Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Uzkoda Nākotne liell.gaļas Jerky Original 35g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Uzkoda Nākotne liell.gaļas Jerky Original 35g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 74,00 €/kg

  • Cūkas krūtiņas šķēles Rimi ķiploku mar. 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas krūtiņas šķēles Rimi ķiploku mar. 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Cūk. karbonāde Farmers Market Gardēžu kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūk. karbonāde Farmers Market Gardēžu kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siļķes fileja Matjē Latvju garša kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja Matjē Latvju garša kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Humoss Rimi Planet ar bietēm 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar bietēm 180g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,94 €/kg

  • Aknu pastēte Saules S Lauku 200g
    2 un vairāk
    -23%
    1
    15 €
    1,49 €
    5,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aknu pastēte Saules S Lauku 200g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Cūkgaļas krūtiņa ar ķiplokiem, kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas krūtiņa ar ķiplokiem, kūpināta kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Desa Pan Salchichon Regio Argal kg

    Desa Pan Salchichon Regio Argal kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siļķe mājas gaumē marinēta 330g/200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķe mājas gaumē marinēta 330g/200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Dāņu salami Gaļas nams Ādaži 350g
    2 un vairāk
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    5,69 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dāņu salami Gaļas nams Ādaži 350g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,54 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Forevers mājas žāvējumā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Forevers mājas žāvējumā kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Laša fileja Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Rimi 200g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,95 €/kg

  • Cūkas šķiņķa šašliks Rimi ar sīpol.Tradic.1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķa šašliks Rimi ar sīpol.Tradic.1kg

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Liellopa gaļa Rimi gulašam, atdzesēta 400g

    Liellopa gaļa Rimi gulašam, atdzesēta 400g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/kg

  • Siļķes fileja ar sīpoliem marinādē 210g/111g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja ar sīpoliem marinādē 210g/111g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 20,27 €/kg

  • Dūmdesa Neparastā ar ķipl. šķēlēs 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa Neparastā ar ķipl. šķēlēs 110g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 17,18 €/kg

  • Desa Melnais Barons Mājas karsti kūp. 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Melnais Barons Mājas karsti kūp. 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Humoss Atlantika ar kaltētiem tomātiem 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika ar kaltētiem tomātiem 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Desa Jelgava kantvursta 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Jelgava kantvursta 280g

    2.45 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Aknu pastēte Nākotne 200g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Aknu pastēte Nākotne 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Sviestmaize Rimi polārā ar vistu 160g

    Sviestmaize Rimi polārā ar vistu 160g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 20,56 €/kg

  • Foreles fileja Rimi sālīta 100g

    Foreles fileja Rimi sālīta 100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Grantortelli Sel. by Rimi ar baravikām 250g

    Grantortelli Sel. by Rimi ar baravikām 250g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,76 €/kg

  • Desa klasiskā auksti kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa klasiskā auksti kūpināta kg

    13.99 € par kg

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Surimi salāti ar rīsiem 200g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Surimi salāti ar rīsiem 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Brētliņas apceptas tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņas apceptas tomātu mērcē 240g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Šķiņķis Kurzemes Gaļsaimnieks vārīts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šķiņķis Kurzemes Gaļsaimnieks vārīts kg

    7.59 € par kg
    Regulārā cena: 9,29 €

    Cena par vienību: 7,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Siļķes fileja gab. saldskābā marin. 400g/220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja gab. saldskābā marin. 400g/220g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,41 €/kg

  • Cāļa kroketes Rīgas miesnieks 500g

    Cāļa kroketes Rīgas miesnieks 500g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/kg

  • Cūkgaļas bekons Rimi k/k šķēlēs 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas bekons Rimi k/k šķēlēs 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Desiņas liellopu gaļas 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas liellopu gaļas 300g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,97 €/kg

  • Cāļa kotletes Rīgas Miesnieks 320g

    Cāļa kotletes Rīgas Miesnieks 320g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,66 €/kg

  • Brētliņas SGK tomātu mērcē, apceptas 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņas SGK tomātu mērcē, apceptas 240g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,21 €/kg

  • Ķilavas Rīgas vīna marinādē 240g/180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķilavas Rīgas vīna marinādē 240g/180g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,72 €/kg

  • Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Vārīta desa Piena dabīgā apvalkā 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vārīta desa Piena dabīgā apvalkā 400g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Salami desa Rīgas Miesnieks, kar.kūp. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami desa Rīgas Miesnieks, kar.kūp. kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Tītara aknu pastēte Arvi 150g

    Tītara aknu pastēte Arvi 150g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,93 €/kg

  • Salāti Rimi itāļu ar lasi 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi itāļu ar lasi 220g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Varavīksnes foreles filejas 250g
    Labākai dzīvei

    Varavīksnes foreles filejas 250g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/kg

Filtrs

Filtrs