Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Ingvers Fudo marinēts suši 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ingvers Fudo marinēts suši 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Kartupeļu garšviela Santa Maria 350g

    Kartupeļu garšviela Santa Maria 350g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,11 €/kg

  • Piedeva Vegeta 500g

    Piedeva Vegeta 500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Kabaču ikri Nizhyn 450g
    1
    99 €
    4,42 €/kg

    Kabaču ikri Nizhyn 450g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Eļļa Bučno ķirbju sēklu nerafinēta 250ml
    Labākai dzīvei

    Eļļa Bučno ķirbju sēklu nerafinēta 250ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 28,76 €/l

  • Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g

    3.23 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

  • Citronpipari Santa Maria 55g
    1
    99 €
    36,18 €/kg

    Citronpipari Santa Maria 55g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 48,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Makaroni LaMolisana Gnocchetti 500g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni LaMolisana Gnocchetti 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Funkcionāls musli Graci Tievais 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Funkcionāls musli Graci Tievais 400g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,47 €/kg

  • Nūdeles Reeva ar aso vistas garšu 60g

    Nūdeles Reeva ar aso vistas garšu 60g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,17 €/kg

  • Uzkodu gurķi Spilva salds. marinādē 460g/230g

    Uzkodu gurķi Spilva salds. marinādē 460g/230g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,61 €/kg

  • Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Zaļas olīvas Mikado ar garnelēm 300g/110g

    Zaļas olīvas Mikado ar garnelēm 300g/110g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,11 €/kg

  • Dārzeņu zupa Activus Minestrone BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Dārzeņu zupa Activus Minestrone BIO 400g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/kg

  • Augļu tēja Herbitum ingvera, citronu 40g

    Augļu tēja Herbitum ingvera, citronu 40g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 64,75 €/kg

  • Brūnās lēcas Activus BIO 150g
    Ekoloģisks

    Brūnās lēcas Activus BIO 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Pupiņu zupa Activus vegānu, asā BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Pupiņu zupa Activus vegānu, asā BIO 400g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/kg

  • Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,63 €/kg

  • Zirņu pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    Zirņu pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Olīvas kalamata Gaea bez kauliņiem 150g/140g

    Olīvas kalamata Gaea bez kauliņiem 150g/140g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,79 €/kg

  • Timiāns Santa Maria 10g
    0
    89 €
    89,00 €/kg

    Timiāns Santa Maria 10g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 105,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Karijs Twins 20g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karijs Twins 20g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,50 €/kg

  • Garšv. mais. Santa Maria Chili Con Carne 28g

    Garšv. mais. Santa Maria Chili Con Carne 28g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 60,36 €/kg

  • Medus Korio 500g

    Medus Korio 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Vīnogu kauliņu eļļa Gustolu 500ml

    Vīnogu kauliņu eļļa Gustolu 500ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,98 €/l

  • Provansas garšaugu maisījums Rimi Smart 10g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Provansas garšaugu maisījums Rimi Smart 10g

    0.24 € par gab.

    Cena par vienību: 24,00 €/kg

  • Raudene Rimi Smart 10g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Raudene Rimi Smart 10g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,00 €/kg

  • Malta kaf. Lavazza Decaffeinato bez kof. 250g

    Malta kaf. Lavazza Decaffeinato bez kof. 250g

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,96 €/kg

  • Kāpostu salāti Rimi Smart 500g

    Kāpostu salāti Rimi Smart 500g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Kafijas kapsulas Lor mattinata 10gabali

    Kafijas kapsulas Lor mattinata 10gabali

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

  • Zaļā tēja Mabroc Green Jasmine 150g

    Zaļā tēja Mabroc Green Jasmine 150g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,60 €/kg

  • Mērce Pūre zemeņu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Pūre zemeņu 300g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Darjeeling 90g

    Tēja Selection by Rimi Darjeeling 90g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 41,00 €/kg

  • Melnā tēja Možums Klasiskā 100g

    Melnā tēja Možums Klasiskā 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Garšviela piedeva Santa Maria kotletēm 28g
    0
    89 €
    31,79 €/kg

    Garšviela piedeva Santa Maria kotletēm 28g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 37,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Tomātu mērce Spilva 260g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva 260g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

  • Saulespuķu eļļa Pērnes rafinēta 1l

    Saulespuķu eļļa Pērnes rafinēta 1l

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,85 €/l

  • Makaroni Rimi Smart nūdeles 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Rimi Smart nūdeles 400g

    0.50 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/kg

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Burito 28g

    Garšvielu maisījums Santa Maria Burito 28g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 44,64 €/kg

  • Marinēti sīpoliņi Rimi 320g/190g

    Marinēti sīpoliņi Rimi 320g/190g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/kg

Filtrs

Filtrs