Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Desa Salling Dienvidjutlandes, kūp., žāv.100g
    2 un vairāk
    -12%
    1
    49 €
    1,69 €
    14,90 €/kg

    Desa Salling Dienvidjutlandes, kūp., žāv.100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Humoss trio Salling kaltētiem tom., čili 210g
    Piemērots vegāniem

    Humoss trio Salling kaltētiem tom., čili 210g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,43 €/kg

  • Uzkoda Rīgas Miesnieks Teriyaki Jerky 50g

    Uzkoda Rīgas Miesnieks Teriyaki Jerky 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

  • Desa Neparastā ar ķiplokiem auksti kūpin. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Neparastā ar ķiplokiem auksti kūpin. kg

    14.09 € par kg

    Cena par vienību: 14,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Desa meistara auksti kūpināta 210g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa meistara auksti kūpināta 210g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,86 €/kg

  • Salami Selection by Rimi Spianata šķēlēs 70g

    Salami Selection by Rimi Spianata šķēlēs 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Delikatese no cūku mēlēm 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Delikatese no cūku mēlēm 200g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/kg

  • Cūkgaļas krūtiņa dūmota fasēta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas krūtiņa dūmota fasēta kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Mednieku desiņas De Lukss vist.teļa gaļ.270g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas De Lukss vist.teļa gaļ.270g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,78 €/kg

  • Desiņas Tarczynski cūkgaļas 105g

    Desiņas Tarczynski cūkgaļas 105g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,95 €/kg

  • Karsti kūpinātas reņģes Kalameister 400g

    Karsti kūpinātas reņģes Kalameister 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Makrele ar ķiplokiem karsti kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makrele ar ķiplokiem karsti kūpināta kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Salami Rīgas Miesnieks ar trifelēm,šķēlēs 80g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Rīgas Miesnieks ar trifelēm,šķēlēs 80g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,38 €/kg

  • Humoss Atlantika ar baravikām 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika ar baravikām 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Sautēts liellops Kurzemes Gaļsaimnieks 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sautēts liellops Kurzemes Gaļsaimnieks 250g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītināts 80g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītināts 80g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 39,88 €/kg

  • Cāļu pusspārni Teriyaki marinādē 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni Teriyaki marinādē 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Foccacini Rimi ar moz. sieru, vistu 210g

    Foccacini Rimi ar moz. sieru, vistu 210g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,24 €/kg

  • Siļķes fileja ar dillēm, auksti kūpināta 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja ar dillēm, auksti kūpināta 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Krakovas desa Dubiki puskūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krakovas desa Dubiki puskūpināta kg

    9.69 € par kg

    Cena par vienību: 9,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.44 kg 0.44kg

  • Jūras kāposti ar saldinātāju kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Jūras kāposti ar saldinātāju kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Reņģu fileja cepta tomātu mērcē ar dārz. 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģu fileja cepta tomātu mērcē ar dārz. 500g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,78 €/kg

  • Siļķes gabaliņi marinēti 500g/345g

    Siļķes gabaliņi marinēti 500g/345g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,36 €/kg

  • Mākslīgie ikri Iecienītie melnie 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mākslīgie ikri Iecienītie melnie 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Siļķu filejas gabaliņi marinādē 200g/115g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu filejas gabaliņi marinādē 200g/115g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 16,96 €/kg

  • Garneles Rimi 40/50 atlaidin. ASC 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi 40/50 atlaidin. ASC 300g

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 29,30 €/kg

  • Cāļa pusstilbi Rīgas Miesnieks kūpināti 600g

    Cāļa pusstilbi Rīgas Miesnieks kūpināti 600g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Karsti kūpināta desa Rimi Smart 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karsti kūpināta desa Rimi Smart 300g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Jēra stilbiņi Apogjērs vakuumā, atdzes. 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jēra stilbiņi Apogjērs vakuumā, atdzes. 350g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,54 €/kg

  • Cūkgaļas rulete Bajāru vārīta 350g

    Cūkgaļas rulete Bajāru vārīta 350g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,26 €/kg

  • Siļķu filejas Kaija mājas gaumē 480g/283g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu filejas Kaija mājas gaumē 480g/283g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,10 €/kg

  • Siļķu fileja Elanders auksti kūpināta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu fileja Elanders auksti kūpināta 250g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Krūtiņa kūpināti vītināta, šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krūtiņa kūpināti vītināta, šķēlēs 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Tuncis Vigilante savā sulā 3x80g/3x52g
    3
    59 €
    23,01 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tuncis Vigilante savā sulā 3x80g/3x52g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/kg

  • Svaigi olu makaroni ar siera pildījumu

    Svaigi olu makaroni ar siera pildījumu

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Siļķ.fil.Matje Latgaļu gaum.eļ.200g/130g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķ.fil.Matje Latgaļu gaum.eļ.200g/130g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 18,85 €/kg

  • Cūkgaļas šašliks Savējiem kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šašliks Savējiem kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

  • Siļķu filejas Gardums eļļā 400g/300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu filejas Gardums eļļā 400g/300g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Tunzivs Northland sasmalc.eļļ.425g/298g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tunzivs Northland sasmalc.eļļ.425g/298g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,36 €/kg

  • Foreļu ikri Khan caviar 100g
    Nesatur laktozi Bez cukura Labākai dzīvei Piemērots veģetāriešiem

    Foreļu ikri Khan caviar 100g

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 129,90 €/kg

Filtrs

Filtrs