Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Humoss Rimi Planet ar baklažāniem 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar baklažāniem 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Cīsiņi Rakveres 300g

    Cīsiņi Rakveres 300g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Gaļas izlase Selection by Rimi Trio 110g

    Gaļas izlase Selection by Rimi Trio 110g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,27 €/kg

  • Cāļa pussp. vidusd. Ķekava gaileņu mar. 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pussp. vidusd. Ķekava gaileņu mar. 500g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 5,38 €/kg

  • Desa Klasiskā cāļa 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Klasiskā cāļa 400g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 7,72 €/kg

  • Dūmdesa neparastā ar sēkl. šķēlēs 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa neparastā ar sēkl. šķēlēs 110g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

  • Cāļa gaļas nagetes Ķekava 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas nagetes Ķekava 310g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,65 €/kg

  • Makaroni jūrnieku gaumē 400g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni jūrnieku gaumē 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

  • Rūjienas salāti 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Rūjienas salāti 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/gab.

  • Doktordesa Forevers ar sieru 500g
    2 un vairāk
    -38%
    2
    29 €
    3,69 €
    4,58 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa Forevers ar sieru 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Tītara gaļa SGK sautēta 240g
    2 un vairāk
    -11%
    2
    49 €
    2,79 €
    10,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara gaļa SGK sautēta 240g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Cūkgaļas ribas Rimi fasētas kg

    Cūkgaļas ribas Rimi fasētas kg

    6.79 € par kg

    Cena par vienību: 6,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.66 kg 0.66kg

  • Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Cūkgaļa sautēta 325g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļa sautēta 325g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,85 €/kg

  • Aknu pastēte bez E vielām, vārīta 120g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aknu pastēte bez E vielām, vārīta 120g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 9,08 €/kg

  • Jauktās maltās gaļas masa Rimi Smart 350g 
    Izdevīga cena katru dienu!

    Jauktās maltās gaļas masa Rimi Smart 350g 

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,83 €/kg

  • Surimi nūjiņas Viči snow crab dzesētas 150g

    Surimi nūjiņas Viči snow crab dzesētas 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Makreļu filejas tomātu mērcē 170g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makreļu filejas tomātu mērcē 170g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 13,47 €/kg

  • Karsti kūpināti laša groziņi ar sieru kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karsti kūpināti laša groziņi ar sieru kg

    9.59 € par kg
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 9,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Serrano šķiņķis Ventula vītināts šķēlēs 500g

    Serrano šķiņķis Ventula vītināts šķēlēs 500g

    10.99 € par gab.
    Regulārā cena: 13,99 €

    Cena par vienību: 21,98 €/kg

  • Makaronu salāti ar vistas gaļu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaronu salāti ar vistas gaļu 300g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Desiņas Knakeri pusžāvētas 415g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Knakeri pusžāvētas 415g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,13 €/kg

  • Desa Mini Fuet Select. by Rimi vītināta 150g

    Desa Mini Fuet Select. by Rimi vītināta 150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,60 €/kg

  • Karbonāde auksti kūpināta šķēlēs 100g
    2 un vairāk
    -16%
    1
    80 €
    2,15 €
    18,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde auksti kūpināta šķēlēs 100g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 100g/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 100g/70g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 29,86 €/kg

  • Tunča pastēte Kaija Āzijas gaumē 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunča pastēte Kaija Āzijas gaumē 125g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 14,32 €/kg

  • Grildesiņas tītara gaļas 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Grildesiņas tītara gaļas 300g

    3.79 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 12,63 €/kg

  • Cūkas karbonāde Forevers auksti kūpināta kg
    Jaunums Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas karbonāde Forevers auksti kūpināta kg

    8.49 € par kg

    Cena par vienību: 8,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Surimi nūjiņas Viči snow crab dzesētas 250g

    Surimi nūjiņas Viči snow crab dzesētas 250g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 13,96 €/kg

  • Tuncis Rio Mare olīveļļā 160g/104g
    2 un vairāk
    -28%
    3
    89 €
    5,39 €
    37,40 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare olīveļļā 160g/104g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 51,83 €/kg

  • Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    4.59 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 14,34 €/kg

  • Cepta cāļa krūtiņas mazā fileja 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepta cāļa krūtiņas mazā fileja 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Doktordesa vārīta ar tītara gaļu 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa vārīta ar tītara gaļu 320g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 11,22 €/kg

  • Cūkg.kakla karbon. šašliks RIMI klasiskais kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkg.kakla karbon. šašliks RIMI klasiskais kg

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Atl.ziv.ikru pas.Norven ar kūpinātu lasi 160g
    Jaunums

    Atl.ziv.ikru pas.Norven ar kūpinātu lasi 160g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,44 €/kg

  • Laša fil.bez ādas un asakām garšv. 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Laša fil.bez ādas un asakām garšv. 500g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,98 €/kg

  • Šprotes Kaija eļļā 240g/168g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes Kaija eļļā 240g/168g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,77 €/kg

  • Pilndūmu desa Noo svētku 250g

    Pilndūmu desa Noo svētku 250g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,16 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi 300g

    Surimi nūjiņas Rimi 300g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,63 €/kg

  • Desiņas Tarczynski vistas gaļas 105g

    Desiņas Tarczynski vistas gaļas 105g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,95 €/kg

Filtrs

Filtrs