Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Kaf.kapsulas Nescafe Dolce Gusto Doro 16x7,5g

    Kaf.kapsulas Nescafe Dolce Gusto Doro 16x7,5g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,39 €/gab.

  • Grūbas Zelta Saule 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grūbas Zelta Saule 1kg

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

  • Prot. bat. Murph Muesli zemesr.,piena šok.35g

    Prot. bat. Murph Muesli zemesr.,piena šok.35g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,57 €/kg

  • Ramen zupa Oyakata ar sojas mērci 83g

    Ramen zupa Oyakata ar sojas mērci 83g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,36 €/kg

  • Zemesriekstu kr. Rimi GreatLife Crunchy 250g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Zemesriekstu kr. Rimi GreatLife Crunchy 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g
    1
    74 €
    10,88 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Olu makaroni Balticovo Gnocchi 500g

    Olu makaroni Balticovo Gnocchi 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

  • Ek. Kokosr. dzēriens Salling Eko 17%  400ml
    Ekoloģisks

    Ek. Kokosr. dzēriens Salling Eko 17% 400ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/l

  • Melnā tēja Lipton yellow 100g

    Melnā tēja Lipton yellow 100g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 41,90 €/kg

  • Cepamais pulveris Santa Maria 45g

    Cepamais pulveris Santa Maria 45g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 27,78 €/kg

  • Cepumi Gullon bezglutēna 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Cepumi Gullon bezglutēna 400g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Mārrutki Rundāle vasabi 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Rundāle vasabi 180g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Sausā zupa Knorr siera 22g
    0
    55 €
    25,00 €/kg

    Sausā zupa Knorr siera 22g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Suši lapas Fudo Gold edition 28g

    Suši lapas Fudo Gold edition 28g

    4.05 € par gab.

    Cena par vienību: 144,64 €/kg

  • Sāls Santa Maria 92g
    1
    35 €
    14,67 €/kg

    Sāls Santa Maria 92g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 17,93 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Kart. biezp. Maggi 5 minutes sīpol. 59g
    1
    39 €
    23,56 €/kg

    Kart. biezp. Maggi 5 minutes sīpol. 59g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Granola The Beginnings mango 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Nesatur lipekli Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Granola The Beginnings mango 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Brokastu pārslas Nestle medus/riek. b/g 350g
    Nesatur lipekli Nesatur pienu

    Brokastu pārslas Nestle medus/riek. b/g 350g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,54 €/kg

  • Kaf. kapsulas Jacobs Espresso Intenso 10x5,2g

    Kaf. kapsulas Jacobs Espresso Intenso 10x5,2g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/gab.

  • Saldā kukurūza Heinz 400g/220g

    Saldā kukurūza Heinz 400g/220g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Mērce Heinz BBQ saldā 400ml

    Mērce Heinz BBQ saldā 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

  • Kafijas pupiņas Dallmayr forte 1kg
    16
    79 €
    16,79 €/kg

    Kafijas pupiņas Dallmayr forte 1kg

    29.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,49 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,49 €

  • Kafijas pupiņas Starbucks Pike Place 450g

    Kafijas pupiņas Starbucks Pike Place 450g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,31 €/kg

  • Vaniļas cukurs Rimi 20g

    Vaniļas cukurs Rimi 20g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 47,50 €/kg

  • Olīveļļa Costa D'oro Extra Virgin bio 500ml
    Ekoloģisks

    Olīveļļa Costa D'oro Extra Virgin bio 500ml

    11.09 € par gab.

    Cena par vienību: 22,18 €/l

  • Zelta bulgurs Valdo ar nūd. un zaļumiem 250g

    Zelta bulgurs Valdo ar nūd. un zaļumiem 250g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,76 €/kg

  • Pilngraudu auzu milti Rimi 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu milti Rimi 1kg

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/kg

  • Augļu želejkonfektes Rimi zemeņu 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi zemeņu 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Makaroni Dobele Conchiglie rustiche 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Dobele Conchiglie rustiche 500g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/kg

  • Šķ. dzēr. Mokate Latte Matcha Classic 6x14g
    2
    59 €
    30,83 €/kg

    Šķ. dzēr. Mokate Latte Matcha Classic 6x14g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 39,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Maltā kafija Rimi grauzdēta 500g

    Maltā kafija Rimi grauzdēta 500g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,98 €/kg

  • Skābu kāpostu zupa Rimi 440g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābu kāpostu zupa Rimi 440g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,30 €/kg

  • Kafijas pupiņas Merrild Crema Dolce 1kg

    Kafijas pupiņas Merrild Crema Dolce 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

  • Burkānu zupa Activus biezenis BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Burkānu zupa Activus biezenis BIO 400g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/kg

  • Šķīst. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Milka 12,4g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šķīst. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Milka 12,4g

    0.24 € par gab.

    Cena par vienību: 20,00 €/kg

  • Kaf.kapsulas Espresso Intenso Rimi 16x7g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kaf.kapsulas Espresso Intenso Rimi 16x7g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Rīsu galetes Kupiec ar jogurta glazūru 60g

    Rīsu galetes Kupiec ar jogurta glazūru 60g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Prot. čip. Popcrop ar BBQ rib. garšu,veg. 60g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Prot. čip. Popcrop ar BBQ rib. garšu,veg. 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Saulē kaltēti tomāti Sacla 280g

    Saulē kaltēti tomāti Sacla 280g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Terijaki mērce Rimi 320g

    Terijaki mērce Rimi 320g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

Filtrs

Filtrs