Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Trauku mazg. tab.Finish Ultimate Lemon 27gab.
    14
    39 €
    0,53 €/gab.

    Trauku mazg. tab.Finish Ultimate Lemon 27gab.

    22.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,83 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 22,49 €

  • Skūšanās kasetes Venus Extra Smooth Sen.3gab.
    20
    79 €
    6,93 €/gab.

    Skūšanās kasetes Venus Extra Smooth Sen.3gab.

    24.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,16 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 24,49 €

  • Balz.Loreal Paris Elseve Collag. Lifter 200ml
    3
    99 €
    19,95 €/l

    Balz.Loreal Paris Elseve Collag. Lifter 200ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Stikla svece Cozy home ar smaržu AW26
    -30%
    2
    79 €
    2,79 €/gab.

    Stikla svece Cozy home ar smaržu AW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • WC bloks Bref Col. Auto Act. Eucalyptus 2x50g
    4
    19 €
    41,90 €/kg

    WC bloks Bref Col. Auto Act. Eucalyptus 2x50g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 59,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Dušas želeja Nivea Creme Protect 250ml
    2
    99 €
    11,96 €/l

    Dušas želeja Nivea Creme Protect 250ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Ķermeņa losjons Nivea Aloe & Hydration 625ml
    8
    99 €
    14,38 €/l

    Ķermeņa losjons Nivea Aloe & Hydration 625ml

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,98 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

  • Sej. maska Garnier Cryo Jelly atvēsinoša 27g
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Sej. maska Garnier Cryo Jelly atvēsinoša 27g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Kons. kaķiem Sheba Filets ar vistu, tunci 60g

    Kons. kaķiem Sheba Filets ar vistu, tunci 60g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 24,83 €/kg

  • Gard. suņ. Perfecto šķiņķa kauls XL 350g

    Gard. suņ. Perfecto šķiņķa kauls XL 350g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 6,26 €/kg

  • Veļas mīkstinātājs Silan Marrakesh 35MR 770ml
    4
    59 €
    5,96 €/l

    Veļas mīkstinātājs Silan Marrakesh 35MR 770ml

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,39 €

  • Šampūns Oshy ar argānu 1l
    5
    49 €
    5,49 €/l

    Šampūns Oshy ar argānu 1l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Pārtikas trauki Keeeper 1l 3 gab. AW26
    2
    39 €
    0,80 €/gab.

    Pārtikas trauki Keeeper 1l 3 gab. AW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Pusdienu šķīvis Luminarc 25cm AW26
    4
    99 €
    4,99 €/gab.

    Pusdienu šķīvis Luminarc 25cm AW26

    8.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,29 €

  • Deserta šķīvis Luminarc 21cm AW26
    4
    39 €
    4,39 €/gab.

    Deserta šķīvis Luminarc 21cm AW26

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Acu maska Sence Midnight Shadows 6ml
    0
    83 €
    138,33 €/l

    Acu maska Sence Midnight Shadows 6ml

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 198,33 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Roku ziepes Sence The Good Recipe 300ml
    1
    69 €
    5,63 €/l

    Roku ziepes Sence The Good Recipe 300ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Gazēts dzēriens Limonāde Limpo klasika 0,33l
    0
    83 €
    2,52 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gazēts dzēriens Limonāde Limpo klasika 0,33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Matu laka Taft volume 250ml
    5
    39 €
    21,56 €/l

    Matu laka Taft volume 250ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Garšviela Kotanyi četru piparu maisījums 35g
    3
    35 €
    95,71 €/kg

    Garšviela Kotanyi četru piparu maisījums 35g

    3.95 € par gab.

    Cena par vienību: 112,86 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,95 €

  • Garšv. Santa Maria piecu pip. mais. dzir. 60g
    7
    29 €
    121,50 €/kg

    Garšv. Santa Maria piecu pip. mais. dzir. 60g

    9.69 € par gab.

    Cena par vienību: 161,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,69 €

  • Linsēklu eļļa Iecavnieks auksti spiesta 250ml
    4
    49 €
    17,96 €/l
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Linsēklu eļļa Iecavnieks auksti spiesta 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Līdzeklis acu kosm. noņemšanai Nivea visage
    5
    49 €
    43,92 €/l

    Līdzeklis acu kosm. noņemšanai Nivea visage

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 61,52 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

  • Logu siets Aeroxon balts, līml., nazis

    Logu siets Aeroxon balts, līml., nazis

    6.00 € par gab.
    Regulārā cena: 8,69 €

    Cena par vienību: 6,00 €/gab.

  • Līdz. autonomai kanalz. Tri-bio 500g
    35
    99 €
    71,98 €/kg

    Līdz. autonomai kanalz. Tri-bio 500g

    47.99 € par gab.

    Cena par vienību: 95,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 47,99 €

  • Dienas kr. Nivea VSG Q10 plus SPF15 30+ 50ml
    11
    75 €
    235,00 €/l

    Dienas kr. Nivea VSG Q10 plus SPF15 30+ 50ml

    19.59 € par gab.

    Cena par vienību: 391,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 19,59 €

  • Līdz.pret odiem,ērcēm MAGA SUPER 100ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdz.pret odiem,ērcēm MAGA SUPER 100ml

    3.37 € par gab.
    Regulārā cena: 4,89 €

    Cena par vienību: 33,70 €/l

  • Tīrīšanas līdzeklis/putas Cillit Bang 600ml
    5
    09 €
    8,48 €/l

    Tīrīšanas līdzeklis/putas Cillit Bang 600ml

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,15 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,49 €

  • S.krēms loreal men exp. basic care,50ml
    7
    99 €
    159,80 €/l

    S.krēms loreal men exp. basic care,50ml

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 213,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,69 €

  • Gaisa atsaidzinātājs Wunderbaum New Car
    -40%
    0
    89 €
    0,89 €/gab.

    Gaisa atsaidzinātājs Wunderbaum New Car

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • S zeķubikses Pc la manche visone xl 40d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    S zeķubikses Pc la manche visone xl 40d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Matu kr.Loreal Preference Nr.3.0 Bras.1gab.
    9
    47 €
    9,47 €/gab.

    Matu kr.Loreal Preference Nr.3.0 Bras.1gab.

    15.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 15,79 €

  • S zeķubikses Pc la manche nero 4 40d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    S zeķubikses Pc la manche nero 4 40d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • S zeķubikses Pc la manche visone 2 40d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    S zeķubikses Pc la manche visone 2 40d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • S zeķubikses Pc la manche visone 3 40d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    S zeķubikses Pc la manche visone 3 40d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Matu kr.Palette 0-00 super gaiši blonds (E20)
    3
    13 €
    3,13 €/gab.

    Matu kr.Palette 0-00 super gaiši blonds (E20)

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Matu krāsa Palette 5-0 gaiši brūns (N4)
    3
    13 €
    3,13 €/gab.

    Matu krāsa Palette 5-0 gaiši brūns (N4)

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Matu krāsa Palette 4-89 Int. Bakl.(RFE3)
    3
    13 €
    3,13 €/gab.

    Matu krāsa Palette 4-89 Int. Bakl.(RFE3)

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Šampūns Fructis Banana Hair Food 350ml
    5
    99 €
    17,11 €/l

    Šampūns Fructis Banana Hair Food 350ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,83 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Bļoda Windmill blue 23.7 cm
    -30%
    5
    87 €
    5,87 €/gab.

    Bļoda Windmill blue 23.7 cm

    8.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,39 €

Filtrs

Filtrs