Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Saldinātājs Alvo eritritols 300g

    Saldinātājs Alvo eritritols 300g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,63 €/kg

  • Maisījums makar.Maggi Spaghetti Carbonara 30g

    Maisījums makar.Maggi Spaghetti Carbonara 30g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,00 €/kg

  • Prot.čipsi Popcrop ar sk.krēj.garšu, veg. 60g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Prot.čipsi Popcrop ar sk.krēj.garšu, veg. 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Ogu maisījuma ievārījums Rimi Smart 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ogu maisījuma ievārījums Rimi Smart 300g

    1.44 € par gab.

    Cena par vienību: 4,80 €/kg

  • Maltā kafija Paulig Classic 500g
    7
    49 €
    14,98 €/kg

    Maltā kafija Paulig Classic 500g

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,49 €

  • Auzu biezputra Rimi ar ķiršiem 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Rimi ar ķiršiem 55g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Melnā tēja Apsara Earl Grey 20x2g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Melnā tēja Apsara Earl Grey 20x2g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 69,75 €/kg

  • Maltā kafija Dallmayr Classic 500g

    Maltā kafija Dallmayr Classic 500g

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,98 €/kg

  • Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 100g

    Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 100g

    9.25 € par gab.

    Cena par vienību: 92,50 €/kg

  • Kafijas kapsulas Lor forza 10 gabali

    Kafijas kapsulas Lor forza 10 gabali

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

  • Zāļu tēja Ahmad Tea ingvers ar citronu 40g

    Zāļu tēja Ahmad Tea ingvers ar citronu 40g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 87,25 €/kg

  • Medus delikatese Vinnis tējai 260g
    3
    89 €
    14,96 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Medus delikatese Vinnis tējai 260g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 16,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Ievārījums Lāči aveņu 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Lāči aveņu 340g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,62 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Mao Feng 60g

    Tēja Selection by Rimi Mao Feng 60g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 61,50 €/kg

  • Vanilīna cukurs Dr.Oetker 16g

    Vanilīna cukurs Dr.Oetker 16g

    0.36 € par gab.

    Cena par vienību: 22,50 €/kg

  • Sēņu zupa Maggi ātri pagatavojamā 22g
    0
    48 €
    21,82 €/kg

    Sēņu zupa Maggi ātri pagatavojamā 22g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 31,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Kokosriekstu eļļa Rimi nerafinēta 500ml

    Kokosriekstu eļļa Rimi nerafinēta 500ml

    9.75 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/l

  • Grūbas Dobele pērļu 4*100gr
    1
    39 €
    3,47 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grūbas Dobele pērļu 4*100gr

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Mērce Barilla Bolognese 400g
    3
    35 €
    8,37 €/kg

    Mērce Barilla Bolognese 400g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Mērce Pūre sinepju, medus 270g

    Mērce Pūre sinepju, medus 270g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,48 €/kg

  • Tomātu kečups Heinz Zero ar saldinātāju 425g

    Tomātu kečups Heinz Zero ar saldinātāju 425g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,74 €/kg

  • Ekoloģiski jasmīna rīsi Budget 1kg
    Ekoloģisks

    Ekoloģiski jasmīna rīsi Budget 1kg

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

  • Prot. bat.Barebells kokosrie.,šokol.gar. 55g

    Prot. bat.Barebells kokosrie.,šokol.gar. 55g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 61,64 €/kg

  • Kafijas pupiņas Dallmayr Selection Jahres 1kg

    Kafijas pupiņas Dallmayr Selection Jahres 1kg

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,99 €/kg

  • Biezenis Kubuš 100% banānu-ābolu 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg
    Labākai dzīvei

    Biezenis Kubuš 100% banānu-ābolu 100g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Miltu maisījums Dobele šokolādes kēkss 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Dobele šokolādes kēkss 450g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,42 €/kg

  • Melnā tēja Apsara Eksotiskā 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Melnā tēja Apsara Eksotiskā 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Makaroni Italpasta Nr.58 Farfalle 500g
    1
    45 €
    2,90 €/kg

    Makaroni Italpasta Nr.58 Farfalle 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Miltu mais. Dobele kartupeļu pankūkas 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu mais. Dobele kartupeļu pankūkas 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Zāļu tēja Možums ar žeņšeņu 20x1,5g

    Zāļu tēja Možums ar žeņšeņu 20x1,5g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,43 €/kg

  • Kurkuma Twins 20g

    Kurkuma Twins 20g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,50 €/kg

  • Galetes Rice Up ar 7 super sēklām 120g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Labākai dzīvei

    Galetes Rice Up ar 7 super sēklām 120g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Makaroni LaMolisana Penne 500g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni LaMolisana Penne 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Pasta spaghetti Salling Glutenfri 500g
    Nesatur lipekli

    Pasta spaghetti Salling Glutenfri 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Ā/p auzu pārslu putra Dobele ķiršu 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ā/p auzu pārslu putra Dobele ķiršu 50g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Pipari Zelta Saule peper. marinēti 630g/310g

    Pipari Zelta Saule peper. marinēti 630g/310g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,65 €/kg

  • Makaroni Italpasta Nr.53 Penne 500g
    1
    45 €
    2,90 €/kg

    Makaroni Italpasta Nr.53 Penne 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Melnā tēja Apsara Angļu Brokastis 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Melnā tēja Apsara Angļu Brokastis 90g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 32,78 €/kg

  • Melnā tēja Lipton yellow 200g

    Melnā tēja Lipton yellow 200g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,95 €/kg

Filtrs

Filtrs