Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Reņģu filejas Irbe skand. marinādē 150g/100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģu filejas Irbe skand. marinādē 150g/100g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,90 €/kg

  • Desa GNA Nordland auksti kūpināta 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa GNA Nordland auksti kūpināta 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Vārīti cīsiņi RGK Premium tītara gaļas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vārīti cīsiņi RGK Premium tītara gaļas 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Atl. siļķu mugur. Dauparu Zuvis karst.kūp. kg

    Atl. siļķu mugur. Dauparu Zuvis karst.kūp. kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Reņģu muguriņas Dauparu Zuvis marinādē kg

    Reņģu muguriņas Dauparu Zuvis marinādē kg

    8.49 € par kg

    Cena par vienību: 8,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siļķu fileja Zigmas Bocman ar gailenēm 300g

    Siļķu fileja Zigmas Bocman ar gailenēm 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Liellopu gaļ. uzk. Sticks Cheese & Chives 35g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    80 €
    2,29 €
    51,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļ. uzk. Sticks Cheese & Chives 35g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 65,43 €/kg

  • Āfrikas sama fileja Rimi Mare ar ādu, atdz.kg

    Āfrikas sama fileja Rimi Mare ar ādu, atdz.kg

    14.99 € par kg

    Cena par vienību: 14,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Laša gab. Queen Harbour tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Laša gab. Queen Harbour tomātu mērcē 240g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Lasis SGK savā sulā ar eļļu 240g/168g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lasis SGK savā sulā ar eļļu 240g/168g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

  • Siļķes fil.gab.Zigmas mar.balt.mērcē 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg

    Siļķes fil.gab.Zigmas mar.balt.mērcē 200g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,95 €/kg

  • Surimi nūjiņas Viči smart choice dzesēt. 250g

    Surimi nūjiņas Viči smart choice dzesēt. 250g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Vistas salmiņu čipši De Lukss 65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas salmiņu čipši De Lukss 65g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 44,46 €/kg

  • Siļķu filejas gab. marinādē ar sīp. 260g/165g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu filejas gab. marinādē ar sīp. 260g/165g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 20,55 €/kg

  • Kakla karbonādes šašliks Jāņu nakts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kakla karbonādes šašliks Jāņu nakts kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

  • Salami karsti kūpināta šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami karsti kūpināta šķēlēs 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi Smart 150g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Surimi nūjiņas Rimi Smart 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Mar.siļķu gab. Rimi Smart ar bietēm maj. 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Mar.siļķu gab. Rimi Smart ar bietēm maj. 200g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Siļ.fil.ga.eļ.Kaltenes zivis Isl.ga.180g/125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļ.fil.ga.eļ.Kaltenes zivis Isl.ga.180g/125g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Cūkgaļas šašliks Armeenia Grill kg

    Cūkgaļas šašliks Armeenia Grill kg

    12.99 € par kg

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.05 kg 1.05kg

  • Liellopu gaļ.uzk.Sticks Thai Sweet Chilli 35g
    2 un vairāk
    -18%
    1
    80 €
    2,19 €
    51,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļ.uzk.Sticks Thai Sweet Chilli 35g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 62,57 €/kg

  • K. kūp. sarkanasari bez galvām, izķidāti kg

    K. kūp. sarkanasari bez galvām, izķidāti kg

    12.49 € par kg

    Cena par vienību: 12,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • K.kūp.cāļa s.augš.Rimi Smart 300g

    K.kūp.cāļa s.augš.Rimi Smart 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Šprotes Rīgas eļļā ar atslēdziņu 160g/112g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes Rīgas eļļā ar atslēdziņu 160g/112g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,91 €/kg

  • Makreles Rimi Smart eļļā 240g/168g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makreles Rimi Smart eļļā 240g/168g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,42 €/kg

  • Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 180g/100g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 180g/100g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 44,90 €/kg

  • Foreļu ikri Lemberg metāla bundžiņā 120g
    Labākai dzīvei

    Foreļu ikri Lemberg metāla bundžiņā 120g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 91,58 €/kg

  • Jūras kāposti Rimi ar lasi 250g
    2 un vairāk
    -20%
    1
    59 €
    1,99 €
    6,36 €/kg

    Jūras kāposti Rimi ar lasi 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Kakla karbonāde zaļumnieku marinādē kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kakla karbonāde zaļumnieku marinādē kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

  • Makreles Kaija tomātu 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makreles Kaija tomātu 240g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Brieža gaļa kūpināta - vītināta, šķēlēs 60g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brieža gaļa kūpināta - vītināta, šķēlēs 60g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 51,50 €/kg

  • Dūmdesa RGK pusžāvētā 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa RGK pusžāvētā 300g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Auksti kūpinātā desa RGK kadiķu 170g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auksti kūpinātā desa RGK kadiķu 170g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,12 €/kg

  • Jēra gaļa SGK sautēta 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jēra gaļa SGK sautēta 240g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Doktora desa GNA Ekstra 650g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktora desa GNA Ekstra 650g

    2.95 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Cāļa pusst. Rīgas Miesnieks Terijaki mar.400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusst. Rīgas Miesnieks Terijaki mar.400g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Cāļu stilbi Rimi Smart k. kūp. fas.kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu stilbi Rimi Smart k. kūp. fas.kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Siļķu fil.gab.Zigmas mar. Skandinā.gau. 370g
    2
    99 €
    8,08 €/kg

    Siļķu fil.gab.Zigmas mar. Skandinā.gau. 370g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

  • Salāti Viči Ensalada ar surimi nūj.,dārz.400g

    Salāti Viči Ensalada ar surimi nūj.,dārz.400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

Filtrs

Filtrs