove Deep Nourisish 400ml
    5
    19 €
    12,97 €/l

    Dušas želeja Dove Deep Nourisish 400ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Dušas želeja Dove Fresh care 450ml
    4
    69 €
    10,42 €/l

    Dušas želeja Dove Fresh care 450ml

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Dušas želeja Dove Creamy Indulge 450ml
    4
    69 €
    10,42 €/l

    Dušas želeja Dove Creamy Indulge 450ml

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Apakšbikses Mywear bezšuvju 40/42
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Apakšbikses Mywear bezšuvju 40/42

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • S.kaķu bar.NB pieaug., bez apm.kam.veid.1,5kg

    S.kaķu bar.NB pieaug., bez apm.kam.veid.1,5kg

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • Dez. izsmidz. Rexona Sexy Bouquet 200ml
    3
    69 €
    18,45 €/l

    Dez. izsmidz. Rexona Sexy Bouquet 200ml

    6.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,75 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,15 €

  • Dez. zīm. Dove Pear and Aloe Vera 50ml
    3
    49 €
    69,80 €/l

    Dez. zīm. Dove Pear and Aloe Vera 50ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Dez. zīm. vīr. Rexona Black&White 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dez. zīm. vīr. Rexona Black&White 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Dez. izsmidz. vīr. Inv. Ice Fresh 200ml
    3
    69 €
    18,45 €/l

    Dez. izsmidz. vīr. Inv. Ice Fresh 200ml

    6.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,75 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,15 €

  • Bezalk. vīna dz. Bosca Anniversary Gold 0,2l
    3 un vairāk
    -13%
    1
    29 €
    1,49 €
    6,45 €/l

    Bezalk. vīna dz. Bosca Anniversary Gold 0,2l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Maisīšanas bļoda Keeeper 3,5 l AW26
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Maisīšanas bļoda Keeeper 3,5 l AW26

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Elektr.gaisa atsv. Air Wick liliju arom. 19ml
    5
    99 €
    315,26 €/l

    Elektr.gaisa atsv. Air Wick liliju arom. 19ml

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 462,63 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,79 €

  • Prosas putraimi Rimi Free From 375g
    2 un vairāk
    -18%
    1
    39 €
    1,69 €
    3,71 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Prosas putraimi Rimi Free From 375g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,51 €/kg

  • Zaļās olīvas El Faro ar lasi 244ml/130g
    2 un vairāk
    -13%
    2
    00 €
    2,29 €
    15,38 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar lasi 244ml/130g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,62 €/kg

Filtrs

Filtrs