Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Alus Užavas tumšais 4,9% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Užavas tumšais 4,9% 0,33l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dz.v. St. Clair Vicar's Choice 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    Dz.v. St. Clair Vicar's Choice 13% 0,75l

    23.59 € par gab.

    Cena par vienību: 31,45 €/l

  • S.v. Le Grand Pinot Noir 12.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Le Grand Pinot Noir 12.5% 0.75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • Alus Lielvārdes tumšais 5% 0,5l

    Alus Lielvārdes tumšais 5% 0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,55 €

    Regulārā cena: 2,25 €

  • Degvīns Finlandia Redberry 37,5% 1l

    Degvīns Finlandia Redberry 37,5% 1l

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/l

  • Alus Miezītis stiprais PET 5,8% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Miezītis stiprais PET 5,8% 1l

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,29 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Apinītis stiprais PET 5,8% 1l

    Alus Apinītis stiprais PET 5,8% 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirks.vīns Da Luca Prosecco Doc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dzirks.vīns Da Luca Prosecco Doc 11% 0,75l

    13.65 € par gab.

    Cena par vienību: 18,20 €/l

  • Degvīns Nemiroff Delikat 40% 0,5l

    Degvīns Nemiroff Delikat 40% 0,5l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,98 €/l

  • Alus Franziskaner Hell 5% 0,5l

    Alus Franziskaner Hell 5% 0,5l

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Paulaner Hefe Weisbier 5,5% 0,5l

    Alus Paulaner Hefe Weisbier 5,5% 0,5l

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Paulaner Original 4,9% 0,5l

    Alus Paulaner Original 4,9% 0,5l

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dz.v. G&M Cremant de Loire Prestige 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. G&M Cremant de Loire Prestige 12% 0,75l

    16.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,99 €/l

  • Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. Rose 12% 0,2l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. Rose 12% 0,2l

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 89,95 €/l

  • Šampan. Taittinger Prestige Rose 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šampan. Taittinger Prestige Rose 12,5% 0,75l

    75.99 € par gab.

    Cena par vienību: 101,32 €/l

  • S.v.Laroche Art des Sens Grenache 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v.Laroche Art des Sens Grenache 13,5% 0,75l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,12 €/l

  • Degvīns Grey Goose Vodka 40% 0,7l

    Degvīns Grey Goose Vodka 40% 0,7l

    44.99 € par gab.

    Cena par vienību: 64,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 44,99 €

    Regulārā cena: 51,99 €

  • Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. 12% 0,2l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. 12% 0,2l

    16.79 € par gab.

    Cena par vienību: 83,95 €/l

  • Alkoholisks kokt. Garage Hard Lemon 4% 0,275l

    Alkoholisks kokt. Garage Hard Lemon 4% 0,275l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,24 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Degvīns Finlandia Vodka Redberry 37,5% 0,7l

    Degvīns Finlandia Vodka Redberry 37,5% 0,7l

    14.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,70 €/l

  • S.v. Chianti DOCG Campoluce Org 12,5% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Chianti DOCG Campoluce Org 12,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

    Regulārā cena: 18,59 €

  • Džins Gordon's Pink 37,5% 0,7l

    Džins Gordon's Pink 37,5% 0,7l

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,89 €

    Regulārā cena: 25,79 €

  • B.v. Rupper. Hofstück Riesling 11% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Rupper. Hofstück Riesling 11% 0,25l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

    Regulārā cena: 4,79 €

  • Alkoholisks dzēriens Slavjanka 20% 0,5l

    Alkoholisks dzēriens Slavjanka 20% 0,5l

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,98 €/l

  • Alk.kokt.Cēsu Džons greipfrūts 5% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alk.kokt.Cēsu Džons greipfrūts 5% 0,5l

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 3,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Cēsu Brūža Nefiltrētais 5,4% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Cēsu Brūža Nefiltrētais 5,4% 0,5l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,17 €

    Regulārā cena: 1,75 €

  • Alus Brālis gaišais 5,3% 1,0l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Brālis gaišais 5,3% 1,0l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,89 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Brūveris medus 4,5% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Brūveris medus 4,5% 0,5l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Užavas gaišais 4,6% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Užavas gaišais 4,6% 0,33l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Balzāms Rīgas Melnais ķiršu 30% 0,2l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Balzāms Rīgas Melnais ķiršu 30% 0,2l

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 26,45 €/l

  • S.v. Montalto Nero D'Avola 13,5% 0,187l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Montalto Nero D'Avola 13,5% 0,187l

    3.75 € par gab.

    Cena par vienību: 20,05 €/l

  • S.v. C.Charlize Cuvee Forte Tosc. 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. C.Charlize Cuvee Forte Tosc. 13,5% 0,75l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,32 €/l

  • B.v. Sensi Mandriano Verement. 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Sensi Mandriano Verement. 12,5% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

    Regulārā cena: 15,59 €

  • B.v. Monte Zovo Doppio Bianco 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Monte Zovo Doppio Bianco 13% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 14,59 €

  • B.v.Louis Eschneauer Bor.S.Blanc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v.Louis Eschneauer Bor.S.Blanc 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,49 €

  • Portvīns Noval Fine Ruby Port 19,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Portvīns Noval Fine Ruby Port 19,5% 0,75l

    21.65 € par gab.

    Cena par vienību: 28,87 €/l

  • B.v. Cono Sur Chardonnay 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. Cono Sur Chardonnay 13,5% 0,75l

    6.79 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 9,05 €/l

  • S.v. Cono Sur Cab. Sauv. 13% 0.75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. Cono Sur Cab. Sauv. 13% 0.75l

    6.79 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 9,05 €/l

  • Šamp. Moët & Chandon Rose 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moët & Chandon Rose 12,5% 0,75l

    67.49 € par gab.

    Cena par vienību: 89,99 €/l

  • Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,59 €

Filtrs

Filtrs