Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Sinepju sēklas Spilva 28g
    0
    46 €
    16,43 €/kg

    Sinepju sēklas Spilva 28g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,65 €

  • Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g
    3
    89 €
    9,49 €/kg

    Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

  • Rīsu nūdeles Salling 200g

    Rīsu nūdeles Salling 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Šķīstošā kafija Nescafe Classic 100g

    Šķīstošā kafija Nescafe Classic 100g

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 72,90 €/kg

  • Zāļu tēja Apsara Joga 20x1,75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zāļu tēja Apsara Joga 20x1,75g

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 101,43 €/kg

  • Zāļu tēja Apsara Detox&Slim 20x2g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zāļu tēja Apsara Detox&Slim 20x2g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 87,25 €/kg

  • Mērce Spilva Premium pesto 285g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Premium pesto 285g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,89 €/kg

  • Ievārījums Pūre meža ogu 410g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Pūre meža ogu 410g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 10,37 €/kg

  • Pētersīļi Santa Maria 4g

    Pētersīļi Santa Maria 4g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 262,50 €/kg

  • Garšaugi Santa Maria Provansas 6g

    Garšaugi Santa Maria Provansas 6g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 175,00 €/kg

  • Jūraszāļu uzkoda Samlip vasabi 3x4g

    Jūraszāļu uzkoda Samlip vasabi 3x4g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 165,83 €/kg

  • Zirņi Valdo pelēkie, fasēti 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Zirņi Valdo pelēkie, fasēti 1kg

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,09 €/kg

  • Makaroni Dobele Farfalle Nr.103 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Dobele Farfalle Nr.103 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.
    3
    89 €
    0,39 €/gab.

    Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Funkcionāls musli Graci Vieglais 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Funkcionāls musli Graci Vieglais 300g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,63 €/kg

  • Vanilīna cukurs Dr.Oetker ar vaniļas eks. 8g

    Vanilīna cukurs Dr.Oetker ar vaniļas eks. 8g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 56,25 €/kg

  • Batoniņš The Begginings Flapjack ananāsu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Begginings Flapjack ananāsu 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Zupa Kronis Borščs, skābu kāpostu 530g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zupa Kronis Borščs, skābu kāpostu 530g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,43 €/kg

  • Šķīstošās kafijas dzēriens Jacobs 3in1 12,6g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šķīstošās kafijas dzēriens Jacobs 3in1 12,6g

    0.23 € par gab.

    Cena par vienību: 17,69 €/kg

  • Ābolu biezenis Spilva ar mango 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar mango 300g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Maltā kafija Tchibo Exclusive Medium 500g

    Maltā kafija Tchibo Exclusive Medium 500g

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,98 €/kg

  • Bezglut.pasta Salling griķi, kvinoja EKO 250g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks

    Bezglut.pasta Salling griķi, kvinoja EKO 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Pilngraudu kviešu nūdeles Salling 250g

    Pilngraudu kviešu nūdeles Salling 250g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g
    5
    99 €
    9,98 €/kg

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Kafijas pup. Starbucks Blonde Espresso 450g

    Kafijas pup. Starbucks Blonde Espresso 450g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,31 €/kg

  • Ekoloģiska pasta Rimi ECO Trocolor Zoo 250g
    Ekoloģisks

    Ekoloģiska pasta Rimi ECO Trocolor Zoo 250g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Ābolu etiķis Kuhne 250ml
    Labākai dzīvei

    Ābolu etiķis Kuhne 250ml

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,40 €/l

  • Krēms Goccia d'Oro Aceto Balsamico 250ml

    Krēms Goccia d'Oro Aceto Balsamico 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/l

  • Tēja melnā Rimi Ceilonas 80g

    Tēja melnā Rimi Ceilonas 80g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 23,63 €/kg

  • Brokastu pārslas Lion 600g
    4
    39 €
    7,32 €/kg

    Brokastu pārslas Lion 600g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Zaļā tēja Lipton ar apelsīniem 36g

    Zaļā tēja Lipton ar apelsīniem 36g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 81,94 €/kg

  • Kartup. biezputra Maggi ar krējumu ā. p. 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg

    Kartup. biezputra Maggi ar krējumu ā. p. 35g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,55 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar halapenjo 185g

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar halapenjo 185g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Proteīna batoniņš PULS BITE ar šok. 35g

    Proteīna batoniņš PULS BITE ar šok. 35g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 39,71 €/kg

  • Vistas gaļas garšviela Santa Maria 275g

    Vistas gaļas garšviela Santa Maria 275g

    6.25 € par gab.

    Cena par vienību: 22,73 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi citronu 130g

    Pesto Selection by Rimi citronu 130g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,31 €/kg

  • Melnie pipari Selection by Rimi 45g

    Melnie pipari Selection by Rimi 45g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 70,89 €/kg

  • Makaroni Presto Fusilli 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Presto Fusilli 400g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,97 €/kg

  • Ātri pag. nūdeles ar Āzijas vistas garšu 85g

    Ātri pag. nūdeles ar Āzijas vistas garšu 85g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 26,47 €/kg

Filtrs

Filtrs