Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Makreles liemenis karsti kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makreles liemenis karsti kūpināts kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Foreles gabaliņi karsti kūpinātas kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Foreles gabaliņi karsti kūpinātas kg

    18.99 € par kg
    Regulārā cena: 22,99 €

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Salami RGK pusžāvētā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami RGK pusžāvētā kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Burgers GNA Collection ar čedaras sieru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Burgers GNA Collection ar čedaras sieru 400g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Valmieras desa Dubiki puskūpināta kg
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Valmieras desa Dubiki puskūpināta kg

    7.89 € par kg

    Cena par vienību: 7,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.44 kg 0.44kg

  • Kart. klimpas Rana ar šķiņķi, moc. sieru 280g

    Kart. klimpas Rana ar šķiņķi, moc. sieru 280g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,32 €/kg

  • Cepta makreles fileja Kaltenes tom. mērcē kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepta makreles fileja Kaltenes tom. mērcē kg

    15.99 € par kg

    Cena par vienību: 15,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Anšovu fileja saulespuķu eļļā Capri 80g/42g

    Anšovu fileja saulespuķu eļļā Capri 80g/42g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 83,10 €/kg

  • Tunča steiks JW saulespuķu eļļā 160g/112g
    2 un vairāk
    -18%
    2
    85 €
    3,49 €
    17,81 €/kg

    Tunča steiks JW saulespuķu eļļā 160g/112g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,81 €/kg

  • Tunzivs steiks Mamos konservai savā sulā 185g

    Tunzivs steiks Mamos konservai savā sulā 185g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,46 €/kg

  • Truša šķiņķa gaļa Lapsas mielasts 200g
    Labākai dzīvei

    Truša šķiņķa gaļa Lapsas mielasts 200g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 24,45 €/kg

  • Grildesiņas De Lukss pārgājiena 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grildesiņas De Lukss pārgājiena 280g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 11,39 €/kg

  • Reņģu liemeņi cepti marinādē 500g/250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģu liemeņi cepti marinādē 500g/250g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Šprotes eļļā lielās 190g/133g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes eļļā lielās 190g/133g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 20,98 €/kg

  • Reņģu liemeņi cepti 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģu liemeņi cepti 350g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,26 €/kg

  • Kalmāru gabal. Vigilante savā tintē 120g/72g

    Kalmāru gabal. Vigilante savā tintē 120g/72g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 40,14 €/kg

  • Cāļa giross Ķekava karsti kūpināts 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa giross Ķekava karsti kūpināts 300g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,30 €/kg

  • Lasis savā sulā Kaija zupas izlase 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lasis savā sulā Kaija zupas izlase 240g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,88 €/kg

  • Mīdijas Rimi kūpinātas, eļļā ASC 120g/72g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Izcelsmes valsts Latvija

    Mīdijas Rimi kūpinātas, eļļā ASC 120g/72g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 38,75 €/kg

  • Salāti Rimi ar tunci meksikāņu gaumē 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi ar tunci meksikāņu gaumē 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Keto draudzīgie cīsiņi Marno 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Keto draudzīgie cīsiņi Marno 280g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Pārgājiena desiņas RGK pusžāvētās 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pārgājiena desiņas RGK pusžāvētās 360g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,58 €/kg

  • Tūristu brokastis RGK ar vistas g. kons. 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tūristu brokastis RGK ar vistas g. kons. 250g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,16 €/kg

  • Laša pastēte Queen Harbour klasiskā 100g

    Laša pastēte Queen Harbour klasiskā 100g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,90 €/kg

  • Skumbrijas SGK tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skumbrijas SGK tomātu mērcē 240g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,88 €/kg

  • Putasu rapšu eļļā Kaija 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Putasu rapšu eļļā Kaija 240g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,46 €/kg

  • Siļķes fileja Viči vieglā sālījumā 400g/315g

    Siļķes fileja Viči vieglā sālījumā 400g/315g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

  • Cūkas pavēdere mājas gaumē k/k kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas pavēdere mājas gaumē k/k kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,99 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Doktordesa Melnais Barons 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa Melnais Barons 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Cūkgaļas šķiņķis Saimnieka Labumi kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šķiņķis Saimnieka Labumi kg

    9.59 € par kg

    Cena par vienību: 9,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Vistas aknu pastēte Saules S 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas aknu pastēte Saules S 125g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,32 €/kg

  • Surimi nūj. Atlantika sniega krabju g. 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Surimi nūj. Atlantika sniega krabju g. 150g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 15,67 €/kg

  • Surimi salātu nūdeles Atlantika 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Surimi salātu nūdeles Atlantika 250g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/kg

  • Liellopu gaļ. uzk. Sticks Beef Original 35g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    80 €
    2,29 €
    51,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļ. uzk. Sticks Beef Original 35g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 65,43 €/kg

  • Cūkas šķiņķis RGK vārīti-kūpināts, šķēl. 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis RGK vārīti-kūpināts, šķēl. 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Tūristu brokastis RGK ar cūkgaļu, kons. 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tūristu brokastis RGK ar cūkgaļu, kons. 250g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Tīteņi SGK slinkie 325g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tīteņi SGK slinkie 325g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,82 €/kg

  • Cālis Ķekava karsti kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cālis Ķekava karsti kūpināts kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,39 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.3 kg 1.3kg

  • Burkānu salāti 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Burkānu salāti 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Sviestmaize Rimi ar bekonu 155g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sviestmaize Rimi ar bekonu 155g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,55 €/kg

Filtrs

Filtrs