Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Atlantijas laša gabaliņi mazsālīti 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Atlantijas laša gabaliņi mazsālīti 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Bekons Rīgas miesnieks k/k šķēlēs 130g

    Bekons Rīgas miesnieks k/k šķēlēs 130g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 14,54 €/kg

  • Pankūkas ar siera - šķiņķa pildījumu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas ar siera - šķiņķa pildījumu 300g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Cūkas krūtiņa ar kaulu un ādu Rimi atdzes. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas krūtiņa ar kaulu un ādu Rimi atdzes. kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.3 kg 1.3kg

  • Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 4,83 €/kg

  • Salāti rasols 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti rasols 200g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/kg

  • Galerts Forevers cūkgaļas kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Galerts Forevers cūkgaļas kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,85 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Lielās šprotes eļļā 240g/163g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lielās šprotes eļļā 240g/163g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,12 €/kg

  • Salami Vasaļu ar sieru 90g

    Salami Vasaļu ar sieru 90g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,89 €/kg

  • Mednieku desiņas 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas 300g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,79 €

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Šķiņķis ribiņu kūpināts šķēlēs 135g

    Šķiņķis ribiņu kūpināts šķēlēs 135g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,74 €/kg

  • Desiņas Salamini bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Salamini bez apvalka 450g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 350g

    1.70 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 4,86 €/kg

  • Rulete KEK Svētku 450g
    4
    59 €
    10,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rulete KEK Svētku 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Varavīksnes foreļu ikri Rimi 50g
    2 un vairāk
    -20%
    4
    39 €
    5,49 €
    87,80 €/kg

    Varavīksnes foreļu ikri Rimi 50g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 109,80 €/kg

  • Humoss Salling 310g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Salling 310g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,39 €/kg

  • Liellopu šķiņķis Special 100g

    Liellopu šķiņķis Special 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Cūkas šķiņķis Forevers ar garšvielām kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis Forevers ar garšvielām kg

    10.19 € par kg

    Cena par vienību: 10,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Šprotes Rimi eļļā 170g/119g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes Rimi eļļā 170g/119g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 20,08 €/kg

  • Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g
    2 un vairāk
    -29%
    1
    99 €
    2,79 €
    13,27 €/kg

    Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Nageti no cāļa gaļas 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nageti no cāļa gaļas 310g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,65 €/kg

  • Nagetes Ķekava cāļa fil.divpaka 310gx2
    3
    99 €
    6,44 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nagetes Ķekava cāļa fil.divpaka 310gx2

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/kg

  • Pankūkas Rimi ar ķiršu pildījumu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar ķiršu pildījumu 4x90g, 360g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,31 €/kg

  • Cīsiņi Mārupes vārīti 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Mārupes vārīti 300g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Siļķes fileja mazsālīta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja mazsālīta kg

    7.59 € par kg
    Regulārā cena: 8,69 €

    Cena par vienību: 7,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Pupiņu salāti ar kūpinātu gaļu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pupiņu salāti ar kūpinātu gaļu 400g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira, fasēti kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira, fasēti kg

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Tuncis Rio Mare savā sulā 160g/112g
    2 un vairāk
    -26%
    3
    69 €
    4,99 €
    32,95 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare savā sulā 160g/112g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 44,55 €/kg

  • Pankūkas Mājas ar siera salātiem 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Mājas ar siera salātiem 420g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,12 €/kg

  • Tītara fil.desa Marno ar šķiņķa gab.100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara fil.desa Marno ar šķiņķa gab.100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Laša fileja Rimi ar ādu sālīta 120g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Rimi ar ādu sālīta 120g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 27,42 €/kg

  • Desa Jelgava krakovas 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Desa Jelgava krakovas 450g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,45 €

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Cūkas k. karb. steiks Rimi kefīra mar. 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas k. karb. steiks Rimi kefīra mar. 500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Piena desa Ķekava cāļa 700g
    2
    49 €
    3,56 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena desa Ķekava cāļa 700g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

  • Dūmdesa Milano RM šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa Milano RM šķēlēs 100g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Desa Ekstra vārīta ar tītara gaļu 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Ekstra vārīta ar tītara gaļu 320g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,09 €/kg

  • Cāļa šķiņķu šašliks krējuma marinādē 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa šķiņķu šašliks krējuma marinādē 500g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

  • Desiņas cepamās mednieku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas cepamās mednieku 400g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Krūtiņa vistas gaļas kūpināta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Krūtiņa vistas gaļas kūpināta kg

    15.99 € par kg

    Cena par vienību: 15,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Lēcu salāti ar kūpinātu gaļu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lēcu salāti ar kūpinātu gaļu 400g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,72 €/kg

Filtrs

Filtrs