Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Enerģijas dz. Cult Energy Dragon Power 500ml

    Enerģijas dz. Cult Energy Dragon Power 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēr. Nestea mango g. ar saldin. 330ml

    Gāzēts dzēr. Nestea mango g. ar saldin. 330ml

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus dz.Zelta Radler greipfr. bezalk. 0% 0,5l

    Alus dz.Zelta Radler greipfr. bezalk. 0% 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. dzēr. Gardu Muti cidoniju BIO 0,33l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bezalk. dzēr. Gardu Muti cidoniju BIO 0,33l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēr. Fanta Lemon Zero ar saldin. 0,5l

    Gāz. dzēr. Fanta Lemon Zero ar saldin. 0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi pasifloras,citronz.gar.0,568l
    2 un vairāk
    -29%
    0
    89 €
    1,25 €
    1,57 €/l

    Vie.gāz.dz.Rimi pasifloras,citronz.gar.0,568l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,20 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Pfanner ar persiku g. 0,75l

    Ledus tēja Pfanner ar persiku g. 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Funkcion. dzēr. Beauty Water ar kolagēnu 0,6l

    Funkcion. dzēr. Beauty Water ar kolagēnu 0,6l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca Cola Lemon 0.5l

    Gāzēts dzēriens Coca Cola Lemon 0.5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk.vīns Nephalia Cabernet Sauvignon 0,75l

    Bezalk.vīns Nephalia Cabernet Sauvignon 0,75l

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholisk. vīns Nephalia Chardonnay 0,75l

    Bezalkoholisk. vīns Nephalia Chardonnay 0,75l

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smū.Oga aveņu un kokosr.bez piev.cukura 250ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Smū.Oga aveņu un kokosr.bez piev.cukura 250ml

    2.40 € par gab.

    Cena par vienību: 9,60 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoh. dzirkst. vīna dzēriens Torley 0,2l
    3 un vairāk
    -35%
    1
    39 €
    2,15 €
    6,95 €/l

    Bezalkoh. dzirkst. vīna dzēriens Torley 0,2l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 10,75 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea citronu 0,5l

    Ledus tēja Nestea citronu 0,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Enjoy ar vīnogām, meloni 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Enjoy ar vīnogām, meloni 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Dārza zemeņu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Dārza zemeņu 0,5l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sidrs Dārza zemeņu 0% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sidrs Dārza zemeņu 0% 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgi gāzēts tējas dz. Sun365 kombucha 0,5L
    Ekoloģisks

    Dabīgi gāzēts tējas dz. Sun365 kombucha 0,5L

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Pfanner Arbūzu 30% 1l

    Dzēriens Pfanner Arbūzu 30% 1l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/l

  • Ūdens ar citrona, laima garšu gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens ar citrona, laima garšu gāzēts 1,5l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ener. dzēr. Red Bull Sea Blue Edition 0,25l

    Ener. dzēr. Red Bull Sea Blue Edition 0,25l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais alus Užavas 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkoholiskais alus Užavas 0,5l

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Monin ar vaniļas garšu 250ml

    Sīrups Monin ar vaniļas garšu 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dz. Nestea laima,piparm., ar sald. 330ml

    Gāz. dz. Nestea laima,piparm., ar sald. 330ml

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēr. Maikai ar zemeņu garšu un gabal. 280ml

    Dzēr. Maikai ar zemeņu garšu un gabal. 280ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,04 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. vīna dz. Bosca Anniversary Gold 0,2l
    3 un vairāk
    -13%
    1
    29 €
    1,49 €
    6,45 €/l

    Bezalk. vīna dz. Bosca Anniversary Gold 0,2l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Pulse Mango 250ml

    Enerģijas dzēriens Pulse Mango 250ml

    0.62 € par gab.

    Cena par vienību: 2,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,62 €

    Regulārā cena: 0,79 €

  • Bezalkoh.dzēr.Lucky Punch ananasu garša 330ml

    Bezalkoh.dzēr.Lucky Punch ananasu garša 330ml

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sporta dzēr. 4 Move multiaugļu ar sald. 0,75l
    2 un vairāk
    -31%
    1
    10 €
    1,59 €
    1,47 €/l

    Sporta dzēr. 4 Move multiaugļu ar sald. 0,75l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Pfanner ar arbūza garšu 0,75l

    Ledus tēja Pfanner ar arbūza garšu 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Bezalk.dz. Sun365 citronu,ingvera garša 0,75l
    5
    59 €
    7,45 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk.dz. Sun365 citronu,ingvera garša 0,75l

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

  • Sula Caprio ābolu-zemeņu 2l

    Sula Caprio ābolu-zemeņu 2l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,08 €/l

  • Enerģijas dzēriens Cult Pineapple Mana 0,5l

    Enerģijas dzēriens Cult Pineapple Mana 0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģ.Dz.Battery Pomeg.R-Raspb. ar sald. 0,5l

    Enerģ.Dz.Battery Pomeg.R-Raspb. ar sald. 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Pro.dzē.Protein Performance sar.apel. ga.0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pro.dzē.Protein Performance sar.apel. ga.0,5l

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Tymbark ķiršu un ābolu 250ml

    Sulas dzēriens Tymbark ķiršu un ābolu 250ml

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. dzēr. Dārza limonāde cidoniju 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk. dzēr. Dārza limonāde cidoniju 0,5l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Tērvete Saimes 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Tērvete Saimes 0,5l

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Apelsīnu un mango nektārs Rimi 50% 1l

    Apelsīnu un mango nektārs Rimi 50% 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Bezalk. baltvīns Barone Montalto 0,0% 0,75l

    Bezalk. baltvīns Barone Montalto 0,0% 0,75l

    9.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs