Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pankūkas Mājas ar kūpin. šķiņķi, sieru 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Mājas ar kūpin. šķiņķi, sieru 420g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Desiņas Rimi cūkgaļas 120g

    Desiņas Rimi cūkgaļas 120g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Rimi k/k šķēlēs 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Rimi k/k šķēlēs 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Salami delikatešu šķēlēs 125g

    Salami delikatešu šķēlēs 125g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Cāļa šķiņķu šašliks krējuma marinādē kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa šķiņķu šašliks krējuma marinādē kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

  • Desa Forevers Galda kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Forevers Galda kūpināta kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Cūkas cauraudzis senču gaļa
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas cauraudzis senču gaļa

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cūkgaļa Rimi sautēta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļa Rimi sautēta 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Cāļa šķiņķi atk.Ķekava gardā lauku marin.400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa šķiņķi atk.Ķekava gardā lauku marin.400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Pīrādziņu gaļa kūpināta alkšņos 250g

    Pīrādziņu gaļa kūpināta alkšņos 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Pasta Carbonara 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta Carbonara 400g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

  • Foreles fileja Rimi auksti kūpināta 100g

    Foreles fileja Rimi auksti kūpināta 100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Cāļu šķiņķu šašliks kebaba marinādē kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu šķiņķu šašliks kebaba marinādē kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

  • Desa Sviestmaižu vārīta 900g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Sviestmaižu vārīta 900g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,32 €/kg

  • Maltās gaļas masa kotletēm 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maltās gaļas masa kotletēm 500g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Vārīta desa Bajāru šķēlēs 190g

    Vārīta desa Bajāru šķēlēs 190g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

  • Dūmdesa neparastā ar sēkliņām auk.kūp.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa neparastā ar sēkliņām auk.kūp.kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,09 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Šķiņķis Rīgas miesnieks kūpināts 350g

    Šķiņķis Rīgas miesnieks kūpināts 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Laša strēmelītes Rimi Smart auksti kūp. 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Laša strēmelītes Rimi Smart auksti kūp. 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Desa Galda puskūpināta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Galda puskūpināta 400g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Truša fileja Lapsas mielasts 200g

    Truša fileja Lapsas mielasts 200g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 24,45 €/kg

  • Kūpināta bekona kubiņi Morliny 200g

    Kūpināta bekona kubiņi Morliny 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Skumbrijas SGK savā sulā 240g/168g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skumbrijas SGK savā sulā 240g/168g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,85 €/kg

  • Speķis ar sāli vakuumā fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Speķis ar sāli vakuumā fas. kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Aukstā gaļa vakuumā fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aukstā gaļa vakuumā fas.kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.43 kg 0.43kg

  • Tītara cīsiņi 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara cīsiņi 300g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Siļķes fil. Matje eļļā ar garšviel. 200g/130g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fil. Matje eļļā ar garšviel. 200g/130g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 18,85 €/kg

  • Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Tītara, cūkgaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    Tītara, cūkgaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,28 €/kg

  • Cūkg. krūtiņa Melnais Barons k. kūp. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkg. krūtiņa Melnais Barons k. kūp. kg

    10.69 € par kg

    Cena par vienību: 10,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Maltās gaļas mērce ar griķiem 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maltās gaļas mērce ar griķiem 400g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/gab.

  • Sardeles Rimi cūkgaļas 400g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Rimi cūkgaļas 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Sālīts speķis ar ķiplokiem kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sālīts speķis ar ķiplokiem kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Čedaras siera salāti 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čedaras siera salāti 400g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,72 €/kg

  • Sardeles Mārupes vārītas 360g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Mārupes vārītas 360g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,59 €

    Cena par vienību: 9,69 €/kg

  • Cepta asins desa ar pērļu grūbām 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepta asins desa ar pērļu grūbām 450g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

  • Desiņas Forevers Mednieku 520g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Forevers Mednieku 520g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,67 €/kg

  • Doktora desa ar vistas fileju 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktora desa ar vistas fileju 350g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,54 €/kg

  • Saira Extra savā sulā 215g

    Saira Extra savā sulā 215g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

Filtrs

Filtrs