Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Melnā tēja Možums karameļu 20x1,5g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Melnā tēja Možums karameļu 20x1,5g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,67 €/kg

  • Pelēkie zirņi Kok ar kūpinājumu 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Kok ar kūpinājumu 500g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 5,10 €/kg

  • Miltu maisījums Dobele šokolādes mafini 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Dobele šokolādes mafini 450g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,53 €/kg

  • Mērce Spilva šokolādes 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva šokolādes 320g

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/kg

  • Konservēta kukurūza Bonduelle 670g/570g
    Labākai dzīvei

    Konservēta kukurūza Bonduelle 670g/570g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,05 €/kg

  • Augļu prod. Pūre Smēriņš aprikožu 77,7% 410g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu prod. Pūre Smēriņš aprikožu 77,7% 410g

    5.75 € par gab.

    Cena par vienību: 14,02 €/kg

  • Baziliks Twins kaltēts 15g

    Baziliks Twins kaltēts 15g

    0.36 € par gab.

    Cena par vienību: 24,00 €/kg

  • Sinepes Spilva klasiskās 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva klasiskās 140g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Kukurūzas galetes Racio ar jūras sāli 115gg
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Kukurūzas galetes Racio ar jūras sāli 115gg

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,96 €/kg

  • Zirņu zupa Maggi ar grauzdiņiem 22g
    0
    39 €
    17,73 €/kg
    Nesatur pienu

    Zirņu zupa Maggi ar grauzdiņiem 22g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,27 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,39 €

  • Kartupeļu biezp. Maggi ar bekonu, grauzd. 53g
    1
    39 €
    26,23 €/kg

    Kartupeļu biezp. Maggi ar bekonu, grauzd. 53g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,55 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g
    2
    15 €
    11,94 €/kg

    Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 17,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Kviešu tortillas Santa Maria mazās 200g

    Kviešu tortillas Santa Maria mazās 200g

    2.30 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Muslis Axa ar zemenēm, banāniem 375g

    Muslis Axa ar zemenēm, banāniem 375g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g
    0
    74 €
    29,60 €/kg

    Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 42,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Beluga lēcas Rimi Planet 400g

    Beluga lēcas Rimi Planet 400g

    1.91 € par gab.

    Cena par vienību: 4,77 €/kg

  • Mērce Santa Maria Butter chicken 360g
    3
    29 €
    9,14 €/kg

    Mērce Santa Maria Butter chicken 360g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Proteīna batoniņš Skrīveru saldumi upeņu 45g
    2
    89 €
    64,22 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Proteīna batoniņš Skrīveru saldumi upeņu 45g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 84,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Prot. brokastu pārsl. ar tropu augļu g. 300g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Prot. brokastu pārsl. ar tropu augļu g. 300g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,63 €/kg

  • Melnā tēja Ahmad tea classic 25x2g

    Melnā tēja Ahmad tea classic 25x2g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 55,80 €/kg

  • Auzu biezputra Rimi ar zemenēm 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Rimi ar zemenēm 55g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Ievārījums Spilva zemeņu 380g

    Ievārījums Spilva zemeņu 380g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,82 €/kg

  • Melnā tēja Ahmad Tea Ceylon Orange Pekoe 100g

    Melnā tēja Ahmad Tea Ceylon Orange Pekoe 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Ķiršu tomāti Spilva savā sulā 680g/350g

    Ķiršu tomāti Spilva savā sulā 680g/350g

    3.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,57 €/kg

  • Kukurūza Bonduelle ar zirnīš., papr. 340/280g

    Kukurūza Bonduelle ar zirnīš., papr. 340/280g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,68 €/kg

  • Baltā tēja Apsara White Mango 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltā tēja Apsara White Mango 50g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,80 €/kg

  • Tēja Loyd Rooibos medus-vaniļas 20x2g
    2
    29 €
    57,25 €/kg

    Tēja Loyd Rooibos medus-vaniļas 20x2g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 87,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Melnā tēja Dilmah aveņu 20x1,5g
    1
    85 €
    61,67 €/kg

    Melnā tēja Dilmah aveņu 20x1,5g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 78,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Cukura aizvietotājs Diamant 38g
    1
    19 €
    31,32 €/kg

    Cukura aizvietotājs Diamant 38g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 39,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Muskatrieksts Santa Maria 10g

    Muskatrieksts Santa Maria 10g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 179,00 €/kg

  • Mērce Spilva Ķīnas saldskābā ar mango 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Ķīnas saldskābā ar mango 500g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Garšviela Santa Maria kartupeļiem 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg

    Garšviela Santa Maria kartupeļiem 100g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 22,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g
    3
    39 €
    14,74 €/kg

    Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 18,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Oro 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Oro 120g

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 0,37 €/gab.

  • Pilngraudu kviešu pasta Salling EKO 500g
    Ekoloģisks

    Pilngraudu kviešu pasta Salling EKO 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 11,35 €/kg

  • Griķi Zelta Saule 4x100g

    Griķi Zelta Saule 4x100g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

  • Zirņu zupa Kronis 470g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zirņu zupa Kronis 470g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 6,57 €/kg

  • Maltā kafija Aroma Gold Hard Pack 500g

    Maltā kafija Aroma Gold Hard Pack 500g

    12.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,18 €/kg

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 25x2g

    Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 25x2g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,80 €/kg

Filtrs

Filtrs