Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Liellopu aknu pastēte Forevers 300g
    2 un vairāk
    -37%
    1
    25 €
    1,99 €
    4,17 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu aknu pastēte Forevers 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Vista fil. GNA Collection kukur. pārslās 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vista fil. GNA Collection kukur. pārslās 300g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Cāļu šķ.šašl.ar dārz.un turk.zirņiem450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu šķ.šašl.ar dārz.un turk.zirņiem450g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,22 €/kg

  • Mencu aknas King Oscar MSC 121g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Jaunums

    Mencu aknas King Oscar MSC 121g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 28,84 €/kg

  • Dūmdesa jubilejas šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa jubilejas šķēlēs 100g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Cūkgaļas steiks Rīgas Miesnieks ar ķipl. 500g

    Cūkgaļas steiks Rīgas Miesnieks ar ķipl. 500g

    4.49 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 8,98 €/kg

  • Tunča salāti kārtainie 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunča salāti kārtainie 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Nageti GNA Collection kukur. pārslās 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nageti GNA Collection kukur. pārslās 300g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Siļķe Lapmežciema gaumē marinādē 400g/220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķe Lapmežciema gaumē marinādē 400g/220g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,41 €/kg

  • Siļķu filejas mājas marinādē 400g/240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu filejas mājas marinādē 400g/240g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,13 €/kg

  • Cāļa šķiņķi Forevers mājas žāvējumā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa šķiņķi Forevers mājas žāvējumā kg

    7.79 € par kg

    Cena par vienību: 7,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Mājp.,cūkgaļas desiņas Rimi Kabanos 440g

    Mājp.,cūkgaļas desiņas Rimi Kabanos 440g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,29 €

    Cena par vienību: 11,34 €/kg

  • Atl. zivju ikru past. Norven ar garnelēm 160g
    Jaunums

    Atl. zivju ikru past. Norven ar garnelēm 160g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,44 €/kg

  • Atl. laša fileja Rimi a/k ar ādu 120g
    Labākai dzīvei

    Atl. laša fileja Rimi a/k ar ādu 120g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 27,42 €/kg

  • Šķiņķis Selection Gran Reserva vīt. 80g

    Šķiņķis Selection Gran Reserva vīt. 80g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 39,88 €/kg

  • Salami Rīgas puskūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Rīgas puskūpināta kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Karbonāde Nākotne kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Nākotne kūpināta kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 11,29 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Atl.laša fil.Rimi Smart sāl.,šķēlēs 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Atl.laša fil.Rimi Smart sāl.,šķēlēs 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Atl. zivju ikru pas. Norven ar kalmāriem 160g
    Jaunums

    Atl. zivju ikru pas. Norven ar kalmāriem 160g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,44 €/kg

  • Atl.ziv. ikru pas. Norven ar krabju gaļa 160g
    Jaunums

    Atl.ziv. ikru pas. Norven ar krabju gaļa 160g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,44 €/kg

  • Laša gab. Kaltenes Zivis k. kūp. fas.kg
    Jaunums Izcelsmes valsts Latvija

    Laša gab. Kaltenes Zivis k. kūp. fas.kg

    19.99 € par kg

    Cena par vienību: 19,99 €/kg

  • Saidas filejas Rimi atlaidinātas  MSC kg
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Jaunums Labākai dzīvei

    Saidas filejas Rimi atlaidinātas MSC kg

    19.99 € par kg

    Cena par vienību: 19,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Salāti ar rudzu maizes grauzdiņiem 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti ar rudzu maizes grauzdiņiem 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Pasta Salling Torte. tom.,rik.,moc.siera 250g

    Pasta Salling Torte. tom.,rik.,moc.siera 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Desa Jelgava brenča kūpināta 550g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Jelgava brenča kūpināta 550g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 4,71 €/kg

  • Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,71 €/kg

  • Liellopu gaļa Rimi sautēta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļa Rimi sautēta 250g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Cāļa gaļas uzkoda Rīgas Miesnieks Kodiens 50g

    Cāļa gaļas uzkoda Rīgas Miesnieks Kodiens 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

  • Liellopu aknas Rimi Smart atdzesētas, fas. kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Liellopu aknas Rimi Smart atdzesētas, fas. kg

    2.89 € par kg

    Cena par vienību: 2,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.5 kg 1.5kg

  • Asinsdesas Tradicinālās 500g

    Asinsdesas Tradicinālās 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Tītara gaļa želejā 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara gaļa želejā 125g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,52 €/kg

  • Vārīta desa Rimi Smart 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vārīta desa Rimi Smart 1kg

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

  • Ceptas cūkgaļas kotletes 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ceptas cūkgaļas kotletes 220g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,59 €/gab.

  • Šķiņķis Selection by Rimi vīt. Spānija 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vīt. Spānija 70g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 35,57 €/kg

  • Cāļa filejas uzkoda Gaļas Nams Ādaži 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa filejas uzkoda Gaļas Nams Ādaži 310g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Cāļa filejas šašliks plūmju marin. 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa filejas šašliks plūmju marin. 500g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,98 €/kg

  • Skumbrija tomātu mērcē 240g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Skumbrija tomātu mērcē 240g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,46 €/kg

  • Pankūkas Mājas ar kūpin. šķiņķi, sieru 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Mājas ar kūpin. šķiņķi, sieru 420g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Cepts vistas giross Nākotne 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepts vistas giross Nākotne 220g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

Filtrs

Filtrs