Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cīsiņi De Lukss teļa gaļas 270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi De Lukss teļa gaļas 270g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,78 €/kg

  • Vistas stilbiņi Forevers karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas stilbiņi Forevers karsti kūpināti kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 8,69 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Salami desa Forevers Dāņu, kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami desa Forevers Dāņu, kūpināta kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Cāļu gaļa RM trīs sieru marinādē 400g

    Cāļu gaļa RM trīs sieru marinādē 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Siļķes fileja klasiskā 200g/120g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja klasiskā 200g/120g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,42 €/kg

  • Šprotes Kaija eļļā 190g/133g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes Kaija eļļā 190g/133g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,48 €/kg

  • Tunzivs Northland sasmalc.s/s 425g/298g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tunzivs Northland sasmalc.s/s 425g/298g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,36 €/kg

  • Mencu aknas Marke No1 190g

    Mencu aknas Marke No1 190g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 23,63 €/kg

  • Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Vistas giross De Lukss sagriezts 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas giross De Lukss sagriezts 300g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,63 €/kg

  • Saldie pipari ar siera pildījumu 200/150g

    Saldie pipari ar siera pildījumu 200/150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/kg

  • Sviestmaize Rimi polārā ar kūp. lasi 145g

    Sviestmaize Rimi polārā ar kūp. lasi 145g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 22,69 €/kg

  • Lāpstiņa cūkgaļas vārīta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lāpstiņa cūkgaļas vārīta kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 11,59 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Garneles ASC garšaugu-ķipl. Rimi 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles ASC garšaugu-ķipl. Rimi 300g

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 29,30 €/kg

  • Karbonāde Gurmānu vārīta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Gurmānu vārīta kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cūkas kājas Rimi Smart, atdzesētas, fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkas kājas Rimi Smart, atdzesētas, fas. kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Sviestm GIGA ar vistu, gurķiem un sieru 260g

    Sviestm GIGA ar vistu, gurķiem un sieru 260g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,73 €/kg

  • Sīpoldesa De Lukss 120g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīpoldesa De Lukss 120g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Vistas aknu pastēte Rimi Smart 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vistas aknu pastēte Rimi Smart 300g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,97 €/kg

  • Desiņas Rīgas Miesnieks Mārtiņa ar sieru 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Rīgas Miesnieks Mārtiņa ar sieru 300g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Siļķes fileja Viči 400g/315g

    Siļķes fileja Viči 400g/315g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

  • Rulete c/g ar mēli un šampinjoniem kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rulete c/g ar mēli un šampinjoniem kg

    7.49 € par kg

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Atl.laša fil.Rimi Mare A/K ar dill.šķēlēs100g
    Labākai dzīvei

    Atl.laša fil.Rimi Mare A/K ar dill.šķēlēs100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Ravioli Selection by Rimi ar Rikotu 250g

    Ravioli Selection by Rimi ar Rikotu 250g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,76 €/kg

  • Humoss Rimi Planet ar mango, kokosr. 180g

    Humoss Rimi Planet ar mango, kokosr. 180g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,94 €/kg

  • Sautēta brieža gaļa RGK 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sautēta brieža gaļa RGK 250g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,56 €/kg

  • Salami Milano šķēlēs 100g

    Salami Milano šķēlēs 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi BIO 410g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu spārni Rimi BIO 410g

    4.06 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Cāļa gaļas nageti Rimi 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas nageti Rimi 300g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Salami šķēles Rimi Smart auksti kūpin. 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Salami šķēles Rimi Smart auksti kūpin. 100g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Bekons Nākotne Zemnieku kūpināts 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons Nākotne Zemnieku kūpināts 100g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,90 €/kg

  • Skumbrijas eļļā 240g/163g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Skumbrijas eļļā 240g/163g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,34 €/kg

  • Salāti Rimi meksikāņu ar lasi 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi meksikāņu ar lasi 220g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 14,24 €/kg

  • Desiņas Tarczynski ar sieru 105g

    Desiņas Tarczynski ar sieru 105g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,95 €/kg

  • Pastēte Argeta tītara gaļas 95g

    Pastēte Argeta tītara gaļas 95g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,89 €/kg

  • Siļķu filej. Kaija marin. ar saldin.250g/145g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu filej. Kaija marin. ar saldin.250g/145g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,86 €/kg

  • Karsti kūpināta makreles plētne Gardēžu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karsti kūpināta makreles plētne Gardēžu kg

    14.99 € par kg
    Regulārā cena: 18,99 €

    Cena par vienību: 14,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Siļķu fileja Gardums Kaija eļļā 250g/188g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu fileja Gardums Kaija eļļā 250g/188g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 10,59 €/kg

  • Cūkgaļa Forevers Zemnieku, mājas žav., k/k kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļa Forevers Zemnieku, mājas žav., k/k kg

    10.49 € par kg

    Cena par vienību: 10,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

Filtrs

Filtrs