Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Zaļā tēja Lipton avenēm/granāt. 28g

    Zaļā tēja Lipton avenēm/granāt. 28g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 105,36 €/kg

  • Zaļā tēja Loyd ar citronu un laima g. 20x1,7g
    1
    99 €
    58,53 €/kg

    Zaļā tēja Loyd ar citronu un laima g. 20x1,7g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 85,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Kafijas krējums Coffeeta sausais 200g

    Kafijas krējums Coffeeta sausais 200g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Kanēlis Santa Maria malts 22g
    1
    29 €
    58,64 €/kg

    Kanēlis Santa Maria malts 22g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 63,18 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g
    1
    79 €
    3,51 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,65 €

  • Mērce Spilva Cēzara 375g
    2
    65 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Cēzara 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Mērce Spilva burgeru 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva burgeru 390g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,28 €/kg

  • Saldskābā mērce Rimi ar ananasiem 480g

    Saldskābā mērce Rimi ar ananasiem 480g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,02 €/kg

  • Zemeņu ievārījums Rūdolfs BIO 400g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Zemeņu ievārījums Rūdolfs BIO 400g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,47 €/kg

  • Auzu putra Axa zemeņu, saldā krējuma 40g

    Auzu putra Axa zemeņu, saldā krējuma 40g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Kukurūzas pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    Kukurūzas pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/kg

  • Granola Axa ar meža ogām 330g

    Granola Axa ar meža ogām 330g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Kaf.kaps. Starbucks Smooth Caramel 10gab, 51g

    Kaf.kaps. Starbucks Smooth Caramel 10gab, 51g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

  • Tomātu mērce Rundāle Pizza 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rundāle Pizza 400g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,22 €/kg

  • Tomāti Blik savā sulā 400g/240g

    Tomāti Blik savā sulā 400g/240g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 5,63 €/kg

  • Garšviela cūkgaļai Spilva 28g
    0
    81 €
    28,93 €/kg

    Garšviela cūkgaļai Spilva 28g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 41,07 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g
    1
    89 €
    15,00 €/kg

    Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 22,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Paprikas lečo Rimi 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Paprikas lečo Rimi 700g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,70 €/kg

  • Dip mērce Santa Maria načo siera 250g

    Dip mērce Santa Maria načo siera 250g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Zemesriekstu krēms Rimi Smart Crunchy 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemesriekstu krēms Rimi Smart Crunchy 350g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,54 €/kg

  • Olīveļļa Rimi Extra Light 750ml

    Olīveļļa Rimi Extra Light 750ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • Koriandrs Santa Maria sasmalcināts 20g

    Koriandrs Santa Maria sasmalcināts 20g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 52,50 €/kg

  • Kafijas pupiņas Paulig Arabica Colombia 1kg

    Kafijas pupiņas Paulig Arabica Colombia 1kg

    31.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/kg

  • Kafijas kapsulas Nescafe Cortado 16x6,3g

    Kafijas kapsulas Nescafe Cortado 16x6,3g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

  • Miltu maisījums Rimi vanilīna kēkss 400g

    Miltu maisījums Rimi vanilīna kēkss 400g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Sausās brokastis Kellogg's Froot loops 375g

    Sausās brokastis Kellogg's Froot loops 375g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,64 €/kg

  • Garšviela Santa Maria picai 5g
    0
    79 €
    158,00 €/kg

    Garšviela Santa Maria picai 5g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 210,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Melnie pipari Santa Maria graudu 22g

    Melnie pipari Santa Maria graudu 22g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 76,82 €/kg

  • Kardamons Twins 10g

    Kardamons Twins 10g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 65,00 €/kg

  • Rīsi Dobele gargraudu 8x125g
    2
    39 €
    2,39 €/kg

    Rīsi Dobele gargraudu 8x125g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g
    3
    36 €
    7,00 €/kg

    Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Sinepes Selection by Rimi ar medu 235g
    2
    24 €
    9,53 €/kg

    Sinepes Selection by Rimi ar medu 235g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,87 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Nūdeļu zupa Nongshim Kimchi Ramyun 120g

    Nūdeļu zupa Nongshim Kimchi Ramyun 120g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Ievārījums Pūre plūmju, mazkaloriju 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Pūre plūmju, mazkaloriju 390g

    4.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,38 €/kg

  • Buljons Maggi Liquid vistas 160g

    Buljons Maggi Liquid vistas 160g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 20,56 €/kg

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Lungo Dolce 128g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Lungo Dolce 128g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,44 €/gab.

  • Smaržīgie pipari Rimi Smart 12g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Smaržīgie pipari Rimi Smart 12g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 29,17 €/kg

  • Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 500ml

    Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 500ml

    12.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,18 €/l

  • Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g
    Nesatur lipekli

    Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 19,68 €/kg

  • Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g
    1
    59 €
    5,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,05 €

Filtrs

Filtrs