Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks svētku kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks svētku kg

    5.79 € par kg
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.7 kg 0.7kg

  • Cāļa gaļa Lido maigajā majonēzes marin. 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļa Lido maigajā majonēzes marin. 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Cālis Ķekava karsti kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cālis Ķekava karsti kūpināts kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,39 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.3 kg 1.3kg

  • Tunzivs Selection savā sulā MSC 200g/140g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Tunzivs Selection savā sulā MSC 200g/140g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,79 €/kg

  • Dūmdesa neparastā ar sēkliņām 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa neparastā ar sēkliņām 300g

    3.89 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 12,97 €/kg

  • Desa Salchichon Selection by Rimi vītin. 80g

    Desa Salchichon Selection by Rimi vītin. 80g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 34,88 €/kg

  • Šķiņķis Prosciutto di Parma šķēlēs 70g

    Šķiņķis Prosciutto di Parma šķēlēs 70g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 61,29 €/kg

  • Turku zirņi ar dārzeņiem 400g
    Labākai dzīvei Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Turku zirņi ar dārzeņiem 400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Siļku fil.gab.cepti želejā ar sald., dārz.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļku fil.gab.cepti želejā ar sald., dārz.kg

    8.59 € par kg

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Salami Rimi ar pipariem, šķēlēs 105g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Salami Rimi ar pipariem, šķēlēs 105g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 13,81 €/kg

  • Jēra šķiņķis Apogjērs ar kaul., vakuumā 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jēra šķiņķis Apogjērs ar kaul., vakuumā 350g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,54 €/kg

  • Jūras kāpostu salāti Atlantika klasiskie 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jūras kāpostu salāti Atlantika klasiskie 200g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

  • Humoss Atlantika pikantais 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika pikantais 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Cūku ausis Ventspils gaļa karsti kūpināt.200g

    Cūku ausis Ventspils gaļa karsti kūpināt.200g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,95 €/kg

  • Siļķ.fil. eļ. Matje Kaija ar garšv. 150g/113g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķ.fil. eļ. Matje Kaija ar garšv. 150g/113g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,96 €/kg

  • Piknika desiņas RGK ar sieru pusžāvētās 440g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piknika desiņas RGK ar sieru pusžāvētās 440g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,70 €/kg

  • Sautēta cūkgaļa SGK konservēta 230g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sautēta cūkgaļa SGK konservēta 230g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,48 €/kg

  • Siļķu fil.gab.Zigmas marinādē ar sīpol. 370g
    2
    99 €
    8,08 €/kg

    Siļķu fil.gab.Zigmas marinādē ar sīpol. 370g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

  • Atlantijas laša steiks no 1-4kg
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša steiks no 1-4kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Ribas Rīgas Miesnieks BBQ amerikāņu 900g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ribas Rīgas Miesnieks BBQ amerikāņu 900g

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,54 €/kg

  • Liellops Burgundijas gaumē ar bulguru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellops Burgundijas gaumē ar bulguru 400g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 160g/112g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 160g/112g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,91 €/kg

  • Marin. siļķu filejas gabaliņi ar papriku 300g

    Marin. siļķu filejas gabaliņi ar papriku 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Ikru pasta Vodnij Svit ar kūp.lasi 160 g

    Ikru pasta Vodnij Svit ar kūp.lasi 160 g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Cāļa fileja zaļumnieku marinādē kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa fileja zaļumnieku marinādē kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Desiņas Rīgas Miesnieks kodiens maigais 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Rīgas Miesnieks kodiens maigais 110g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,27 €/kg

  • Mini desiņas Ādaži Grill Coll. barberkjū 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mini desiņas Ādaži Grill Coll. barberkjū 250g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 9,56 €/kg

  • Marin.siļķu gab. Rimi Smart tomātu mērcē 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Marin.siļķu gab. Rimi Smart tomātu mērcē 200g

    1.33 € par gab.

    Cena par vienību: 6,65 €/kg

  • Salāti Rimi ar tunci itāļu gaumē 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi ar tunci itāļu gaumē 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Sardeles Kurzemes Gaļsaimnieks alus kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Kurzemes Gaļsaimnieks alus kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

  • Malta vistas gaļa RGK steril. konservi 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Malta vistas gaļa RGK steril. konservi 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Lašu pastēte SGK 230g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lašu pastēte SGK 230g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

  • Siļķes fileja Zigmas mazsālīta,eļļā 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg

    Siļķes fileja Zigmas mazsālīta,eļļā 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

  • Zivju tefteļi Rimi Smart tomātu m. 240g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zivju tefteļi Rimi Smart tomātu m. 240g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Kausēti cūku tauki Nākotne 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausēti cūku tauki Nākotne 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Šprotes tomātu mērcē 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes tomātu mērcē 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Zaļās olīvas ar siera pildījumu 200/150g

    Zaļās olīvas ar siera pildījumu 200/150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/kg

  • Dūmdesa Rīgas miesnieks jubilejas 270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa Rīgas miesnieks jubilejas 270g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Cāļu stilbi Ķekava karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi Ķekava karsti kūpināti kg

    7.69 € par kg
    Regulārā cena: 8,59 €

    Cena par vienību: 7,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Desa Fuet Iberico žāvēta 150g

    Desa Fuet Iberico žāvēta 150g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 31,27 €/kg

Filtrs

Filtrs