Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Garšviela Kotanyi oregano 8g

    Garšviela Kotanyi oregano 8g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 173,75 €/kg

  • Prosas pārslas Valdo ātri vārāmās 400g

    Prosas pārslas Valdo ātri vārāmās 400g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Malts kanēlis Rimi 22g

    Malts kanēlis Rimi 22g

    0.70 € par gab.

    Cena par vienību: 31,82 €/kg

  • Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,18 €/kg

  • Rīsi Valdo ekstra fasēti 1kg

    Rīsi Valdo ekstra fasēti 1kg

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,55 €/kg

  • Maltā kafija Paulig Presidentti 500g

    Maltā kafija Paulig Presidentti 500g

    14.69 € par gab.

    Cena par vienību: 29,38 €/kg

  • Zāļu tēja Apsara Saules dārzs 30g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zāļu tēja Apsara Saules dārzs 30g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 98,33 €/kg

  • Makaroni Italpasta Nr.39 Conchiglie 500g

    Makaroni Italpasta Nr.39 Conchiglie 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 41,00 €/kg

  • Vaniļas cukurs Santa Maria 20g

    Vaniļas cukurs Santa Maria 20g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 74,50 €/kg

  • Garšvielu maisījums Anniņa 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Garšvielu maisījums Anniņa 50g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,80 €/kg

  • Sāls Saldva Himalaju rozā smalkais 250g

    Sāls Saldva Himalaju rozā smalkais 250g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Mērce Spilva Cēzara 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Cēzara 220g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,59 €/kg

  • Nūdeles Oyakata ar garšaugu garšu 96g

    Nūdeles Oyakata ar garšaugu garšu 96g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,25 €/kg

  • Mērce Selection by Rimi maskarp., rukol. 350g

    Mērce Selection by Rimi maskarp., rukol. 350g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Garšv.mais. Vegeta Natur zeltainai vistai 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšv.mais. Vegeta Natur zeltainai vistai 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Prosas putraimi Valdo 500g

    Prosas putraimi Valdo 500g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Proteīna čipsi Popcrop vegāniskā siera 60g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Proteīna čipsi Popcrop vegāniskā siera 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/kg

    Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

  • Garšv.mais. Tex Mex vistas gaļai ar rīvm. 66g

    Garšv.mais. Tex Mex vistas gaļai ar rīvm. 66g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,09 €/kg

  • Tēja Ahmad Tea Jasmīna romance 20x2g

    Tēja Ahmad Tea Jasmīna romance 20x2g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 107,25 €/kg

  • Kabači Spilva adžikas mērcē 560g

    Kabači Spilva adžikas mērcē 560g

    5.15 € par gab.

    Cena par vienību: 9,20 €/kg

  • Baklažāni Storko mājas gaumē 540g
    2
    09 €
    3,87 €/kg

    Baklažāni Storko mājas gaumē 540g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Musli Rimi Extra baltās šokolādes, aveņu 375g

    Musli Rimi Extra baltās šokolādes, aveņu 375g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Ātri pagat. auzu putra Dobele aveņu 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ātri pagat. auzu putra Dobele aveņu 50g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Augļu produkts Pūre Smēriņš ķiršu 77,7% 410g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu produkts Pūre Smēriņš ķiršu 77,7% 410g

    10.39 € par gab.

    Cena par vienību: 25,34 €/kg

  • Melnā tēja Dilmah Earl Grey 20x1,5g
    1
    85 €
    61,67 €/kg

    Melnā tēja Dilmah Earl Grey 20x1,5g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 78,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g
    2
    69 €
    4,72 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Kaf.kapsulas Dolce Gusto Cappuccino 186,4g

    Kaf.kapsulas Dolce Gusto Cappuccino 186,4g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,09 €/gab.

  • Ķiploki Smak marinēti 190g/120g

    Ķiploki Smak marinēti 190g/120g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Paprika Twins saldā 15g

    Paprika Twins saldā 15g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

  • Sausā zupa Maggi vistas ar grauzd. ā. p. 16g
    0
    48 €
    30,00 €/kg

    Sausā zupa Maggi vistas ar grauzd. ā. p. 16g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 43,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Saulespuķu eļļa Pērnes Premium nerafinēta 1l
    Labākai dzīvei

    Saulespuķu eļļa Pērnes Premium nerafinēta 1l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/l

  • Makaroni Rimi Smart spageti 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Rimi Smart spageti 400g

    0.50 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/kg

  • Himalaju sāls Rimi rozā rupjais 500g

    Himalaju sāls Rimi rozā rupjais 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Vorčesteras mērce Heinz 150ml

    Vorčesteras mērce Heinz 150ml

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,60 €/l

  • Lēcu mini galetes Rimi 44g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Lēcu mini galetes Rimi 44g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,32 €/kg

  • Vaniļas pasta Dr.Oetker ar sēklām 19g

    Vaniļas pasta Dr.Oetker ar sēklām 19g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 131,05 €/kg

  • Dārzeņu buljons Gallina Blaca 12x10g
    1
    08 €
    9,00 €/kg

    Dārzeņu buljons Gallina Blaca 12x10g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

Filtrs

Filtrs