0

TAVS ZIEMASSVĒTKU CEĻVEDIS

Smelies idejas svētku galdam un noskaņas radīšanai mājās. Sagatavo visu nepieciešamo svētku piedzīvojumam - no rotājumiem līdz īpašām dāvanām mīļajiem. Sagatavojies svētkiem laikus un uzbur skaistus mirkļus kopā ar Rimi.

Našķi Ziemassvētku sajūtai

Radi prieku sev un citiem

Ziemassvētki jau klauvē pie durvīm!

 

Ziemassvētki nav iedomājami bez bagātīgi klāta svētku galda, izrotātas mājas un, protams, dāvanām. Esam sagatavojuši 4 veidu īpašus dāvanu komplektus no Selection by Rimi, kurus var pieskaņot jebkurai gaumei.

Simboliska un gaumīga

Īpaša produktu izlase garšīgākajiem šo Ziemassvētku mirkļiem. Šis komplekts iepatiksies gan sāļo uzkodu, gan saldo našķu cienītājiem.

Likt grozā >

Garšām bagāta

Viss, kas nepieciešams uzkodu platei, vienā komplektā. Itālijas, Spānijas un Francijas garšu sabalansēts savienojums.

Likt grozā >

Daudzveidīga un izsmalcināta

Gaumīgs sāļo uzkodu komplekts, kas ideāli papildinās vīna vakaru vai pasēdēšanu ar sildošiem dzērieniem. Vienā kastē ir apvienotas izsmalcinātas garšas no dažādām valstīm.

Likt grozā >

Īstiem gardēžiem

Vairāku garšu simfonija. Vari baudīt visus produktus kopā, vai arī lietot atsevišķi. Galvenais, ka dāvana sastāv no augstākās kvalitātes produktiem, kas tiek ražoti, ievērojot visas lokālās tradīcijas.

Likt grozā >

Piegādāsim Ziemassvētku sajūtu tur, kur esi Tu!

Gatavošanās Ziemassvētku svinībām nav jābūt sarežģītai! Visu, kas ir vajadzīgs svētku uzburšanai, vari pasūtīt Rimi e-veikalā, izvēloties kādu no saņemšanas veidiem: Rimi Drive, piegādi vai pirkumu saņemšanu vienā no saņemšanas punktiem.

Tiem, kuri jo īpaši rūpējas par laika plānošanu, piedāvājam ātrās piegādes un saņemšanas opciju; noformējot pasūtījumu, tiksi pie pirkumiem ātrāk nekā stundas laikā! Vai tad tas nav Ziemassvētku brīnums? 

 

ZIEMASSVĒTKU BUKLETS

Ziemassvētku noskaņa īpašajā Rimi bukletā. Piemeklē rotājumus savam mājoklim un sirsnīgas dāvanas tuvajiem.

VĒSTULE VECĪTIM

Svētku jautrībai un ticēšanai brīnumos nav vecuma ierobežojuma. Uzraksti vēstuli Vecītim kopā ar bērniem un nekautrējies pierakstīt arī savas vēlmes.

Ziemassvētku receptēm

 

Ziemassvētki ir laiks, kad svinam vienkāršu laimi, esot kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Iedvesmojies ar viegli pagatavojamām Rimi receptēm, lai gatavojot svētku mielastu, nav ilgi jāstāv pie plīts.

 

Ja izmantosi kādu no Rimi iecienītākajām receptēm, publicē to sociālajos tīklos un atzīmē @rimi.latvija. Lai šajos Ziemassvētkos Rimi ģimene arī būtu kopā!

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Sākums Piegāde
0 EUR