Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Desa pilndūmu ar emmental sieru 250g

    Desa pilndūmu ar emmental sieru 250g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,76 €/kg

  • Surimi nūjiņas Viči classic garās 500g

    Surimi nūjiņas Viči classic garās 500g

    4.59 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 9,18 €/kg

  • Kuprlaša sark. ikri Lemberg Alaska gold 140g

    Kuprlaša sark. ikri Lemberg Alaska gold 140g

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 14,99 €

    Cena par vienību: 92,79 €/kg

  • Cūkgaļas šašliks Līgotājiem 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šašliks Līgotājiem 800g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

  • Cūkgaļas ribiņas Lido marinādē 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas ribiņas Lido marinādē 800g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,36 €/kg

  • Muižnieku desa kūpināti-vārīta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Muižnieku desa kūpināti-vārīta 250g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Laša pastēte Queen Harbour ar ķiplokiem 100g

    Laša pastēte Queen Harbour ar ķiplokiem 100g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,90 €/kg

  • Cāļa pusspārniņi Lido kimči marinādē 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārniņi Lido kimči marinādē 400g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 400g/170g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 400g/170g

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 38,76 €/kg

  • Ikru pasta Vodnij Svit ar garnelēm 160g

    Ikru pasta Vodnij Svit ar garnelēm 160g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 19,31 €/kg

  • Dūmdesa neparastā ar ķiplokiem 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa neparastā ar ķiplokiem 300g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Šķiņķi vistas marinēti Žabo kūp.fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šķiņķi vistas marinēti Žabo kūp.fas.kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.54 kg 0.54kg

  • Karst.kūp.cāļa ceturtd.Rimi Smart fas.kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karst.kūp.cāļa ceturtd.Rimi Smart fas.kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Pasta ar Holandes mērci 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta ar Holandes mērci 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/gab.

  • Cūkg.šķiņķis Rimi vār.,k.kūp.,šķēl. 200g

    Cūkg.šķiņķis Rimi vār.,k.kūp.,šķēl. 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Varavīksnes foreļu ikri Rimi, pasterizēti kg

    Varavīksnes foreļu ikri Rimi, pasterizēti kg

    85.99 € par kg

    Cena par vienību: 85,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Tunzivs Selection olīveļļā MSC 200g/130g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Tunzivs Selection olīveļļā MSC 200g/130g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,08 €/kg

  • Siļķu gabaliņi cepti tomātu mērcē 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu gabaliņi cepti tomātu mērcē 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Forele mazsālīta ar ādu 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Forele mazsālīta ar ādu 140g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 33,50 €/kg

  • Desa vītināta ar tītara gaļu 150g

    Desa vītināta ar tītara gaļu 150g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,27 €/kg

  • Heks Zivju Meistars karsti kūpināts kg

    Heks Zivju Meistars karsti kūpināts kg

    10.69 € par kg

    Cena par vienību: 10,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Kuprlašu ikri Rimi MSC 100g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Kuprlašu ikri Rimi MSC 100g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,90 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Rimi karsti kūpin.fas.kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas karbonāde Rimi karsti kūpin.fas.kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.36 kg 0.36kg

  • Desa GNA Cacciatore auksti kūpināta 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa GNA Cacciatore auksti kūpināta 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Siļku fil. salāti maj. ar bietēm, saldin. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļku fil. salāti maj. ar bietēm, saldin. kg

    6.79 € par kg

    Cena par vienību: 6,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Stavrida vītināta Beer Club 36g

    Stavrida vītināta Beer Club 36g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 38,61 €/kg

  • Šprotes eļļā 100g/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes eļļā 100g/70g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,71 €/kg

  • Sviestmaize Rimi ar lasi 140g

    Sviestmaize Rimi ar lasi 140g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,21 €/kg

  • Vista marinēta karsti kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vista marinēta karsti kūpināta kg

    11.99 € par kg

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.5 kg 1.5kg

  • Cīsiņi Rīgas miesnieks mini 500g

    Cīsiņi Rīgas miesnieks mini 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Aknu pastēte Rimi Smart vārīta 120g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Aknu pastēte Rimi Smart vārīta 120g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,08 €/kg

  • Surimi nūjiņas Pacifica atdzesētas 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Surimi nūjiņas Pacifica atdzesētas 200g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,95 €/kg

  • Vistas kebaba gaļa De Lukss barbekjū 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas kebaba gaļa De Lukss barbekjū 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Reņģu filejas Irbe skand. marinādē 150g/100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģu filejas Irbe skand. marinādē 150g/100g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,90 €/kg

  • Desa GNA Nordland auksti kūpināta 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa GNA Nordland auksti kūpināta 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Vārīti cīsiņi RGK Premium tītara gaļas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vārīti cīsiņi RGK Premium tītara gaļas 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Reņģu muguriņas Dauparu Zuvis marinādē kg

    Reņģu muguriņas Dauparu Zuvis marinādē kg

    8.49 € par kg

    Cena par vienību: 8,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siļķu fileja Zigmas Bocman ar gailenēm 300g

    Siļķu fileja Zigmas Bocman ar gailenēm 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Liellopu gaļ. uzk. Sticks Cheese & Chives 35g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    80 €
    2,29 €
    51,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļ. uzk. Sticks Cheese & Chives 35g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 65,43 €/kg

Filtrs

Filtrs