Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šķiņķis Selection by Rimi vārīts, šķēlēs 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vārīts, šķēlēs 70g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde RM škēlēs 100g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    14,90 €/kg

    Cūkgaļas karbonāde RM škēlēs 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Desa Nākotne Mājas pusžāvēta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Nākotne Mājas pusžāvēta 250g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 8,76 €/kg

  • Cīsiņi Reāli 485g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Reāli 485g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,20 €/kg

  • Desa Noo parmezāna pilndūmu 250g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Desa Noo parmezāna pilndūmu 250g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Sardīnes Kaija tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardīnes Kaija tomātu mērcē 240g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 6,21 €/kg

  • Tuncis Kaija Terijaki mērcē 110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija Terijaki mērcē 110g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

  • Siļķes fileja tradicionālā 240g/190g

    Siļķes fileja tradicionālā 240g/190g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,37 €/kg

  • Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Desa doktora Augstākā Labuma vakuumā 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa doktora Augstākā Labuma vakuumā 400g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

  • Siļķu fil. Rimi Smart sālītas 240g/175g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siļķu fil. Rimi Smart sālītas 240g/175g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,66 €/kg

  • Liellopa maltā gaļa kg

    Liellopa maltā gaļa kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

  • Mājputnu un cūkg. desiņas Rimi Kabanos 120g

    Mājputnu un cūkg. desiņas Rimi Kabanos 120g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/kg

  • Liellopa maltā masa Rimi Smart 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Liellopa maltā masa Rimi Smart 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

  • Salami Salling šķēlēs, kūpināts un žāv. 200g

    Salami Salling šķēlēs, kūpināts un žāv. 200g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/kg

  • Pankūkas ar cūkgaļas pildījumu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas ar cūkgaļas pildījumu 300g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    14,21 €/kg

    Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,21 €/kg

  • Kūpināts marinēts šķiņķis fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūpināts marinēts šķiņķis fas.kg

    9.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,59 €

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cīsiņi Forevers bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Forevers bez apvalka 450g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Cāļa desa ar olu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa desa ar olu 400g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Gaļa Nākotne Saimnieka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļa Nākotne Saimnieka kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Gaļas salāti 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļas salāti 200g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Tunča pastēte Kaija Vidusjūras gaumē 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunča pastēte Kaija Vidusjūras gaumē 125g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 14,32 €/kg

  • Sardeles Forevers kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Forevers kg

    4.89 € par kg

    Cena par vienību: 4,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Cāļu muguras svaigas Rimi Smart fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu muguras svaigas Rimi Smart fas. kg

    1.69 € par kg

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Tuncis Kaija Poke mērcē 110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija Poke mērcē 110g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 18,09 €/kg

  • Cāļu astītes, svaigas Rimi Smart, fasētas, kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu astītes, svaigas Rimi Smart, fasētas, kg

    1.84 € par kg

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Kotletes Mājas RM 400g

    Kotletes Mājas RM 400g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Mājp.-cūkg. desiņas Rimi kabanos siera 120g

    Mājp.-cūkg. desiņas Rimi kabanos siera 120g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/kg

  • Nageti cāļa fil.Bērnu dubultpaka 2x310g
    3
    89 €
    6,27 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nageti cāļa fil.Bērnu dubultpaka 2x310g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,85 €/kg

  • Vistu girosi karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistu girosi karsti kūpināti kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Cīsiņi ar tītara fileju 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi ar tītara fileju 300g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,97 €/kg

  • Sardeles Lido cūkgaļas 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Lido cūkgaļas 420g

    5.59 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Treknā siļķes fileja eļļā Viči 240g/190g

    Treknā siļķes fileja eļļā Viči 240g/190g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,37 €/kg

  • Cūkgaļas desiņas Kabanos Rimi 440g

    Cūkgaļas desiņas Kabanos Rimi 440g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Nākotne Svētku 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Nākotne Svētku 100g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Salami Desa Rimi a/k šķēlītēs 100g

    Salami Desa Rimi a/k šķēlītēs 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Karbonāde Zemnieka karsti kūp.šķēl. 105g

    Karbonāde Zemnieka karsti kūp.šķēl. 105g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,10 €/kg

  • Kotletes Forevers Ikdienas ceptas 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kotletes Forevers Ikdienas ceptas 420g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,40 €/kg

  • Pankūkas Mājas ar āboliem 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Mājas ar āboliem 420g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,12 €/kg

Filtrs

Filtrs