Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sautēta vistas gaļa SGK konservēta 230g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sautēta vistas gaļa SGK konservēta 230g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,04 €/kg

  • Brētliņu fileja Maigā Buča 150g/125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņu fileja Maigā Buča 150g/125g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 21,52 €/kg

  • Cūkgaļas desa Rimi vārīta, šķēlēs 270g

    Cūkgaļas desa Rimi vārīta, šķēlēs 270g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,26 €/kg

  • Cūkgaļas šnicele Rīgas Miesnieks 370g

    Cūkgaļas šnicele Rīgas Miesnieks 370g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Cūkg.uzk. Rīgas Miesnieks Kodiens pikant. 50g

    Cūkg.uzk. Rīgas Miesnieks Kodiens pikant. 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

  • Salami desa Bajāru auksti kūpināta 90g

    Salami desa Bajāru auksti kūpināta 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Alus desiņas Mārupes kūpināti varītas 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus desiņas Mārupes kūpināti varītas 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Tunča steiks JW savā sulā 160g/112g
    2 un vairāk
    -16%
    2
    85 €
    3,39 €
    17,81 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tunča steiks JW savā sulā 160g/112g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,19 €/kg

  • Cūkgaļas šašliks ar majonēzi un sinepēm kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šašliks ar majonēzi un sinepēm kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Atlantijas lasis ķidāts ar galvu 2-4kg
    Labākai dzīvei

    Atlantijas lasis ķidāts ar galvu 2-4kg

    11.99 € par kg

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2.4 kg 2.4kg

  • Foreles kaviārs I Love Eco 80g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Foreles kaviārs I Love Eco 80g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 124,88 €/kg

  • Bekons dižskabārža kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons dižskabārža kg

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Gaļa senču marinēta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļa senču marinēta kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,59 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Cūkg. krūt. Selection by Rimi kūp., šķ. 100g

    Cūkg. krūt. Selection by Rimi kūp., šķ. 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Svaigi olu makaroni ar Ricotta, spināt.

    Svaigi olu makaroni ar Ricotta, spināt.

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi sniega krabis 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Surimi nūjiņas Rimi sniega krabis 150g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Ikru smēriņš Zigmas ar garnelēm 160g

    Ikru smēriņš Zigmas ar garnelēm 160g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,94 €/kg

  • Cūkgaļas šķiņķis Nākotne vārīts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šķiņķis Nākotne vārīts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Mintaja filejas gab.ar kartupeļiem 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mintaja filejas gab.ar kartupeļiem 400g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,37 €/kg

  • Zivju kotlet. Delikateses ceptas žel. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zivju kotlet. Delikateses ceptas žel. kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cāļa gaļas burgers GNA Collection 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas burgers GNA Collection 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

  • Doktordesa tītaru Arvi vārīta 300g

    Doktordesa tītaru Arvi vārīta 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Tītara šašliks apelsīnu sulā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara šašliks apelsīnu sulā kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

  • Cūkgaļas šķiņķis Nākotne Saimniekam 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šķiņķis Nākotne Saimniekam 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Vistas fileja De Lukss Cēzara salātiem 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas fileja De Lukss Cēzara salātiem 250g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Cāļu šķiņķu šašliks kebaba marinādē 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu šķiņķu šašliks kebaba marinādē 500g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

  • Cūkgaļas desa Fuet Vela Export 170g

    Cūkgaļas desa Fuet Vela Export 170g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,12 €/kg

  • Desa Jelgava jubilejas 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Jelgava jubilejas 280g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,39 €/kg

  • Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 1kg

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Alkšņu servelāde pusžāvētā 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alkšņu servelāde pusžāvētā 400g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Liellopu aknu pastēte Rimi 180g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu aknu pastēte Rimi 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Cūkgaļa Muižnieka gaumē ar cūkas šķiņķi 280g

    Cūkgaļa Muižnieka gaumē ar cūkas šķiņķi 280g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,46 €/kg

  • Reņģe cepta marinēta ar sīpoliem 350/335g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģe cepta marinēta ar sīpoliem 350/335g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,03 €/kg

  • Tītara šašliks Klasiskais 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara šašliks Klasiskais 500g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

  • Cāļu šķiņķi Rimi grieķu marinādē 850g

    Cāļu šķiņķi Rimi grieķu marinādē 850g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,64 €/kg

  • Dzeltenastes plekste atlaidināta kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeltenastes plekste atlaidināta kg

    5.89 € par kg

    Cena par vienību: 5,89 €/kg

  • Ukraiņu speķis Rgk sālīts, vakuumā 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ukraiņu speķis Rgk sālīts, vakuumā 200g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 10,75 €/kg

  • Sviestmaize GIGA liellopu gaļ.kebabu 255g

    Sviestmaize GIGA liellopu gaļ.kebabu 255g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,94 €/kg

  • Svaigi olu makaroni ar vīt. šķiņķa pild. 250g

    Svaigi olu makaroni ar vīt. šķiņķa pild. 250g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Uzkoda Rīgas Miesnieks Teriyaki Jerky 50g

    Uzkoda Rīgas Miesnieks Teriyaki Jerky 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

Filtrs

Filtrs