Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Servel. Gaļas Nams Ādaži Lielvārdes 700g
    3
    19 €
    4,56 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Servel. Gaļas Nams Ādaži Lielvārdes 700g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,41 €/kg

  • Liellopu gaļas tartars De Lukss 120g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļas tartars De Lukss 120g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,25 €/kg

  • Kotletes Forevers ar cāļa gaļu, ceptas 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kotletes Forevers ar cāļa gaļu, ceptas 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Fileja Bajāru karsti kūpināta 120gs

    Fileja Bajāru karsti kūpināta 120gs

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,25 €/kg

  • Siļķes fileja eļļā Matje 650g/400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja eļļā Matje 650g/400g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,47 €/kg

  • Rīgas šprotes eļļā 190g/133g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rīgas šprotes eļļā 190g/133g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,23 €/kg

  • Atlantijas laša fileja auksti kūpināta 150g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Atlantijas laša fileja auksti kūpināta 150g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,93 €/kg

  • Cūku vaigi karsti kūpināti fasēti kg

    Cūku vaigi karsti kūpināti fasēti kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.1 kg 1.1kg

  • Cūkas kakla karbonāde Rimi šķēlēs 720g

    Cūkas kakla karbonāde Rimi šķēlēs 720g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,01 €/kg

  • Īstās mednieku desiņas RGK pusžāvētās 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Īstās mednieku desiņas RGK pusžāvētās 350g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,54 €/kg

  • Vārītas cūku mēles rulete RGK šķēlēs 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vārītas cūku mēles rulete RGK šķēlēs 200g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 16,95 €/kg

  • Siļķu rolmopši marin.bez ādas 690g/410g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu rolmopši marin.bez ādas 690g/410g

    4.59 € par gab.
    Regulārā cena: 5,39 €

    Cena par vienību: 11,20 €/kg

  • Desa Fuetec 170G
    Izdevīga cena katru dienu!

    Desa Fuetec 170G

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,12 €/kg

  • Cūkg. karbonāde Rimi k/k negriezta 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkg. karbonāde Rimi k/k negriezta 300g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,63 €/kg

  • Liellopu gaļa Rimi tūristu brokastis 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļa Rimi tūristu brokastis 250g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,40 €/kg

  • Siļķes fileja Mājas gaumē gabaliņos 690g/400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja Mājas gaumē gabaliņos 690g/400g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/kg

  • Šprotes Rīgas eļļā, ar atslēdziņu 240g/168g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes Rīgas eļļā, ar atslēdziņu 240g/168g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,80 €/kg

  • Cūkas ribiņas BBQ mērcē 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas ribiņas BBQ mērcē 500g

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

  • Laša filejas mazs. šķēlīt. ,bez ādas vak.100g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Laša filejas mazs. šķēlīt. ,bez ādas vak.100g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 46,90 €/kg

  • Laša fileja Zigmas aukst kūpināta, šķēl. 100g
    3
    49 €
    34,90 €/kg
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Zigmas aukst kūpināta, šķēl. 100g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 46,90 €/kg

  • Desa Mortadella ar olīvām, šķēlēs 100g

    Desa Mortadella ar olīvām, šķēlēs 100g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,90 €/kg

  • Salami Brokastu 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Brokastu 700g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,27 €/kg

  • Sardeles De Lukss ar sieru 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles De Lukss ar sieru 310g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,55 €/kg

  • Uzkoda Nākotne liell.gaļas Jerky terijaki 35g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Uzkoda Nākotne liell.gaļas Jerky terijaki 35g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 74,00 €/kg

  • Cāļa gaļas šašliks Armeenia Grill kg

    Cāļa gaļas šašliks Armeenia Grill kg

    12.99 € par kg

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

  • Anšovu filejas Coargal olīveļļā 75g

    Anšovu filejas Coargal olīveļļā 75g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 55,33 €/kg

  • Cūkgaļas desiņas Rimi Smart Kabanos 120g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas desiņas Rimi Smart Kabanos 120g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,42 €/kg

  • Ikru krēms Ikorka Vodnij Svit ar lasi 160g

    Ikru krēms Ikorka Vodnij Svit ar lasi 160g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,44 €/kg

  • Foreļu ikri Sudrablīnis stikla burciņā 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Foreļu ikri Sudrablīnis stikla burciņā 100g

    11.19 € par gab.

    Cena par vienību: 111,90 €/kg

  • Pīļu stilbiņi svaigi fasēti kg

    Pīļu stilbiņi svaigi fasēti kg

    12.95 € par kg

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Teļa šķiņķis Rimi bez kaula fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Teļa šķiņķis Rimi bez kaula fasēts kg

    19.99 € par kg

    Cena par vienību: 19,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.46 kg 0.46kg

  • Broil. mazās filejas maigā marin. 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Broil. mazās filejas maigā marin. 500g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,98 €/kg

  • Brētliņas Rimi Smart apceptas tomātu m. 240g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Brētliņas Rimi Smart apceptas tomātu m. 240g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Plucināta cūkgaļa, lēni sutināta 300g
    Labākai dzīvei

    Plucināta cūkgaļa, lēni sutināta 300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi Smart 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Surimi nūjiņas Rimi Smart 300g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Cīsiņi De lukss 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi De lukss 310g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Grenlandes paltuss ķidāts atlaidināts kg
    Labākai dzīvei

    Grenlandes paltuss ķidāts atlaidināts kg

    19.99 € par kg

    Cena par vienību: 19,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.7 kg 0.7kg

  • Aukstā gaļa 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aukstā gaļa 450g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,89 €/kg

  • Vītināta cūkgaļas fileja Serrano šķēlēs 80g

    Vītināta cūkgaļas fileja Serrano šķēlēs 80g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 33,63 €/kg

  • Cāļa gaļas Ādaži nageti Zero Oil 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas Ādaži nageti Zero Oil 300g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

Filtrs

Filtrs