Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,39 €

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

  • Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    14,21 €/kg

    Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,21 €/kg

  • Bekons Salling cūkas 2x150g

    Bekons Salling cūkas 2x150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g
    2 un vairāk
    -29%
    1
    99 €
    2,79 €
    13,27 €/kg

    Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Karbonāde auksti kūpināta šķēlēs 100g
    2 un vairāk
    -16%
    1
    80 €
    2,15 €
    18,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde auksti kūpināta šķēlēs 100g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Cūkas karbonāde Forevers auksti kūpināta kg
    Jaunums Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas karbonāde Forevers auksti kūpināta kg

    8.49 € par kg

    Cena par vienību: 8,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kūpināta bekona kubiņi Morliny 200g

    Kūpināta bekona kubiņi Morliny 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 15,59 €

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

  • Salami desa Bajāru auksti kūpināta 90g

    Salami desa Bajāru auksti kūpināta 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Krūtiņa kūpināti vītināta, šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krūtiņa kūpināti vītināta, šķēlēs 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

Filtrs

Filtrs