Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Augļu želejkonfektes Rimi ķiršu 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi ķiršu 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Makaroni Presto Fusilli 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Presto Fusilli 400g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,97 €/kg

  • Augļu deserts Selection by Rimi vīģu 230g

    Augļu deserts Selection by Rimi vīģu 230g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,70 €/kg

  • Zupa Kronis Borščs, skābu kāpostu 530g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zupa Kronis Borščs, skābu kāpostu 530g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,43 €/kg

  • Biešu zupa Activus BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Biešu zupa Activus BIO 400g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/kg

  • Zaļās olīvas Rimi Smart bezkaul. 280g/110g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļās olīvas Rimi Smart bezkaul. 280g/110g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 8,64 €/kg

  • Melnie pipari Spilva malti 18g
    0
    76 €
    42,22 €/kg

    Melnie pipari Spilva malti 18g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 60,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Mini rīsu čipsi Rimi ar siera, sīp. garšu 60g

    Mini rīsu čipsi Rimi ar siera, sīp. garšu 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Ātri pagat. auzu putra Dobele upeņu EKO 50g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Ātri pagat. auzu putra Dobele upeņu EKO 50g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,80 €/kg

  • Marinētas gailenes Rimi 280g/120g

    Marinētas gailenes Rimi 280g/120g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 35,75 €/kg

  • Ziedu tēja Možums Karkade 20x1,75g

    Ziedu tēja Možums Karkade 20x1,75g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 35,71 €/kg

  • Rozmarīns Santa Maria 15g

    Rozmarīns Santa Maria 15g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 70,00 €/kg

  • Želatīns Dr.Oetker 20g

    Želatīns Dr.Oetker 20g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 42,50 €/kg

  • Kokosr. eļļa The Beginnings BIO rafin. 400ml
    4
    99 €
    12,47 €/l
    Ekoloģisks

    Kokosr. eļļa The Beginnings BIO rafin. 400ml

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Rīsu milti Naturalisimo bez lipekļa 900g
    2
    95 €
    3,28 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Rīsu milti Naturalisimo bez lipekļa 900g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Bezglutēna maize Schar Multigrano sēklu 250g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Bezglutēna maize Schar Multigrano sēklu 250g

    3.23 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

  • Etiķis Rimi Modenas balzamiko 250ml

    Etiķis Rimi Modenas balzamiko 250ml

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,76 €/l

  • Adžika Rimi 260g

    Adžika Rimi 260g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

  • Tomātu kečups Heinz 400g
    3
    19 €
    6,93 €/kg

    Tomātu kečups Heinz 400g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,55 €

  • Miltu maisījums Balviten bez glutēna 1kg
    Nesatur lipekli

    Miltu maisījums Balviten bez glutēna 1kg

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/kg

  • Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.
    3
    89 €
    0,39 €/gab.

    Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Dzeltenie zirņi Zelta Saule šķeltie 1kg
    Labākai dzīvei

    Dzeltenie zirņi Zelta Saule šķeltie 1kg

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,19 €/kg

  • Sinepes Spilva stiprās 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva stiprās 140g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Proteīna bat. Go On Panna Cotta, zemeņu 50g

    Proteīna bat. Go On Panna Cotta, zemeņu 50g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 37,80 €/kg

  • Maltā kafija Tchibo Exclusive Medium 500g

    Maltā kafija Tchibo Exclusive Medium 500g

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,98 €/kg

  • Tomātu mērce Rimi Smart šašlikam 480g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu mērce Rimi Smart šašlikam 480g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,81 €/kg

  • Zaļās olīvas Salling ar mand., sāl. 290g/180g

    Zaļās olīvas Salling ar mand., sāl. 290g/180g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,28 €/kg

  • Kokosriekstu dzēriens Salling 8% 400ml

    Kokosriekstu dzēriens Salling 8% 400ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,22 €/l

  • Pilngraudu kviešu nūdeles Salling 250g

    Pilngraudu kviešu nūdeles Salling 250g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Olu makaroni Balticovo Rigatoni 500g

    Olu makaroni Balticovo Rigatoni 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

  • Garšviela Santa Maria zivīm ar citronu 23g

    Garšviela Santa Maria zivīm ar citronu 23g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 60,43 €/kg

  • Borščs Maggi ar grauzdiņiem ātri pagatav. 16g
    0
    48 €
    30,00 €/kg

    Borščs Maggi ar grauzdiņiem ātri pagatav. 16g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 43,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Pesto Rundāle tomātu un bazilika 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pesto Rundāle tomātu un bazilika 180g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,06 €/kg

  • Cepumi Chip Choco Diet Nature 125g
    Nesatur pienu Bez cukura Piemērots veģetāriešiem

    Cepumi Chip Choco Diet Nature 125g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 18,80 €/kg

  • Garšv. Santa Maria tako vistas gaļ. 28g

    Garšv. Santa Maria tako vistas gaļ. 28g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 67,50 €/kg

  • Saulespuķu eļļa Bionaturalis BIO 1l
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Saulespuķu eļļa Bionaturalis BIO 1l

    8.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,39 €/l

  • Kafijas kapsulas Jacobs Lungo Intenso 10x5,2g

    Kafijas kapsulas Jacobs Lungo Intenso 10x5,2g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/gab.

  • Mērce Oak'a BBQ oriģinālā 270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Oak'a BBQ oriģinālā 270g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,93 €/kg

  • Dilles Santa Maria 7g
    0
    89 €
    127,14 €/kg

    Dilles Santa Maria 7g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 150,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 400g/240g

    Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 400g/240g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,88 €/kg

Filtrs

Filtrs