Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Suši lapas Fudo Gold Edition 14g

    Suši lapas Fudo Gold Edition 14g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 163,57 €/kg

  • Kafijas pupiņas Dallmayr intenso 1kg
    16
    79 €
    16,79 €/kg

    Kafijas pupiņas Dallmayr intenso 1kg

    31.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 31,99 €

  • Marinēti šampinjoni Rimi Smart 280g/165g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Marinēti šampinjoni Rimi Smart 280g/165g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Prot. brokastu pārs. ābola, kanēļa gar. 300g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Prot. brokastu pārs. ābola, kanēļa gar. 300g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,63 €/kg

  • Kviešu milti Rimi Tips 550 2kg

    Kviešu milti Rimi Tips 550 2kg

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,75 €/kg

  • Pilngraudu milti Herkuless griķu 1kg
    Labākai dzīvei

    Pilngraudu milti Herkuless griķu 1kg

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Maltā kafija Jacobs Kronung 250g

    Maltā kafija Jacobs Kronung 250g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/kg

  • Tēja Loyd Rooibos apelsīna-kanēļa 10x2g
    2
    39 €
    59,75 €/kg

    Tēja Loyd Rooibos apelsīna-kanēļa 10x2g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 87,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Miltu maisījums Rimi šokolādes kēkss 400 g
    1
    59 €
    3,97 €/kg

    Miltu maisījums Rimi šokolādes kēkss 400 g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 40x2g

    Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 40x2g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 53,63 €/kg

  • Kečups Rūdolfs Gardumiņš bērniem BIO 320g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Rūdolfs Gardumiņš bērniem BIO 320g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,59 €/kg

  • Vafeles Gullon šokolādes pild. bez cuk. 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Bez cukura

    Vafeles Gullon šokolādes pild. bez cuk. 60g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 19,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Tomātu mērce Rimi Smart 480g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu mērce Rimi Smart 480g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,69 €/kg

  • Sezamas sēklu pasta Tahini Doyal 300g
    5
    59 €
    18,63 €/kg

    Sezamas sēklu pasta Tahini Doyal 300g

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg
    Nesatur lipekli

    Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,79 €/kg

  • Baltās pupiņas Cidacos lielās 570g/400g

    Baltās pupiņas Cidacos lielās 570g/400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g
    7
    99 €
    15,98 €/kg

    Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Proteīna čipsi Popcrop tomātu un bazilika 60g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Proteīna čipsi Popcrop tomātu un bazilika 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Prot. bat. Go On ar dzērv. un godži ogām 50g

    Prot. bat. Go On ar dzērv. un godži ogām 50g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Nūdeles Knorr Sweet and Sour 65g
    0
    65 €
    10,00 €/kg

    Nūdeles Knorr Sweet and Sour 65g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,23 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Tomātu zupa Activus biezenis BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Tomātu zupa Activus biezenis BIO 400g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/kg

  • Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Sarkanās lēcas, nelobītas Rimi 400g

    Sarkanās lēcas, nelobītas Rimi 400g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,12 €/kg

  • Cepumi Gullon Zero Digestive bez cukura 400g
    Piemērots vegāniem Bez cukura

    Cepumi Gullon Zero Digestive bez cukura 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Nūdeles Salling stikla 100g

    Nūdeles Salling stikla 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Turku zirņi Rimi Planet 400g
    Labākai dzīvei

    Turku zirņi Rimi Planet 400g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,22 €/kg

  • Šķīstošā kaf. Jacobs Cronat Gold Refill 150g
    5
    39 €
    35,93 €/kg

    Šķīstošā kaf. Jacobs Cronat Gold Refill 150g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 59,93 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Mango konservēti Mamet 425g/235g

    Mango konservēti Mamet 425g/235g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

  • Marinēti pipari Spilva Lombardi 600g/300g

    Marinēti pipari Spilva Lombardi 600g/300g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,63 €/kg

  • Melnā tēja Hazo Assam 80g

    Melnā tēja Hazo Assam 80g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 87,38 €/kg

  • Zāļu teja Apsara joga 70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zāļu teja Apsara joga 70g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 42,14 €/kg

  • Zaļā tēja Bouquet White Magic 100g

    Zaļā tēja Bouquet White Magic 100g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 41,90 €/kg

  • Mērce Pūre marakujas 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Pūre marakujas 300g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,83 €/kg

  • Baklažānu ikri Janarat 470g
    3
    99 €
    8,49 €/kg

    Baklažānu ikri Janarat 470g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,04 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g
    4
    39 €
    7,02 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 625g
    4
    39 €
    7,02 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 625g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Augļu tēja Apsara Fruit Festival 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu tēja Apsara Fruit Festival 100g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 29,50 €/kg

  • Gaļas kopējā garšviela Santa Maria 290g
    4
    39 €
    15,14 €/kg

    Gaļas kopējā garšviela Santa Maria 290g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,62 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Maisījums Dobele maizes zupa ar augļiem 300g
    1
    39 €
    4,63 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maisījums Dobele maizes zupa ar augļiem 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Jūraszāļu uzkodas Fudo ar jūras sāli 5g

    Jūraszāļu uzkodas Fudo ar jūras sāli 5g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 198,00 €/kg

Filtrs

Filtrs