Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sulas dzēriens Tymbark multivitamīnu 2l

    Sulas dzēriens Tymbark multivitamīnu 2l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,45 €/l

  • Apelsīnu sula Selection by Rimi 500ml
    Labākai dzīvei

    Apelsīnu sula Selection by Rimi 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Rimi multiaugļu 30% 1l
    1
    19 €
    1,19 €/l

    Nektārs Rimi multiaugļu 30% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Avota ūdens Lielbāta 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Avota ūdens Lielbāta 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido dzērveņu 30% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido dzērveņu 30% 1l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,89 €/l

  • Izoton. dz. Mangaļi Grapefruit ar sald. 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    99 €
    1,49 €
    1,32 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Izoton. dz. Mangaļi Grapefruit ar sald. 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Zaķumuiža dabīgais negāz. 0,765l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Minerālūdens Zaķumuiža dabīgais negāz. 0,765l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēriens Cola Zero Rimi ar saldināt. 2l
    Bez cukura

    Gāz. dzēriens Cola Zero Rimi ar saldināt. 2l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Zero 4x0,33l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Zero 4x0,33l

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 2,27 €/l

    + depozīts 0,40 €

  • Ūdens Oshee vitaminizēts magn. + B6 0,555l

    Ūdens Oshee vitaminizēts magn. + B6 0,555l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,86 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 0,5l

    Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais dzēriens Indian Tonic 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bezalkoholiskais dzēriens Indian Tonic 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzeramais ūdens Akvile apelsīnu, gāzēts 1,5l

    Dzeramais ūdens Akvile apelsīnu, gāzēts 1,5l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Skābētu kāpostu sula Dimdiņi 250ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābētu kāpostu sula Dimdiņi 250ml

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Rimi burkānu, ābolu, zem. 0,75l

    Nektārs Rimi burkānu, ābolu, zem. 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča dzīvības dzēr. ananāsu 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. ananāsu 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Very Berry dzērveņu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Very Berry dzērveņu 0,5l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Iļģuciema Veselības 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Iļģuciema Veselības 1,5l

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 1,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēriens schweppes tonic 1.5l

    Gāz. dzēriens schweppes tonic 1.5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

    Regulārā cena: 3,25 €

  • Nektārs Gutta Max multiaugļu 2l
    2
    79 €
    1,40 €/l

    Nektārs Gutta Max multiaugļu 2l

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,70 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,37 €

  • Sarkano vīnogu nektārs Rimi 1l
    Jaunums

    Sarkano vīnogu nektārs Rimi 1l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,29 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dz.Coca Cola Zero ar sald.,bez kof. 0,33l
    Bez cukura

    Gāz.dz.Coca Cola Zero ar sald.,bez kof. 0,33l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirkst.dzēriens Mežezers Rose bezalk. 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirkst.dzēriens Mežezers Rose bezalk. 0,75l

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,05 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzeramais ūdens Mangaļi sports 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeramais ūdens Mangaļi sports 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Pūre kafijai karameļu 350ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Pūre kafijai karameļu 350ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,40 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Pfanner multiaugļu ar vitamīniem 2l

    Nektārs Pfanner multiaugļu ar vitamīniem 2l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,00 €/l

  • Dzēriens Super Manki gāzēts 0,33l
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    2,70 €/l

    Dzēriens Super Manki gāzēts 0,33l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smūtijs Zemeņu-Banānu SUN365 250ML
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Zemeņu-Banānu SUN365 250ML

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 7,16 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Akvile viegli gāz. citrona g. 1,5l

    Ūdens Akvile viegli gāz. citrona g. 1,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Selita Tarhun 1,5l

    Gāzēts dzēriens Selita Tarhun 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens Mirinda apelsīnu 1,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens Mirinda apelsīnu 1,5L

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,59 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Imunitātes deva SUN365 ar ingveru 60g

    Imunitātes deva SUN365 ar ingveru 60g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 24,83 €/l

  • Limonāde Sanpellegrino Aranciata Rossa 0,33l

    Limonāde Sanpellegrino Aranciata Rossa 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča dzīvības dzēr.Tradicionālā 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr.Tradicionālā 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirkst. dzēriens Mežezers Klasiskais 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirkst. dzēriens Mežezers Klasiskais 0,75l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

    Regulārā cena: 3,79 €

  • Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 0,5l

    Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirkstsula Abavas marakujas, bumb. g. 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirkstsula Abavas marakujas, bumb. g. 0,33l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Rimi persiku 50% 1l
    1
    59 €
    1,59 €/l

    Nektārs Rimi persiku 50% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull 0,25l

    Enerģijas dzēriens Red Bull 0,25l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Aloe dzēriens Aleo premium 1,5 l

    Aloe dzēriens Aleo premium 1,5 l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,66 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs