Veļas mazg.pul.Ariel Alpine Fresh 50MR 2,75kg
Cena par vienību: 9,71 €/kg 9,71 €/kg
30 dienu zemākā cena: 26,69 €
S.kaķu bar.NB pieaug., bez apm.kam.veid.1,5kg
Cena par vienību: 3,19 €/kg 3,19 €/kg
30 dienu zemākā cena: 4,99 €
Regulārā cena: 7,99 €
Dez. izsmidz. Rexona Sexy Bouquet 200ml
Cena par vienību: 30,75 €/l 30,75 €/l
30 dienu zemākā cena: 6,15 €
Dez. zīm. Dove Pear and Aloe Vera 50ml
Cena par vienību: 115,80 €/l 115,80 €/l
30 dienu zemākā cena: 5,79 €
Dez. zīm. vīr. Rexona Black&White 50ml
Cena par vienību: 97,80 €/l 97,80 €/l
30 dienu zemākā cena: 4,89 €
Dez. izsmidz. vīr. Inv. Ice Fresh 200ml
Bezalk. vīna dz. Bosca Anniversary Gold 0,2l
Cena par vienību: 7,45 €/l 7,45 €/l
+ depozīts 0,10 €
Maisīšanas bļoda Keeeper 3,5 l AW26
Cena par vienību: 4,99 €/gab. 4,99 €/gab.
Elektr.gaisa atsv. Air Wick liliju arom. 19ml
Cena par vienību: 462,63 €/l 462,63 €/l
30 dienu zemākā cena: 8,79 €
Prosas putraimi Rimi Free From 375g
Cena par vienību: 4,51 €/kg 4,51 €/kg
Zaļās olīvas El Faro ar lasi 244ml/130g
Cena par vienību: 17,62 €/kg 17,62 €/kg
Šķ. ziepes Palmolive Nat. Coc. Milk Ref.500ml
Cena par vienību: 9,18 €/l 9,18 €/l
30 dienu zemākā cena: 4,59 €
Paketes Salling ar spār.,bez sma., gar.14 gab
Cena par vienību: 0,19 €/gab. 0,19 €/gab.
30 dienu zemākā cena: 2,69 €
Matu putas Syoss Curl Control 250ml
Cena par vienību: 39,96 €/l 39,96 €/l
30 dienu zemākā cena: 9,99 €
Matu želeja Syoss Curl Control 250ml
Cena par vienību: 35,96 €/l 35,96 €/l
30 dienu zemākā cena: 8,99 €
Balzams Taft Curl matu loku veidošanai 150ml
Cena par vienību: 53,27 €/l 53,27 €/l
30 dienu zemākā cena: 7,99 €
Želeja Taft Maxx Power matu veidošanai 150ml
Cena par vienību: 41,93 €/l 41,93 €/l
30 dienu zemākā cena: 6,29 €
Veļas mīkstināt. Silan Fresh Ocean 35MR 770ml
Cena par vienību: 6,74 €/l 6,74 €/l
30 dienu zemākā cena: 5,19 €
Siers Granarolo Quattrocento 150g
Cena par vienību: 24,60 €/kg 24,60 €/kg
Olīveļļa Dante Frantoio Di Contrada 750ml
Cena par vienību: 19,99 €/l 19,99 €/l
30 dienu zemākā cena: 14,99 €
Sausā barība suņ.Nutribalance ar vistas g.1kg
Salātu mērce Kuhne itāļu gaumē 250ml
Cena par vienību: 13,80 €/l 13,80 €/l
30 dienu zemākā cena: 3,45 €
Pūderis bērniem Salling Fri bez smaržv. 100g
Cena par vienību: 29,90 €/kg 29,90 €/kg
Dezodoranta rullītis Dove Powder 48h 50ml
Cena par vienību: 99,80 €/l 99,80 €/l
Dezodorants Dove Original 48h 200ml
Cena par vienību: 29,95 €/l 29,95 €/l
30 dienu zemākā cena: 5,99 €
Šamp. un kond.komp.Rich Shine Enh.Duo 2x750ml
Cena par vienību: 33,33 €/l 33,33 €/l
30 dienu zemākā cena: 49,99 €
Skuveklis Gillette Venus Breeze + 4gab. kas.
Cena par vienību: 19,99 €/gab. 19,99 €/gab.
30 dienu zemākā cena: 19,99 €
Bezalk.dz.Sun365 anan.,pasifloras augļa 0,75l
Cena par vienību: 9,72 €/l 9,72 €/l
30 dienu zemākā cena: 5,59 €
Gāz.bezal.dzēriens Pepsi Cola lemon 1,5l
Cena par vienību: 0,79 €/l 0,79 €/l
Neredzamā apakšveļa Mywear 2gab. XL rozā
Cena par vienību: 4,50 €/gab. 4,50 €/gab.
Zirņu uzkoda Legume Crisps ar vasabi g. 85g
Cena par vienību: 41,76 €/kg 41,76 €/kg
30 dienu zemākā cena: 3,55 €
Matu kr.Palette ICC 8-50 gaiši zelt. bl. 50ml
Cena par vienību: 113,80 €/l 113,80 €/l
30 dienu zemākā cena: 5,69 €
Saldējums Boujee baz., zemeņu g. 210ml/180g
Cena par vienību: 33,28 €/kg 33,28 €/kg
Slapjā suņu barība My Love ar liell. g.4x100g
Cena par vienību: 4,47 €/kg 4,47 €/kg
30 dienu zemākā cena: 1,79 €
Regulārā cena: 1,99 €
Slapjā suņu barība My Love ar tītara g.4x100g
Piln.bar.suņ.Piper ar vistu sirdīm, spin.500g
Cena par vienību: 4,38 €/kg 4,38 €/kg
Antiperspir. zīmulis Gillette Cool Wave 70ml
Cena par vienību: 107,00 €/l 107,00 €/l
30 dienu zemākā cena: 7,49 €
Zobu pasta Sensodyne Clinical White En. 75ml
Cena par vienību: 133,20 €/l 133,20 €/l
Tēja Dolce de Luxe Soursop Delight 50g
Cena par vienību: 51,80 €/kg 51,80 €/kg
Dezodoranta rullītis Dove Men Fresh 48H 50ml
Mans profils
ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.