Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Proteīna čipsi Popcrop ar bārbekjū garšu 60g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Proteīna čipsi Popcrop ar bārbekjū garšu 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Lauru lapas Spilva 3g
    0
    62 €
    206,67 €/kg

    Lauru lapas Spilva 3g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 296,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Cepti sīpoli Rimi 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepti sīpoli Rimi 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Rapšu eļļa Rimi 1l

    Rapšu eļļa Rimi 1l

    4.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,35 €/l

  • Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 11,16 €/kg

  • Maltā kafija Aroma Gold Classic 500g

    Maltā kafija Aroma Gold Classic 500g

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,98 €/kg

  • Kaf. kaps. Nescafe Cafe Au Lait 160g

    Kaf. kaps. Nescafe Cafe Au Lait 160g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

  • Zaļā tēja Apsara Zaļā eksotika 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zaļā tēja Apsara Zaļā eksotika 100g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 27,90 €/kg

  • S. kalt. tom. GUSTO/BELLA CONTADINA 550g/350g

    S. kalt. tom. GUSTO/BELLA CONTADINA 550g/350g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,11 €/kg

  • Dažādu ziedu medus Rimi, 300g

    Dažādu ziedu medus Rimi, 300g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Šķīstošie cigoriņi Galka ar mežrozēm 200g

    Šķīstošie cigoriņi Galka ar mežrozēm 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

  • Šķīstošā kafija Nescafe Gold 100g

    Šķīstošā kafija Nescafe Gold 100g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,90 €/kg

  • Rapšu eļļa Iecavnieks auksti sp. neraf. 750ml
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Rapšu eļļa Iecavnieks auksti sp. neraf. 750ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,59 €/l

  • Tomātu mērce Rundāle ar baziliku 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rundāle ar baziliku 380g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,45 €/kg

  • Suši rīsi Fudo 500g

    Suši rīsi Fudo 500g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Olīveļļa Pons Extra Virgin 1L
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Pons Extra Virgin 1L

    27.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,99 €/l

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g
    1
    67 €
    9,03 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,43 €

  • Ievārījums Rūdolfs aveņu BIO 400g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Rūdolfs aveņu BIO 400g

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

  • K. balt. pupiņas Rimi Smart tom. m. 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    K. balt. pupiņas Rimi Smart tom. m. 400g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,45 €/kg

  • Prot. bat. Barebells karameļu, Ind. riek. 55g

    Prot. bat. Barebells karameļu, Ind. riek. 55g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 61,64 €/kg

  • Saldā čili mērce Oak'a BBQ 600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā čili mērce Oak'a BBQ 600g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Kviešu putraimi Rimi Smart 800g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kviešu putraimi Rimi Smart 800g

    0.80 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/kg

  • Rozmarīns Rimi Smart 12g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rozmarīns Rimi Smart 12g

    0.31 € par gab.

    Cena par vienību: 25,83 €/kg

  • Šķ. kaf. dzēriens Jacobs 3in1 karameļu 11,2g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šķ. kaf. dzēriens Jacobs 3in1 karameļu 11,2g

    0.24 € par gab.

    Cena par vienību: 21,82 €/kg

  • Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Brūnie rīsi Rimi GreatLife 400g

    Brūnie rīsi Rimi GreatLife 400g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,72 €/kg

  • Zupa Kronis Harčo 530g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zupa Kronis Harčo 530g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,32 €/kg

  • Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 1l

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,49 €/l

  • Brūnais pilngraudu bulgurs Rimi 400g

    Brūnais pilngraudu bulgurs Rimi 400g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

  • Tēja zaļā Rimi Ķīnas 80g

    Tēja zaļā Rimi Ķīnas 80g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 23,63 €/kg

  • Kafijas aizstājējs Tukuma Kafija cigor. 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kafijas aizstājējs Tukuma Kafija cigor. 300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Miežu pārslas Herkuless 500g
    1
    19 €
    2,38 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Miežu pārslas Herkuless 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Augļu tēja Ahmad ogu mais. hibiskusroze 20x2g

    Augļu tēja Ahmad ogu mais. hibiskusroze 20x2g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 107,25 €/kg

  • Kaf. kap. Starbucks Caramel Macchiato 127,8g

    Kaf. kap. Starbucks Caramel Macchiato 127,8g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,17 €/gab.

  • Medus Kalna Smīdes meža ziedu BIO 200g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Medus Kalna Smīdes meža ziedu BIO 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās BIO 450g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās BIO 450g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,31 €/kg

  • Konserv. sēnes celmenes mar. 580ml/350ml

    Konserv. sēnes celmenes mar. 580ml/350ml

    5.09 € par gab.

    Cena par vienību: 16,16 €/kg

  • Kečups Heinz Original 700g

    Kečups Heinz Original 700g

    5.65 € par gab.

    Cena par vienību: 8,07 €/kg

  • Sojas granulas 170g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei

    Sojas granulas 170g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/kg

Filtrs

Filtrs