Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,04 €/kg

  • Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 5,28 €/kg

  • Liellopa antrekota steiks Rimi 200g

    Liellopa antrekota steiks Rimi 200g

    8.39 € par gab.

    Cena par vienību: 41,95 €/kg

  • Bekons Alkšņu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons Alkšņu kg

    10.29 € par kg

    Cena par vienību: 10,29 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Tuncis Rio mare savā sulā 3+1 320g/224g
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio mare savā sulā 3+1 320g/224g

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 9,09 €

    Cena par vienību: 31,21 €/kg

  • Liellopa kakla karbonāde Rimi fasēta kg

    Liellopa kakla karbonāde Rimi fasēta kg

    13.99 € par kg
    Regulārā cena: 16,99 €

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Atlantijas laša fil. Rimi auk. kūpināta 100g
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša fil. Rimi auk. kūpināta 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Humoss Rimi Planet ar olīvām 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar olīvām 180g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,94 €/kg

  • Doktordesa De Lukss vārīta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa De Lukss vārīta 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Cūkgaļas galerts Lido Mājas gaumē 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas galerts Lido Mājas gaumē 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Mazās varavīksnes foreles fileja, kg
    Labākai dzīvei

    Mazās varavīksnes foreles fileja, kg

    14.99 € par kg

    Cena par vienību: 14,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Mēle želejā 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mēle želejā 125g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,52 €/kg

  • Salami Forevers Dāņu puskūpināta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Forevers Dāņu puskūpināta 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Makreļtunzivs Blik gab. savā s.185g/130g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makreļtunzivs Blik gab. savā s.185g/130g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,77 €/kg

  • Tuncis Kaija eļļā 160g/104g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija eļļā 160g/104g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 30,67 €/kg

  • Karbonāde Nākotne karsti kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Nākotne karsti kūpināta kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,29 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Liellopa plānās filejas steiks Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Liellopa plānās filejas steiks Rimi 200g

    8.39 € par gab.

    Cena par vienību: 41,95 €/kg

  • Desa De Lukss bērniem 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa De Lukss bērniem 400g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,19 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītin., šķēl. 250g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītin., šķēl. 250g

    9.09 € par gab.

    Cena par vienību: 36,36 €/kg

  • Cūkg. bekons Rimi Smart k/k šķēlēs 200g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkg. bekons Rimi Smart k/k šķēlēs 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Doktordesa Rīgas Miesnieks Bērniem,šķēl.190g

    Doktordesa Rīgas Miesnieks Bērniem,šķēl.190g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Cīsiņi doktora Rīgas miesnieks 900g

    Cīsiņi doktora Rīgas miesnieks 900g

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Laša fileja RIMI ar garšaugu sviestu250g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja RIMI ar garšaugu sviestu250g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,96 €/kg

  • Pankūkas ar biezpiena pildījumu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas ar biezpiena pildījumu 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Karbonāde melnā kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde melnā kūpināta kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Doktordesa Forevers 80.gadu, vārīta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa Forevers 80.gadu, vārīta kg

    7.69 € par kg

    Cena par vienību: 7,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Steiks Rīgas Miesnieks barbekjū marinādē 500g

    Steiks Rīgas Miesnieks barbekjū marinādē 500g

    4.49 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 8,98 €/kg

  • Bekons Nākotne kūpināts 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons Nākotne kūpināts 300g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    11,67 €/kg

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Cāļa kājas Rimi, atdzesētas kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa kājas Rimi, atdzesētas kg

    3.35 € par kg

    Cena par vienību: 3,35 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Pankūkas Rimi ar zemeņu pildījumu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar zemeņu pildījumu 4x90g, 360g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Sardīnes Kaija eļļā 240g/144g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardīnes Kaija eļļā 240g/144g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 10,35 €/kg

  • Surimi nūjiņas Viči classic dzesētas 300g

    Surimi nūjiņas Viči classic dzesētas 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Siļķe kažokā 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķe kažokā 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Gaļa vistas želejā 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļa vistas želejā 125g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,52 €/kg

  • Tuncis Rio Mare olīveļļā 3+1 320g/208g
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare olīveļļā 3+1 320g/208g

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 10,29 €

    Cena par vienību: 33,61 €/kg

  • Salami Selection by Rimi Milano, šķēlēs 70g

    Salami Selection by Rimi Milano, šķēlēs 70g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Cāļa maltās gaļas masa Rimi ECO 300g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa maltās gaļas masa Rimi ECO 300g

    4.62 € par gab.

    Cena par vienību: 15,40 €/kg

  • Cāļa fileja Rīgas Miesnieks Cēzara marin.500g

    Cāļa fileja Rīgas Miesnieks Cēzara marin.500g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,98 €/kg

  • Plānās pankūkas ar tītara gaļ. pild.270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plānās pankūkas ar tītara gaļ. pild.270g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,04 €/kg

Filtrs

Filtrs