Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Picas mērce Rimi 390g

    Picas mērce Rimi 390g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,67 €/kg

  • Auzu putra Axa ar meža ogām,sald.krēj.40g

    Auzu putra Axa ar meža ogām,sald.krēj.40g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Baltās pupiņas Rimi 400g

    Baltās pupiņas Rimi 400g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Mini kukurūzas čipsi Rimi ar dillēm 60g

    Mini kukurūzas čipsi Rimi ar dillēm 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Dzeltenās sinepes Rimi maigās 190g

    Dzeltenās sinepes Rimi maigās 190g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,32 €/kg

  • Prot. bat. Murph Muesli zemesr.,tumšo šok.35g

    Prot. bat. Murph Muesli zemesr.,tumšo šok.35g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,57 €/kg

  • Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/2x140g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/2x140g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 10,18 €/kg

  • Karija zupa Activus pikanta BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Karija zupa Activus pikanta BIO 400g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/kg

  • Melnā tēja Apsara Krējuma liķieris 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Melnā tēja Apsara Krējuma liķieris 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Medus Vinnis griķu ziedu 300g
    4
    49 €
    14,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Medus Vinnis griķu ziedu 300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g
    4
    33 €
    22,79 €/kg

    Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Ātri pagat. auzu putra Dobele zemeņu EKO 50g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Ātri pagat. auzu putra Dobele zemeņu EKO 50g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,80 €/kg

  • Malta kafija Paulig Classic Cremoso 500g
    7
    89 €
    15,78 €/kg

    Malta kafija Paulig Classic Cremoso 500g

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 26,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,29 €

  • Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg
    15
    49 €
    15,49 €/kg

    Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Kafijas pupiņas Paulig classic 1kg

    Kafijas pupiņas Paulig classic 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

  • Kafijas kapsulas Starbucks Cappuccino 120g

    Kafijas kapsulas Starbucks Cappuccino 120g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,17 €/gab.

  • Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 100x2g

    Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 100x2g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 31,45 €/kg

  • Mērce Exotic Food čili saldā 870g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Mērce Exotic Food čili saldā 870g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,05 €/kg

  • Pasta Barilla Tagliatelle Uovo 500g

    Pasta Barilla Tagliatelle Uovo 500g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Marināde Santa Maria ar ķiploku garšu 75g
    0
    76 €
    10,13 €/kg

    Marināde Santa Maria ar ķiploku garšu 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,76 €

  • Sāls Santa Maria ķiploku 40g

    Sāls Santa Maria ķiploku 40g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 26,25 €/kg

  • Buljons Natur Compagnie dārzeņu BIO 84g
    1
    89 €
    22,50 €/kg
    Ekoloģisks

    Buljons Natur Compagnie dārzeņu BIO 84g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 32,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,75 €

  • Cepumi ar šokolādes pildījumu bez cukura 250g
    2
    25 €
    9,00 €/kg
    Piemērots veģetāriešiem

    Cepumi ar šokolādes pildījumu bez cukura 250g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Makaroni LaMolisana Capellini 500g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni LaMolisana Capellini 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Makaroni La Molisana Cannelloni 250g

    Makaroni La Molisana Cannelloni 250g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Pārtikā lietojams želatīns Rimi 20g

    Pārtikā lietojams želatīns Rimi 20g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 34,50 €/kg

  • Dilles Rimi 7g

    Dilles Rimi 7g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 107,14 €/kg

  • Malta kurkuma Rimi Smart 20g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Malta kurkuma Rimi Smart 20g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

  • Br. pārslas Nestle Fitness kakao, prot.310g

    Br. pārslas Nestle Fitness kakao, prot.310g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,48 €/kg

  • Timiāns Rimi Smart 10g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Timiāns Rimi Smart 10g

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 29,00 €/kg

  • Sēņu zupa Activus biezenis BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Sēņu zupa Activus biezenis BIO 400g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/kg

  • Mini lēcu čipsi Rimi ar sēņu garšu 60g

    Mini lēcu čipsi Rimi ar sēņu garšu 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Zemesriekstu krēms Rimi GreatLife Creamy 250g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Zemesriekstu krēms Rimi GreatLife Creamy 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Ek.kal. olīvas ar kaul. Salling Eko 290g/180g
    Ekoloģisks

    Ek.kal. olīvas ar kaul. Salling Eko 290g/180g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Ābolu etiķis Kuhne 5% 750ml
    Labākai dzīvei

    Ābolu etiķis Kuhne 5% 750ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/l

  • Pesto Selection by Rimi diļļu 130g

    Pesto Selection by Rimi diļļu 130g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Zaļā tēja Lipton ar citrusiem 22g

    Zaļā tēja Lipton ar citrusiem 22g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 99,62 €/kg

  • Zaļās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    Zaļās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,44 €/kg

  • Mērce Pūre mango 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Pūre mango 300g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,63 €/kg

Filtrs

Filtrs