Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Serrano šķiņķis Ventula vītināts šķēlēs 300g

    Serrano šķiņķis Ventula vītināts šķēlēs 300g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,30 €/kg

  • Cūkg.uzk.Rīgas Miesnieks Kodiens klasisk. 50g

    Cūkg.uzk.Rīgas Miesnieks Kodiens klasisk. 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

  • Mednieku desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks 420g

    2.15 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 5,12 €/kg

  • Siļķu gabaliņi majonēzē ar bietēm 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu gabaliņi majonēzē ar bietēm 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Cīsiņi Rīgas miesnieks hot-dog  1kg

    Cīsiņi Rīgas miesnieks hot-dog 1kg

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,29 €/kg

  • Kotlete požarska pildīta 400g

    Kotlete požarska pildīta 400g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Nageti Bērnu no cāļa gaļas 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nageti Bērnu no cāļa gaļas 300g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,69 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Cāļa puse Ķekava karsti kūpin.fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa puse Ķekava karsti kūpin.fas.kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.7 kg 0.7kg

  • Garneles Viči sālījumā MSC 360g/180g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Garneles Viči sālījumā MSC 360g/180g

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 42,17 €/kg

  • Cīsiņi Forevers bez apvalka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Forevers bez apvalka kg

    3.99 € par kg
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.55 kg 0.55kg

  • Vistas gaļas bumbiņas Rimi 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas gaļas bumbiņas Rimi 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Siļķes fil. Zigmas sālīta bez eļļas 190g

    Siļķes fil. Zigmas sālīta bez eļļas 190g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,16 €/kg

  • Cepamās desiņas Kabanos 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepamās desiņas Kabanos 400g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Mājp.,cūkg. desiņas Rimi Kabanos siera 440g

    Mājp.,cūkg. desiņas Rimi Kabanos siera 440g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Siļķu tīteņi bez ādas ar saldinātāju kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu tīteņi bez ādas ar saldinātāju kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.42 kg 0.42kg

  • Cāļa filejas kraukšķu bumbiņas Ķekava 280g

    Cāļa filejas kraukšķu bumbiņas Ķekava 280g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 8,54 €/kg

  • Sviestmaize Rimi ar vistu sald.čili 170g

    Sviestmaize Rimi ar vistu sald.čili 170g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Cūkas kakla karbonāde 135 g

    Cūkas kakla karbonāde 135 g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,22 €/kg

  • Makrele Kaija auksti kūpināta, bez galvas kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makrele Kaija auksti kūpināta, bez galvas kg

    16.99 € par kg

    Cena par vienību: 16,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Humoss Atlantika ar zaļumiem 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika ar zaļumiem 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Cīsiņi Rimi bērniem 210g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cīsiņi Rimi bērniem 210g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Vistas rulete kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas rulete kg

    9.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,89 €

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Reņģes apceptas tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģes apceptas tomātu mērcē 240g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,71 €/kg

  • Mākslīgie ikri Iecienītie sarkanie 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mākslīgie ikri Iecienītie sarkanie 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Siļķu fil. gab. mājas gaumē ar saldinātāju kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu fil. gab. mājas gaumē ar saldinātāju kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.32 kg 0.32kg

  • Cepamdesas cāļa gaļas ar sieru 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepamdesas cāļa gaļas ar sieru 300g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 9,17 €/kg

  • Cāļa filejas woks ar nūdelēm 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa filejas woks ar nūdelēm 400g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,47 €/kg

  • Salami Rīgas Miesnieks Palermo 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Rīgas Miesnieks Palermo 200g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,45 €/kg

  • Ikru krēms Vodnij Svit ar garneļu gabal. 160g

    Ikru krēms Vodnij Svit ar garneļu gabal. 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Servelāde Nākotne Mājas 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Servelāde Nākotne Mājas 400g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

  • Cāļa desa Bauska vārīta, Klasiskā 0,9kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa desa Bauska vārīta, Klasiskā 0,9kg

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,66 €/kg

  • Pasta Fettucine Salling ar olām, svaiga 250g

    Pasta Fettucine Salling ar olām, svaiga 250g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Sardeles Kurzemes Gaļsaimnieks alus 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Kurzemes Gaļsaimnieks alus 420g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 4,74 €/kg

  • Nūdeles Āzijas gaumē 400g

    Nūdeles Āzijas gaumē 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Lasis SGK savā sulā 240g/168g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lasis SGK savā sulā 240g/168g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/kg

  • Sviestmaize Rimi ar vistas gaļu 150g

    Sviestmaize Rimi ar vistas gaļu 150g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,27 €/kg

  • Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 15,59 €

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

  • Lavaša rullīši Rimi ar ceptu vistu 215g

    Lavaša rullīši Rimi ar ceptu vistu 215g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,63 €/kg

  • Šķiņķis Prosciutto Crudo vītināts šķēlēs 110g

    Šķiņķis Prosciutto Crudo vītināts šķēlēs 110g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,27 €/kg

Filtrs

Filtrs