Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gāzēts dz. Schweppes Tonic Water Zero 1l

    Gāzēts dz. Schweppes Tonic Water Zero 1l

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,35 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens citronu-laima 1,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens citronu-laima 1,5L

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,59 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Very Berry rabarberu sīrups 0.5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Very Berry rabarberu sīrups 0.5l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Schweppes Pink mixer 1,5l

    Limonāde Schweppes Pink mixer 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

    Regulārā cena: 3,25 €

  • Bezalkohol. dzēriens Martini Vibrante 0,75l
    11
    99 €
    15,99 €/l
    Jaunums

    Bezalkohol. dzēriens Martini Vibrante 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Mango nektārs Don Simon 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Mango nektārs Don Simon 1,5l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Smūtijs Sel. by Rimi Tropical chia 0,5l
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Sel. by Rimi Tropical chia 0,5l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Pfanner Apelsīnu 100% 2l

    Sula Pfanner Apelsīnu 100% 2l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/l

  • Dzēriens Pfanner sarkano apelsīnu 2l

    Dzēriens Pfanner sarkano apelsīnu 2l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,00 €/l

  • Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Multiaugļu nektārs Rimi 1l
    Jaunums

    Multiaugļu nektārs Rimi 1l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,29 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Fanta 1,5l

    Gāzēts dzēriens Fanta 1,5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Mangaļi gāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Minerālūdens Mangaļi gāzēts 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts bezalk. dzēr. Tērvete mango 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts bezalk. dzēr. Tērvete mango 1,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Mangaļi Plus ar piev. minerāls. gāz.1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Mangaļi Plus ar piev. minerāls. gāz.1l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 1,09 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido dārzeņu 1l
    1
    65 €
    1,65 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido dārzeņu 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Sīrups Rimi meža zemeņu 320ml
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    6,22 €/l

    Sīrups Rimi meža zemeņu 320ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dz. ūdens Akvile sarkano ogu viegli gāz. 1,5L

    Dz. ūdens Akvile sarkano ogu viegli gāz. 1,5L

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Oshee vitaminizēts Zero 0,555l

    Ūdens Oshee vitaminizēts Zero 0,555l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,86 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Aqualar ph9+ negāzēts 1,5l

    Minerālūdens Aqualar ph9+ negāzēts 1,5l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēriens Pepsi Max ar saldinātāju 0,33l
    Bez cukura

    Gāz. dzēriens Pepsi Max ar saldinātāju 0,33l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Fanta 2l

    Gāzēts dzēriens Fanta 2l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Fanta Lemon Zero 1.5l

    Gāzēts dzēriens Fanta Lemon Zero 1.5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Ulmaņlaiku 2l

    Kvass Ulmaņlaiku 2l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,20 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido rozā greipfrūtu 1L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido rozā greipfrūtu 1L

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Nektārs Cido persiku 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido persiku 1l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/l

  • Sula Cido vīnogu nektārs 200ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido vīnogu nektārs 200ml

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,45 €/l

  • Minerālūdens Venden negāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Venden negāzēts 0,5l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Iesala dzēriens Veselība 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Iesala dzēriens Veselība 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Gutta Max mango zemeņu 2l

    Sulas dzēriens Gutta Max mango zemeņu 2l

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,90 €/l

  • Sulas dzēriens Cido Frutto multiaugļu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēriens Cido Frutto multiaugļu 1,5l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,66 €/l

  • Dzer. ūdens Amrita ar minerālv. negāzēts 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzer. ūdens Amrita ar minerālv. negāzēts 1l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Burkānu nektārs Rimi 0,33l

    Burkānu nektārs Rimi 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Sanpellegrino Aranciata 0,33l

    Limonāde Sanpellegrino Aranciata 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Amrita ar minerālvielām gāzēts 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Amrita ar minerālvielām gāzēts 1l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzeramais ūdens Mangaļi-1 viegli gāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeramais ūdens Mangaļi-1 viegli gāzēts 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Lielbāta avota gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Lielbāta avota gāzēts 1,5l

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Rimi banānu 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Nektārs Rimi banānu 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Sula Oga smiltsērkšķu ar ingveru 60ml
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Oga smiltsērkšķu ar ingveru 60ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/l

  • Sulas dzēriens Cido citronu laima 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēriens Cido citronu laima 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

Filtrs

Filtrs