Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Alkoh. kokteilis Sex on the Beach 4,7% 0,33l

    Alkoh. kokteilis Sex on the Beach 4,7% 0,33l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alkoholiskais kokteilis Mojito 4,7% 0,33l

    Alkoholiskais kokteilis Mojito 4,7% 0,33l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. kokteilis Le Coq Virgin Mai Tai 330ml

    Bezalk. kokteilis Le Coq Virgin Mai Tai 330ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alk. kokteil. Watermelon Margarita 4,7% 0,33l

    Alk. kokteil. Watermelon Margarita 4,7% 0,33l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alk. kokt. Le Coq C. Lemon Spritz 4,7% 0,33l

    Alk. kokt. Le Coq C. Lemon Spritz 4,7% 0,33l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

    Regulārā cena: 1,79 €

Filtrs

Filtrs