Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Bezalk. baltvīns Barone Montalto 0,0% 0,75l

    Bezalk. baltvīns Barone Montalto 0,0% 0,75l

    9.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. sarkanvīns Barone Montalto 0,0% 0,75l

    Bezalk. sarkanvīns Barone Montalto 0,0% 0,75l

    9.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais alus Mītava 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkoholiskais alus Mītava 0,5l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Cido burkānu-multiaugļu 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēriens Cido burkānu-multiaugļu 1l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/l

  • Bezalk. alus Labietis Skaidrais 0,44l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk. alus Labietis Skaidrais 0,44l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,80 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Pulse 250ml

    Enerģijas dzēriens Pulse 250ml

    0.62 € par gab.

    Cena par vienību: 2,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,62 €

    Regulārā cena: 0,79 €

  • Kombuča Kokmuiža Jaunā kaislība 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Kokmuiža Jaunā kaislība 0,33l

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Battery Original 0,4l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    99 €
    1,49 €
    2,47 €/l

    Enerģijas dzēriens Battery Original 0,4l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sarkano augļu sulas dzēriens Rimi Smart 2l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sarkano augļu sulas dzēriens Rimi Smart 2l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/l

  • Minerālūdens Perlage gāzēts 0,7l

    Minerālūdens Perlage gāzēts 0,7l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,41 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģ.dzērie.Lucky Punch meža ogu garša 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Enerģ.dzērie.Lucky Punch meža ogu garša 330ml

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģ.dzēr.Baterry Original bez kofeīna 500ml
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Enerģ.dzēr.Baterry Original bez kofeīna 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.bezal.dzēriens Pepsi Cola lemon 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.bezal.dzēriens Pepsi Cola lemon 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Surprise ar ābolu garšu 0,3l

    Dzēriens Surprise ar ābolu garšu 0,3l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Zemeņu sīrups Caprio 0,7l

    Zemeņu sīrups Caprio 0,7l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Aveņu sīrups Caprio 0,7l

    Aveņu sīrups Caprio 0,7l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkohol. vīns Bosca Rose pussaldais 0,75l

    Bezalkohol. vīns Bosca Rose pussaldais 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Funkcionālais dzēriens Akvile Spa gāzēts 0,6l

    Funkcionālais dzēriens Akvile Spa gāzēts 0,6l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smūt.Oga ananāsu mango bez piev. cukura 250ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Smūt.Oga ananāsu mango bez piev. cukura 250ml

    2.40 € par gab.

    Cena par vienību: 9,60 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēr. Battery Juiced Breeze 0,33l

    Enerģijas dzēr. Battery Juiced Breeze 0,33l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 4,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Cherry 0,85l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Cherry 0,85l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Tymbark apelsīnu persiku 0.25l

    Sulas dzēriens Tymbark apelsīnu persiku 0.25l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Pfanner mango, marakujas 1l

    Dzēriens Pfanner mango, marakujas 1l

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/l

  • Enerģijas dzēriens Battery Exotic Fruit 0,5l

    Enerģijas dzēriens Battery Exotic Fruit 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Cult Juicy Ocean 0,5l

    Enerģijas dzēriens Cult Juicy Ocean 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Venden Fruite zemeņu,aveņu, gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Venden Fruite zemeņu,aveņu, gāzēts 1,5l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Tymbark mango garša 0,33l

    Gāzēts dzēriens Tymbark mango garša 0,33l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalko. dz.vīns Dr.Loosen 0,75l

    Bezalko. dz.vīns Dr.Loosen 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Jarritos Meksikāņu kola 370ml

    Gāzēts dzēriens Jarritos Meksikāņu kola 370ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,08 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Cult Caffeine Free 0,5l

    Gāzēts dzēriens Cult Caffeine Free 0,5l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ener. dzēr. Monster Ultra Rosa ar sald. 500ml

    Ener. dzēr. Monster Ultra Rosa ar sald. 500ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Vitamin Well Hydrate 500ml

    Dzēriens Vitamin Well Hydrate 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Orange Spritz ar saldinātājiem 600ml

    Sīrups Orange Spritz ar saldinātājiem 600ml

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,65 €/l

  • Sīrups Teisseire Cherry Cola ar saldin. 0,6l

    Sīrups Teisseire Cherry Cola ar saldin. 0,6l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/l

  • Enerģijas dzēriens Dynamit Gummy Bear 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Enerģijas dzēriens Dynamit Gummy Bear 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Maikai ličī sulas, ar gabal. 280ml

    Dzēriens Maikai ličī sulas, ar gabal. 280ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,04 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Maikai mango, ar gabaliņiem 280ml

    Dzēriens Maikai mango, ar gabaliņiem 280ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,04 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Kadarbiku ābolu, citronu, piparm. 0,25l
    Labākai dzīvei

    Sula Kadarbiku ābolu, citronu, piparm. 0,25l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dz. Dr. Pepper Strawb. and Cream 355ml

    Gāz. dz. Dr. Pepper Strawb. and Cream 355ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,45 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Toniks Fever Tree ar rabarberu, aveņu g. 0,5l

    Toniks Fever Tree ar rabarberu, aveņu g. 0,5l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs