Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cīsiņi Rakveres 900g

    Cīsiņi Rakveres 900g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/kg

  • Desa Selection by Rimi vītināta Spānija 80g

    Desa Selection by Rimi vītināta Spānija 80g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,38 €/kg

  • Desiņas Rīgas miesnieks Mārtiņa 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Rīgas miesnieks Mārtiņa 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Grildesiņas Forevers ar sieru, bez apvalka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grildesiņas Forevers ar sieru, bez apvalka kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siļķes filejas Matje eļļā 250g/188g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes filejas Matje eļļā 250g/188g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,90 €/kg

  • Gaļas bumbiņas ar sieru un zaļumiem 300g

    Gaļas bumbiņas ar sieru un zaļumiem 300g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Laša fileja Rimi Mare sālīta, šķēlītēs 300g

    Laša fileja Rimi Mare sālīta, šķēlītēs 300g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,30 €/kg

  • Cūkgaļas kakla karb. Rimi b/k šķēl. 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas kakla karb. Rimi b/k šķēl. 340g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,21 €/kg

  • Cūkgaļas kotlešu masa, atdz. Rimi Smart 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas kotlešu masa, atdz. Rimi Smart 350g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 2,83 €/kg

  • Cīsiņi Bērniem vārīti, bez E 370g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Bērniem vārīti, bez E 370g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

  • Forele mazsālīta šķēlēs 125g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Forele mazsālīta šķēlēs 125g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 33,52 €/kg

  • Desiņas Alkšņu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Alkšņu kg

    6.59 € par kg
    Regulārā cena: 7,59 €

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Plovs klasiskais 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plovs klasiskais 500g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/kg

  • Brētliņu fileja Sievas Buča 150g/125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņu fileja Sievas Buča 150g/125g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 18,80 €/kg

  • Cūkgaļa pīrāgiem kubikos kūpināta 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļa pīrāgiem kubikos kūpināta 350g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,40 €/kg

  • Maltā gaļa Rimi jauktā kg

    Maltā gaļa Rimi jauktā kg

    7.89 € par kg

    Cena par vienību: 7,89 €/kg

  • Šķiņķa desa Rīgas Miesnieks šķēlēs 150g
    2 un vairāk
    -20%
    1
    35 €
    1,69 €
    9,00 €/kg

    Šķiņķa desa Rīgas Miesnieks šķēlēs 150g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,27 €/kg

  • Desiņas Rīgas miesnieks mednieku 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Rīgas miesnieks mednieku 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Nīlas tilapijas filejas bez ādas, asak. kg

    Nīlas tilapijas filejas bez ādas, asak. kg

    11.99 € par kg

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Sardeles De Lukss 450g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles De Lukss 450g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,64 €/kg

  • Pankūkas Rimi, plānās apceptas 6x60g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi, plānās apceptas 6x60g, 360g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,53 €/kg

  • Sardeles Mini bez apvalka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Mini bez apvalka kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Pankūkas Rimi ar cūkgaļu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pankūkas Rimi ar cūkgaļu 4x90g, 360g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,31 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi 150g

    Surimi nūjiņas Rimi 150g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Salami Itāļu pusžāvēta, šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Itāļu pusžāvēta, šķēlēs 100g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

  • Bekons Salling cūkas 2x150g

    Bekons Salling cūkas 2x150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Vistas rullīši karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas rullīši karsti kūpināti kg

    7.69 € par kg

    Cena par vienību: 7,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Siļķu filejas Rimi bez eļļas 150g

    Siļķu filejas Rimi bez eļļas 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Atlantijas laša fileja Rimi Mare sālīta 100g
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša fileja Rimi Mare sālīta 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Kotletes cāļa filejas požarska 350g

    Kotletes cāļa filejas požarska 350g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,83 €/kg

  • Cāļa puse Rimi ECO fasēta kg
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa puse Rimi ECO fasēta kg

    11.09 € par kg

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.5 kg 1.5kg

  • Cāļa pēdas Rimi Smart kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa pēdas Rimi Smart kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cāļa gaļa Lido krējuma, sīpolu marinādē 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļa Lido krējuma, sīpolu marinādē 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Brokastu šķiņķis Noo vārīts 105 g

    Brokastu šķiņķis Noo vārīts 105 g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,95 €/kg

  • Brētliņu fileja Vīra Buča 150g/125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņu fileja Vīra Buča 150g/125g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 18,80 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira
    Labākai dzīvei

    Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

  • Liellopa gaļas lāpstiņa Rimi bez kaula,fas.kg

    Liellopa gaļas lāpstiņa Rimi bez kaula,fas.kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.75 kg 0.75kg

  • Vistas gaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    Vistas gaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,28 €/kg

  • Humoss Atlantika klasiskais 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika klasiskais 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Kotletes Kijevas ar siera pildījumu 300g

    Kotletes Kijevas ar siera pildījumu 300g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 10,63 €/kg

Filtrs

Filtrs